Výsledky 4. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 re±im celkem
1. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 5 3 5 5 5 5 5 33+i 33,24
2. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 4 5 5 5 5 5 5 34 32,94
3. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 2 5 5 5 5 2 24-i 31,01
4. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 5 5 5 5 5 5 1 31+i 30,11
5. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 5 2 5 5 5 5 2 29+i 29,27
6. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 5 2 5 5 4 4 1 26 29,02
7. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 5 5 2 5 3 4 2 26 28,41
8. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 4 2 3 5 5 5 2 26+i 28,23
9. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 5 3 4 5 4 5 3 29-i 27,36
10. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 2 3 2 3 5 5 0 20-i 27,10
11. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 5 2 5 5 5 4 2 28+i 23,99
12. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 2 2 2 2 5 5 18 23,49
13. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 2 2 2 4 4 14 22,25
14. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 0 0 4 5 3 5 17 21,07
15. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 2 2 2 2 2 10 20,21
16. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 2 4 3 1 2 2 14 19,96
17. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 2 2 5 5 0 14 19,67
18. Antonín Češík 3 2 SPŠElek_PA 2 2 2 2 3 5 0 16 19,47
19. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 2 5 4 11 19,11
20. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 0 2 3 1 3 0 9 19,01
21. Kristýna Ilievová 2 1,42 G_Milevsko 0 2 5 2 5 14 18,75
22. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 0 3 2 1 2 2 10 17,94
23. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 2 2 5 2 1 5 17-i 17,62
24. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 2 1 3 2 4 2 14 17,43
25. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 2 2 2 2 4 2 14 17,27
26. Minh Tri Pham 1 0 NPorg 2 2 5 0 9 16,71
27. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 2 5 0 5 0 12 16,42
28. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 5 5 5 2 2 5 24 16,03
29. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 2 2 2 4 2 12 16,00
30. Hynek Peřina 1 0 NPorg 2 2 4 8 15,40
31. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 2 1 2 5 0 10 15,25
32.–34. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 2 2 2 0 3 2 11 14,20
32.–34. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 2 0 2 2 5 11 14,20
32.–34. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 2 2 2 5 11 14,20
35. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 3 2 2 4 5 0 16 14,09
36. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 5 2 2 9+i 12,22
37.–39. Aranka Hrušková 3 2 GZborovPH 2 2 3 2 9 11,91
37.–39. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 0 2 3 2 2 9 11,91
37.–39. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 5 4 9 11,91
40. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 2 5 5 12 11,83
41. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 2 2 0 2 0 2 8 10,72
42. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 2 2 2 2 2 10 10,33
43. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 2 2 3 0 7 9,50
44. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 0 2 2 1 2 7 8,43
45. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 0 1 2 1 2 0 6 8,26
46. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 2 4 2 2 5 15 8,08
47. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 2 2 2 2 5 13 7,42
48. Jakub Hledík 2 1 GSŘMRSkuteč 0 2 2 4 7,06
49. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 2 1 2 5 6,97
50. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 2 2 4 8 6,40
51. Dalimil Hájek 2 1 GKepleraPH 0 1 2 0 3 5,45
52. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 2 2 5 2 11+i 5,23
53. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 0 0 0 0 2 2 5,13
54. Martin Sýkora 4 5,62 GNadAlejPH 2 2 2 2 2 10 5,10
55. Karel Vlachovský 1 0,29 MasG_Plzeň 2 2 4,59
56.–59. Michal Buráň 4 3,56 G_UherBrod 0 0 0,00
56.–59. Vendula Kotyzová 3 2,2 WichtG_OS 0 0 0 0,00
56.–59. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 0 0 0 0,00
56.–59. Antonín Teichmann 3 2 GJeronýmLI 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix