Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–3. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–3. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–3. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
4. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 3 3 3 5 5 5 4 5 24 24,32
5. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 0 3 3 5 5 5 5 23-2i 24,06
6. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 3 21 23,88
7. Daniel Demovič 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21 23,42
8. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 3 3 5 5 5 5 23 23,18
9. Pavel Turek 0 -0,5 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 19 23,11
10. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 5 5 4 5 5 24 22,97
11. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 3 3 5 5 5 5 23+i 22,82
12. Jakub Šafin 4 3,51 GHorMichal 5 5 5 4 4 23 22,51
13. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 3 3 5 5 5 21 22,50
14. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 22,43
15. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 3 3 3 5 5 5 21 22,36
16. Barbora Hudcová 3 2 PORG_PH 2 3 3 5 5 5 21 22,17
17. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 3 3 5 5 5 4 22 22,12
18. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 4 20-i 22,00
19. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 3 3 3 5 5 5 21 21,98
20.–22. Josef Havlíček 2 1 GNeumannŽR 3 3 3 5 5 19 21,52
20.–22. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 21,52
20.–22. Martin Surma 2 1 GJWolkraPV 3 3 3 5 5 19 21,52
23. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 3 3 5 5 4 0 20 21,41
24. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 3 3 3 5 5 19 21,04
25.–26. Aranka Hrušková 3 2 GZborovPH 2 3 3 5 5 3 19+i 20,84
25.–26. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 3 4 18 20,84
27. Minh Tri Pham 1 0 NPorg 3 3 3 5 2 2 16 20,67
28.–29. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 3 3 3 5 2 2 5 19 20,63
28.–29. Antonín Češík 3 2 SPŠElek_PA 3 3 3 5 5 2 1 19 20,63
30. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 19 20,57
31. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 3 3 3 2 5 3 17 20,26
32.–33. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 3 3 3 5 5 5 21 20,19
32.–33. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 3 3 3 5 5 5 5 23 20,19
34. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 5 5 5 23 20,11
35.–36. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 3 3 3 5 4 18 19,83
35.–36. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 2 3 3 5 5 2 1 18 19,83
37. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 2 3 3 0 4 1 13 19,76
38. Adam Láf 4 3,94 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 21 19,53
39. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 3 3 3 2 3 5 17 19,37
40. Matúš Porázik 3 2,35 GAlejKošic 3 3 3 4 5 18 19,36
41.–42. Tomáš Novotný 4 3 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 19,00
41.–42. Jakub Šebek 3 2 GKepleraPH 3 3 2 5 4 17 19,00
43. Jaromír Mielec 0 0,17 GVolgogrOS 3 3 3 4 13 18,19
44. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 3 5 5 5 18 18,00
45. Jan Jurka 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 14 17,77
46. David Bainar 4 3,72 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 17,44
47.–48. David Cichra 3 2 GJarkovPH 3 2 3 5 2 15 17,27
47.–48. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 3 3 3 5 1 15 17,27
49.–50. Tomáš Kremel 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 2 5 0 13 16,90
49.–50. Zuzana Šimečková 2 1 GCON_ČesBuď 3 3 3 3 1 13 16,90
51. Jan Alfery 1 0 GNPražačPH 3 3 5 11 16,83
52. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 3 3 3 9 16,42
53.–56. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 3 3 3 5 14 16,36
53.–56. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 3 2 2 5 2 14 16,36
53.–56. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 2 3 3 5 1 14 16,36
53.–56. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 3 3 5 3 14 16,36
57. Zuzana Drázdová 2 1 GCON_ČesBuď 3 3 1 4 1 12 16,00
58. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 3 3 3 5 14 15,44
59. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 3 3 3 2 2 13 15,43
60. Martin Mach 2 1,66 GKepleraPH 1 3 3 5 12 15,01
61.–62. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 3 3 3 9 14,89
61.–62. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 3 3 3 0 9 14,89
63. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 1 1 15 14,87
64. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 19 14,78
65. Kristýna Ilievová 2 1,42 G_Milevsko 3 3 5 11 14,40
66. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 3 3 3 5 2 16 14,33
67. Jakub Dolejší 2 1 GBNěmcovHK 3 3 3 1 10 14,05
68. Lenka Šimonová 4 3 GLepařovJČ 3 3 3 5 14 14,00
69. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 19 13,98
70. Mark Daniel 3 2,36 GPároNitra 3 3 1 5 0 12-i 13,52
71. Jan Erhart 2 1,42 GFXŠaldyLI 3 3 3 1 10 13,40
72. Miroslav Hanzelka 4 3,64 G_ČesLípa 3 3 3 5 14 12,22
73.–74. Jana Lepšová 3 2 G_Dobruška 3 3 3 0 9 11,39
73.–74. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 3 3 3 9 11,39
75. Martin Minasjan 3 2,1 GKepleraPH 3 2 4 0 9 11,21
76. Vendula Kotyzová 3 2,2 WichtG_OS 3 3 3 0 9 11,02
77. Tomáš Šlampiak 4 3 GStĽubovňa 3 3 3 2 11 11,00
78. Petra Kinclová 3 2 MG_Vsetín 3 3 2 8 10,30
79. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 2 3 5 10,00
80. Janča Novotná 4 4,98 GJarošeBO 3 3 3 5 14 9,98
81. Roman Stránský 3 2,26 G_Brandýs 3 3 6 7,57
82. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 3 0 0 0 0 3 6,79
83.–84. Libor Martínek 4 3 GJarošeBO 3 3 6 6,00
83.–84. Veronika Pozsonyiová 4 3 G_Metod_BA 3 3 0 6 6,00
85. Tomáš Jareš 2 1,48 PORG_PH 3 3 4,75
86. Dušan Stěhule 4 3 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix