Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
2. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 3 3 5 5 5 21 23,88
3. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 3 3 3 5 5 5 5 0 23 22,97
4. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 23+i 22,70
5. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 21,52
6. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 3 5 5 5 5 23 21,37
7. Martin Sýkora 4 5,62 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 5 23+i 21,21
8. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 3 3 3 5 5 19 21,04
9. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 2 16 20,67
10. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 3 3 3 0 5 5 19 20,63
11. Marta Kossaczká 4 3,27 G_Gröss_BA 3 3 1 5 5 5 21 20,50
12. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 3 3 3 0 5 5 19 20,36
13. Adam Láf 4 3,94 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 1 21+2i 20,22
14. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 3 2 2 5 3 15 20,00
15. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 3 3 0 5 5 16 19,52
16. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 3 5 5 4 5 22 19,48
17. Tadeáš Kučera 4 4,04 GJarošeBO 3 3 1 5 5 5 21 19,42
18.–19. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 3 3 3 3 5 17 19,37
18.–19. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 5 5 16 19,37
20. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 3 3 2 5 5 4 20 19,05
21. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 3 3 3 1 5 4 5 20 18,94
22. Martin Čech 4 4,66 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 21 18,66
23. Daniel Demovič 1 0 GKepleraPH 3 3 0 0 5 2 0 0 13 18,52
24. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 3 3 2 5 5 18 18,50
25.–26. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 3 3 3 4 5 18 18,23
25.–26. Václav Steinhauser 0 -0,5 ZŠVranéNVl 3 3 5 11 18,23
27. Kristýna Ilievová 2 1,42 G_Milevsko 3 3 3 0 5 1 15 18,06
28. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 3 3 3 0 1 2 0 12 17,70
29. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 5 21 17,59
30. Pavel Turek 0 -0,5 GTomkovaOL 3 3 2 0 2 10 17,36
31.–32. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 3 3 3 1 3 1 3 15 17,27
31.–32. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 3 3 3 1 5 15 17,27
33. Dorota Jarošová 2 1,46 GAlejKošic 3 3 3 5 14 17,15
34. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 3 3 3 0 5 14 17,08
35. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 0 5 1 1 13 16,90
36. Mark Daniel 3 2,36 GPároNitra 3 3 2 0 5 2 15 16,66
37. Michal Buráň 4 3,56 G_UherBrod 3 2 3 5 5 18 16,63
38. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 3 3 1 5 4 16+i 16,27
39. Tomáš Fiala 2 1 GLedečNSáz 3 3 0 0 5 1 0 12 16,00
40. Jaromír Mielec 0 0,17 GVolgogrOS 3 3 3 1 10 15,51
41. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 3 3 3 5 14 15,44
42. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 3 3 3 0 4 0 0 0 13 15,43
43. Jakub Hledík 2 1 GSŘMRSkuteč 3 3 5 11 15,05
44.–46. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 3 3 3 0 3 12 14,47
44.–46. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 3 3 2 1 3 12 14,47
44.–46. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 3 3 0 1 5 0 12 14,47
47. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 2 3 0 0 1 0 1 7 14,27
48.–49. Jakub Dolejší 2 1 GBNěmcovHK 3 1 2 3 1 10 14,05
48.–49. Martin Surma 2 1 GJWolkraPV 3 3 2 1 1 10 14,05
50. Tomáš Novotný 4 3 GJarošeBO 3 3 3 5 14 14,00
51. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 3 3 3 0 5 14 13,87
52. Jakub Šafin 4 3,51 GHorMichal 5 5 5 0 15 13,52
53. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 3 3 3 1 1 1 11 13,47
54. Martin Minasjan 3 2,1 GKepleraPH 3 3 0 5 11-i 13,02
55. Ondřej Cífka 4 4,5 GNadAlejPH 3 3 5 5 16 12,78
56.–58. Petr Kepcija 3 2 G_Jírov_ČB 3 3 3 1 10 12,45
56.–58. Lukáš Knob 3 2 G_Kojetín 3 3 3 1 10 12,45
56.–58. Viktor Skoupý 3 2 G_MTřebová 3 3 4 0 0 10 12,45
59. Michal Punčochář 3 2,54 G_Jírov_ČB 3 3 5 11 12,37
60. Jan Erhart 2 1,42 GFXŠaldyLI 3 3 1 0 2 9 12,34
61. David Bainar 4 3,72 GJarošeBO 3 3 3 5 14 12,04
62. Lenka Šimonová 4 3 GLepařovJČ 3 3 3 1 2 12 12,00
63. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 3 3 5 5 1 0 17 11,55
64. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 3 3 1 2 0 9 11,39
65. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 2 1 0 0 3 0 6 11,38
66.–67. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 3 3 2 0 1 9 11,28
66.–67. Aneta Šťastná 3 2,56 G_Omská_PH 3 3 1 2 1 10 11,28
68. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 3 1 5 2 5 2 17 11,19
69. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 3 3 1 0 1 0 0 8 10,75
70.–71. Zuzana Drázdová 2 1 GCON_ČesBuď 3 3 1 0 7 10,72
70.–71. Josef Havlíček 2 1 GNeumannŽR 3 3 1 7 10,72
72.–73. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 3 2 3 8 10,30
72.–73. Magdaléna Tydrichová 3 2 G_Mělník 3 3 0 0 2 8 10,30
74. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 3 3 3 0 2 1 12 10,28
75. Adéla Gotifriedová 0 -0,5 GJirsíkaČB 3 1 0 4 10,11
76. Jan Mikel 4 3,74 G_RožnRadh 3 3 3 0 3 12 10,03
77. Matúš Porázik 3 2,35 GAlejKošic 3 3 0 2 8 9,65
78. Zuzana Šimečková 2 1 GCON_ČesBuď 3 3 6 9,48
79. Richard Trembecký 4 3 GAlejKošic 3 3 3 9+i 9,27
80. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 3 3 0 0 1 7 9,17
81. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 1 3 0 0 4 8,48
82.–84. Michal Korbela 3 2 G_Bánovce 3 3 0 0 6 8,00
82.–84. Dušan Stěhule 4 3 3 1 4 8 8,00
82.–84. Valentína Straková 3 2 G_Sereď 3 3 6 8,00
85. Vendula Kotyzová 3 2,2 WichtG_OS 3 3 0 0 6 7,68
86. Miroslav Hanzelka 4 3,64 G_ČesLípa 3 3 3 0 9 7,43
87. Veronika Pozsonyiová 4 3 G_Metod_BA 3 1 1 2 7 7,00
88.–89. Vojtěch Juříček 1 0 G_Kralupy 3 3 6,79
88.–89. Filip Lamparter 1 0 GJarošeBO 3 0 0 3 6,79
90. Jan Marek 2 1 G_Zábřeh 3 3 5,27
91. Janča Novotná 4 4,98 GJarošeBO 3 0 5 8 4,90
92.–93. Jan Křemen 3 2 G_Vlašim 0 3 3 4,23
92.–93. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 3 3 4,23
94. Martin Smolík 4 4,36 G_Gröss_BA 3 3 6 4,02
95. Roman Stránský 3 2,26 G_Brandýs 3 3 3,95
96. Tomáš Šlampiak 4 3 GStĽubovňa 3 3 3,00
97. Jiří Jaskowiec 3 2 WichtG_OS 0 2 0 2 2,88
98.–99. Tereza Preislerová 1 0 G_Pal191MB 0 1 0 1 2,67
98.–99. Kateřina Vaňková 1 0 GJarošeBO 1 0 1 2,67
100. Patrik Štefek 3 2,03 MatičníGOS 0 1 1 1,46
101.–104. Petra Kinclová 3 2 MG_Vsetín 0 0 0 0,00
101.–104. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 0 0 0,00
101.–104. Tomáš Kremel 2 1 GJŠkodyPŘ 0 0 0,00
101.–104. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix