Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–3. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–3. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 5 5 5 5 5 25+2i 25,00
1.–3. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 3 3 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
4. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 3 3 5 5 5 5 23 24,51
5. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 5 5 23 23,95
6.–7. Václav Steinhauser 0 -0,5 ZŠVranéNVl 3 3 3 5 5 5 21 23,88
6.–7. Pavel Turek 0 -0,5 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 1 21 23,88
8. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 5 23 23,78
9.–10. David Jiříček 3 2 G_Hranice 3 3 3 5 5 5 5 23 23,63
9.–10. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 3 3 5 5 5 5 1 23 23,63
11. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 3 3 3 5 5 5 5 23 23,53
12. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 3 3 5 5 5 21 23,42
13. Martin Surma 2 1 GJWolkraPV 3 3 3 5 5 5 4 22 23,38
14. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 3 3 5 5 5 5 23 23,08
15. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 3 3 3 5 5 4 5 5 24+i 23,03
16. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 3 5 5 5 5 23 23,00
17. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 3 3 5 5 5 4 2 22 22,91
18. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 5 1 5 5 21 22,79
19. Michal Punčochář 3 2,54 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 4 5 5 22 22,54
20.–22. Daniel Demovič 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 1 5 1 19 22,43
20.–22. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 22,43
20.–22. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 5 19 22,43
23. Marta Kossaczká 4 3,27 G_Gröss_BA 3 5 5 5 5 23-i 22,42
24.–27. Barbora Hudcová 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 5 5 21 22,17
24.–27. Lukáš Knob 3 2 G_Kojetín 3 3 5 5 5 21 22,17
24.–27. Michal Korbela 3 2 G_Bánovce 3 3 3 5 5 5 21 22,17
24.–27. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 3 3 5 5 5 1 3 21 22,17
28. Adam Láf 4 3,94 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 5 23 22,16
29. Tadeáš Kučera 4 4,04 GJarošeBO 3 5 5 5 5 23 22,09
30. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 3 1 3 5 5 0 1 17-i 22,04
31. Mark Karpilovsky 4 4,12 GJarošeBO 3 5 5 5 5 23 22,03
32. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 23-i 22,01
33. Ondřej Cífka 4 4,5 GNadAlejPH 3 3 5 5 5 5 23 21,75
34. Martin Čech 4 4,66 GNadAlejPH 3 3 2 5 5 5 5 23 21,62
35.–36. Josef Havlíček 2 1 GNeumannŽR 3 3 3 5 5 19 21,52
35.–36. Tomáš Kremel 2 1 GJŠkodyPŘ 3 0 3 3 5 5 19 21,52
37. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 5 5 23+i 21,40
38. Roman Stránský 3 2,26 G_Brandýs 3 3 5 5 4 20+i 21,38
39. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 19 21,09
40. Richard Trembecký 4 3 GAlejKošic 3 3 2 5 5 5 21 21,00
41. Martin Mach 2 1,66 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 20,96
42. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 3 3 3 5 1 5 19 20,90
43. Zuzana Šimečková 2 1 GCON_ČesBuď 3 5 5 5 18 20,84
44. Martin Sýkora 4 5,62 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 5 23 20,70
45.–46. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 3 3 3 5 1 0 1 2 16 20,67
45.–46. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 3 3 5 5 4 5 4 23+i 20,67
47.–48. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 3 3 3 0 5 5 3 19 20,63
47.–48. Magdaléna Tydrichová 3 2 G_Mělník 3 3 3 3 5 5 19 20,63
49. Martin Minasjan 3 2,1 GKepleraPH 3 3 5 3 5 1 19 20,52
50. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 3 3 3 5 14 20,44
51. Kristýna Ilievová 2 1,42 G_Milevsko 3 3 5 2 5 18 20,43
52. Jaromír Mielec 0 0,17 GVolgogrOS 3 3 3 1 2 5 16 20,41
53. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 3 3 3 4 5 5 20 20,39
54. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 5 5 23 20,38
55. Jakub Dolejší 2 1 GBNěmcovHK 3 3 2 5 4 17+i 20,32
56. Matúš Porázik 3 2,35 GAlejKošic 3 5 1 5 5 19 20,22
57. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 3 3 3 5 5 5 21 20,19
58. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 3 2 3 5 2 5 18 20,16
59.–61. Zuzana Drázdová 2 1 GCON_ČesBuď 3 3 5 1 5 17 20,12
59.–61. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 1 5 5 1 17 20,12
59.–61. Jakub Šafin 4 3,51 GHorMichal 5 5 1 5 5 21 20,12
62. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 3 3 5 5 1 5 21 20,10
63. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 3 2 3 5 2 1 1 15 20,00
64. Jakub Hledík 2 1 GSŘMRSkuteč 3 3 5 5 1 17-i 19,92
65. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 3 2 3 5 3 4 2 18 19,83
66. David Bainar 4 3,72 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 19,82
67. Jan Mikel 4 3,74 G_RožnRadh 3 3 3 5 5 5 21 19,80
68.–69. Alžběta Černá 2 1 GSlovNámBO 3 3 3 5 2 0 16 19,37
68.–69. Tomáš Fiala 2 1 GLedečNSáz 3 2 5 1 5 16 19,37
70. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 3 3 3 5 4 18 19,14
71.–75. Petr Kepcija 3 2 G_Jírov_ČB 3 3 5 5 1 17 19,00
71.–75. Tomáš Novotný 4 3 GJarošeBO 3 3 3 3 5 5 1 19 19,00
71.–75. Viktor Skoupý 3 2 G_MTřebová 3 3 5 1 5 1 17 19,00
71.–75. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 3 3 5 1 5 17 19,00
71.–75. David Woller 4 3 GKepleraPH 3 3 3 1 5 5 19 19,00
76. Miroslav Hanzelka 4 3,64 G_ČesLípa 3 3 3 3 5 4 5 20 18,75
77. Petra Kinclová 3 2 MG_Vsetín 3 3 4 1 5 16+i 18,38
78. Jakub Vančura 4 3,31 GJarošeBO 3 3 3 2 5 5 19 18,24
79. Adéla Gotifriedová 0 -0,5 GJirsíkaČB 3 2 1 5 11 18,23
80. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 3 3 5 5 16 18,15
81. Dominik Teiml 4 4,04 ECollegePH 5 5 5 0 5 20 18,14
82. Petr Doležal 2 1 G_Rakovník 3 3 3 1 4 14 17,77
83. Michal Buráň 4 3,56 G_UherBrod 3 3 3 5 5 1 19 17,75
84. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 3 3 3 5 1 1 1 15 17,27
85. Jan Erhart 2 1,42 GFXŠaldyLI 3 3 3 3 2 14 17,20
86. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 3 3 3 1 5 15 17,17
87. Hee-Hun Kim 3 2,21 EnIntSchPH 3 2 0 0 5 5 15 16,92
88. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 3 1 3 2 2 1 0 11 16,83
89. Mark Daniel 3 2,36 GPároNitra 3 3 3 1 5 15 16,66
90. Alexander Mansurov 4 4,31 GNVPlániPH 3 3 3 5 5 19 16,52
91. Martin Smolík 4 4,36 G_Gröss_BA 3 3 3 5 5 1 19 16,46
92. Veronika Pozsonyiová 4 3 G_Metod_BA 3 3 2 3 1 5 0 16 16,00
93. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 3 3 5 5 0 16 15,88
94. Lenka Šimonová 4 3 GLepařovJČ 3 3 5 5 16-i 15,73
95. Barbora Fiľová 3 2,39 MG_Vsetín 3 3 2 1 5 1 14 15,66
96. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 3 3 1 5 1 13 15,43
97. Aneta Šťastná 3 2,56 G_Omská_PH 3 3 5 3 14 15,27
98. Tereza Preislerová 1 0 G_Pal191MB 3 1 1 3 1 1 0 9 14,89
99. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 3 3 2 2 2 1 1 12 14,47
100. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 3 2 5 1 5 16 14,33
101.–102. Ci Yu Zheng 1 0 GZborovPH 3 0 1 4 8 13,81
101.–102. Ci Jie Zheng 1 0 GZborovPH 3 0 1 0 4 8 13,81
103.–104. Jiří Jaskowiec 3 2 WichtG_OS 3 0 1 0 2 5 0 11 13,47
103.–104. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 3 3 5 11 13,47
105. Valentína Straková 3 2 G_Sereď 3 3 3 1 0 10 12,45
106.–107. Matej Baláž 4 3 GZlMoravce 3 3 5 1 0 12 12,00
106.–107. Tomáš Šlampiak 4 3 GStĽubovňa 3 4 5 12 12,00
108. Lukáš Kutman 4 3,47 GKepleraPH 3 0 5 5 13 11,60
109. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 3 5 1 9 11,39
110. Dorota Jarošová 2 1,46 GAlejKošic 3 3 1 1 8 11,17
111. Vendula Kotyzová 3 2,2 WichtG_OS 3 0 1 0 1 4 9 11,02
112. Eliška Janásková 4 3,36 GJarkovPH 3 3 3 1 1 2 0 0 12 10,88
113. Jiří Čech 2 1 G_Strakon 1 3 3 7 10,72
114. Hana Hladíková 0 -0,5 GNadKavaPH 2 0 1 0 1 0 0 4 10,11
115. Libor Martínek 4 3 GJarošeBO 3 5 1 1 10 10,00
116. Monika Fornůstková 4 3 GHeyrovPH 3 2 0 4 9 9,00
117. Klára Kymlová 4 3,28 GOA_Sedlča 3 3 1 1 1 9 8,16
118. Radka Štefaníková 3 2 GHavlovéOS 3 0 3 6 8,00
119. Dušan Stěhule 4 3 3 0 1 2 1 7 7,00
120. Martina Chamrová 2 1 GOPavla PH 3 1 4 6,76
121. Luisa Černochová 4 4,24 GNadAlejPH 3 5 8 5,70
122.–123. Jan Křemen 3 2 G_Vlašim 3 1 4 5,53
122.–123. Jana Lepšová 3 2 G_Dobruška 3 1 4 5,53
124. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 0 3 0 0 0 0 3 5,41
125. Jan Marek 2 1 G_Zábřeh 3 3 5,27
126. Tomáš Tměj 3 2 GArabskáPH 3 0 0 0 3 4,23
127. Pavlína Hartmanová 1 0 G_Broumov 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix