Výsledky 4. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–11. Martin Čech 4 4,66 GNadAlejPH 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–11. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–11. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 5 5 5 5 5 25+3i 25,00
1.–11. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–11. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 1 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–11. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–11. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–11. Martin Sýkora 4 5,62 GNadAlejPH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–11. Jakub Šafin 4 3,51 GHorMichal 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–11. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 3 3 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–11. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 3 3 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
12. Tadeáš Kučera 4 4,04 GJarošeBO 1 5 5 5 5 5 25-i 24,60
13. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 5 5 4 5 5 24 24,00
14. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 5 23 23,78
15. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 3 3 3 5 5 5 5 23 23,53
16. Mark Daniel 3 2,36 GPároNitra 3 3 5 5 5 5 23 23,47
17. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 3 3 5 5 5 4 5 24-i 23,40
18. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 3 3 5 5 5 5 23 23,18
19. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 3 3 3 5 5 19 23,11
20. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 5 21 22,79
21. Marta Kossaczká 4 3,27 G_Gröss_BA 3 5 5 5 5 23 22,72
22. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 3 3 5 5 5 21 22,50
23.–24. Antonín Češík 3 2 SPŠElek_PA 3 3 3 5 5 5 21 22,17
23.–24. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 3 2 3 5 5 5 21 22,17
25. Adam Láf 4 3,94 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 5 23 22,16
26. Matúš Porázik 3 2,35 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 21+i 22,10
27. Roman Stránský 3 2,26 G_Brandýs 3 3 3 5 5 5 21 21,96
28. Kristýna Ilievová 2 1,42 G_Milevsko 3 3 3 5 5 4 20 21,87
29. Tomáš Kremel 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 3 19+i 21,70
30. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 3 3 1 5 5 1 17+i 21,46
31. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 3 3 3 5 3 17 21,30
32. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 21 20,93
33. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 5 5 23 20,91
34. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 5 5 2 18 20,84
35. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 19 20,57
36. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 3 2 3 5 5 18+i 20,05
37. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 5 5 23-i 19,86
38. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 3 3 3 5 3 4 18 19,83
39. Mark Karpilovsky 4 4,12 GJarošeBO 3 3 5 5 5 21+i 19,67
40. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 5 5 16+i 19,58
41. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 3 3 3 3 5 17 19,37
42. Daniel Demovič 1 0 GKepleraPH 3 3 2 4 2 1 1 0 14 19,28
43.–45. Jana Lepšová 3 2 G_Dobruška 3 0 3 5 5 1 17 19,00
43.–45. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 3 0 3 5 5 0 1 0 17 19,00
43.–45. Jakub Šebek 3 2 GKepleraPH 3 5 5 4 17 19,00
46. Pavel Turek 0 -0,5 GTomkovaOL 3 3 5 1 12-i 18,82
47. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 2 3 5 3 13 18,52
48. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 1 1 2 4 5 4 16 18,51
49. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 2 3 1 5 5 1 16+i 18,38
50. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 3 3 1 2 2 1 1 11 18,23
51. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 1 3 1 5 4 14+i 18,16
52.–53. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 3 3 5 5 16 18,15
52.–53. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 3 3 3 5 2 16 18,15
54. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 3 3 2 5 3 5 19 17,92
55. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 3 3 3 5 5 19 17,63
56. Jakub Dolejší 2 1 GBNěmcovHK 2 3 3 4 1 13-i 16,67
57.–58. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 3 3 3 5 14 16,36
57.–58. Valentína Straková 3 2 G_Sereď 3 3 3 5 14 16,36
59. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 3 0 3 5 1 1 0 13 15,43
60. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 3 5 8 15,39
61. Miroslav Hanzelka 4 3,64 G_ČesLípa 3 3 3 5 3 2 17 15,37
62. Jakub Vančura 4 3,31 GJarošeBO 3 3 5 5 16 15,06
63. Jaromír Mielec 0 0,17 GVolgogrOS 3 3 3 9 14,50
64. Tomáš Novotný 4 3 GJarošeBO 3 3 3 5 14 14,00
65. Aranka Hrušková 3 2 GZborovPH 3 3 5 11+i 13,74
66. Dorota Jarošová 2 1,46 GAlejKošic 3 2 5 10 13,33
67. Martin Minasjan 3 2,1 GKepleraPH 1 0 5 5 11 13,29
68. Jiří Jaskowiec 3 2 WichtG_OS 3 1 5 1 10 12,45
69. Josef Havlíček 2 1 GNeumannŽR 3 5 8 11,89
70. Magdaléna Tydrichová 3 2 G_Mělník 3 3 3 9-i 11,10
71. Lenka Šimonová 4 3 GLepařovJČ 3 3 5 11 11,00
72. Zuzana Šimečková 2 1 GCON_ČesBuď 3 3 6 9,48
73. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 2 5 7 9,17
74. Tomáš Fiala 2 1 GLedečNSáz 0 1 4 1 6-i 9,14
75. Tomáš Jareš 2 1,48 PORG_PH 1 5 6 8,77
76. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 3 3 6 8,00
77. Barbora Fiľová 3 2,39 MG_Vsetín 3 3 6 7,34
78. Martina Chamrová 2 1 GOPavla PH 3 1 4 6,76
79.–80. Vojtěch Minařík 4 3 AGKroměříž 2 0 0 3 1 0 0 0 6 6,00
79.–80. Tomáš Šlampiak 4 3 GStĽubovňa 3 1 2 6 6,00
81. Richard Trembecký 4 3 GAlejKošic 3 3 6-i 5,73
82. Janča Novotná 4 4,98 GJarošeBO 3 3 3 9 5,65
83. Jakub Hledík 2 1 GSŘMRSkuteč 3 0 3 5,27
84. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 2 2 4,89
85. Viktor Skoupý 3 2 G_MTřebová 3 3 4,23
86. Vendula Kotyzová 3 2,2 WichtG_OS 3 0 0 3 4,02
87.–88. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 1 1 2,67
87.–88. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 1 0 0 0 0 0 0 1 2,67
89. Veronika Pozsonyiová 4 3 G_Metod_BA 2 2 2,00
90. Jan Erhart 2 1,42 GFXŠaldyLI 1 1 1,71
91.–93. David Bainar 4 3,72 GJarošeBO 0 0 0 0 0 0 0,00
91.–93. Petra Kinclová 3 2 MG_Vsetín 0 0 0,00
91.–93. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 0 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix