Výsledky 3. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Jakub Šafin 4 3,51 GHorMichal 5 5 5 5 5 25 25,00
2. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 3 5 5 5 5 5 25-i 24,66
3. Eduard Batmendijn 2 1 CGStĽubovňa 5 4 5 5 5 24+i 24,63
4. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 3 3 5 5 4 5 5 24 24,32
5. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 3 5 4 0 5 5 22 24,21
6. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 3 3 5 5 5 5 23 23,80
7. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 3 2 3 5 3 5 5 5 23 23,63
8. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 3 5 5 5 5 23 23,00
9. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 3 5 5 5 5 23 22,97
10. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 1 5 21+i 22,95
11. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 23+i 22,70
12. Antonín Češík 3 2 SPŠElek_PA 3 3 3 5 5 5 21 22,17
13. Adam Láf 4 3,94 GZborovPH 3 3 3 5 5 1 5 5 23 22,16
14. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 3 2 1 5 5 4 5 22 22,12
15. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 3 3 5 2 5 18 21,88
16. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 3 3 3 5 5 5 21 21,33
17. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 3 3 2 5 4 1 17 21,30
18. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 3 3 5 5 5 5 4 24-2i 21,16
19. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 3 3 3 5 5 0 2 19 21,04
20. Aranka Hrušková 3 2 GZborovPH 3 3 3 5 5 0 1 0 19 20,63
21. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 19 20,57
22. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 3 3 3 5 5 19 20,36
23. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 3 3 3 5 4 18 19,83
24. Václav Steinhauser 0 -0,5 ZŠVranéNVl 3 2 3 5 13 19,76
25.–26. Minh Tri Pham 1 0 NPorg 3 3 3 5 0 0 14 19,28
25.–26. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 3 3 3 5 14 19,28
27. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 3 3 3 5 1 0 15 18,75
28. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 3 1 5 0 0 2 11 18,23
29. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 3 3 5 5 0 5 21 17,94
30. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 3 3 3 5 5 2 19 17,92
31. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 14 17,77
32. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 3 1 2 5 1 0 12 17,70
33. Zuzana Drázdová 2 1 GCON_ČesBuď 3 3 3 5 0 0 14-i 17,54
34. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 3 3 3 5 0 14 16,81
35. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 3 3 3 5 4 18 16,51
36. Jaromír Mielec 0 0,17 GVolgogrOS 3 3 5 0 11 16,47
37.–40. Barbora Hudcová 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 14 16,36
37.–40. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 3 3 3 5 14 16,36
37.–40. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 3 3 3 5 0 0 14 16,36
37.–40. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 3 0 3 5 3 14 16,36
41. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 3 5 5 4 2 19 15,56
42.–45. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 3 3 2 5 13 15,43
42.–45. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 3 2 3 5 13 15,43
42.–45. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 3 2 3 5 0 13 15,43
42.–45. Antonín Teichmann 3 2 GJeronýmLI 3 3 2 5 0 13 15,43
46.–48. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 3 1 5 2 0 11 15,05
46.–48. Jakub Dolejší 2 1 GBNěmcovHK 3 3 5 0 11 15,05
46.–48. Zuzana Šimečková 2 1 GCON_ČesBuď 3 1 2 5 11 15,05
49. Martin Sýkora 4 5,62 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 19+i 14,81
50. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 19 14,78
51. Mark Daniel 3 2,36 GPároNitra 1 2 1 5 4 13 14,76
52. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 3 3 5 1 12 14,47
53. Kristýna Ilievová 2 1,42 G_Milevsko 3 3 5 0 11 14,40
54. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 3 2 2 7 14,27
55. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 0 0 14 13,87
56. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 3 5 8 13,81
57. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 5 19 13,62
58. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 3 3 5 11 13,47
59. Jakub Hledík 2 1 GSŘMRSkuteč 3 0 1 5 9 13,00
60. Jan Alfery 1 0 GNPražačPH 3 3 1 7 12,64
61. Michal Buráň 4 3,56 G_UherBrod 3 3 3 5 14 12,40
62. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 3 0 5 0 1 9 11,85
63. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 3 2 5 10 11,46
64. Jan Erhart 2 1,42 GFXŠaldyLI 3 5 8 11,23
65. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 3 3 2 0 0 8 10,30
66. Jana Lepšová 3 2 G_Dobruška 3 3 1 7 9,17
67. Alžběta Černá 2 1 GSlovNámBO 3 3 0 6-i 9,14
68. David Bainar 4 3,72 GJarošeBO 3 3 5 11 9,11
69. Karel Vlachovský 1 0,29 MasG_Plzeň 3 3 6,23
70. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 3 3 5 11 5,99
71.–72. Dalimil Hájek 2 1 GKepleraPH 3 3 5,27
71.–72. Tomáš Kremel 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 5,27
73. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix