Výsledky 1. seriálové série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 re±im celkem
1.–24. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 5 5 5 15 15,00
1.–24. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 5 5 5 15 15,00
1.–24. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 5 5 5 15 15,00
1.–24. Marta Kossaczká 4 3,27 G_Gröss_BA 5 5 5 15 15,00
1.–24. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 5 5 5 15 15,00
1.–24. Tadeáš Kučera 4 4,04 GJarošeBO 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Adam Láf 4 3,94 GZborovPH 5 5 5 15 15,00
1.–24. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 5 5 5 15 15,00
1.–24. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 5 5 5 15 15,00
1.–24. Michal Punčochář 3 2,54 G_Jírov_ČB 5 5 5 15 15,00
1.–24. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 5 5 5 15 15,00
1.–24. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 5 5 5 15 15,00
1.–24. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 5 5 5 15 15,00
1.–24. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 5 5 5 15 15,00
1.–24. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 5 5 5 15 15,00
1.–24. Martin Sýkora 4 5,62 GNadAlejPH 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Jakub Šafin 4 3,51 GHorMichal 5 5 5 15 15,00
1.–24. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 5 5 5 15+i 15,00
1.–24. Pavel Turek 0 -0,5 GTomkovaOL 5 5 5 15 15,00
25. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 5 5 4 14 14,32
26. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 5 5 2 12+i 14,21
27. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 5 5 3 13+i 14,07
28. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 3 5 5 13+i 13,94
29.–31. Daniel Demovič 1 0 GKepleraPH 5 5 2 12 13,77
29.–31. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 5 5 2 12 13,77
29.–31. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 5 5 2 12 13,77
32. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 5 4 5 14 13,74
33. Martin Čech 4 4,66 GNadAlejPH 5 5 4 14+i 13,73
34. Josef Havlíček 2 1 GNeumannŽR 5 5 2 12+i 13,47
35. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 5 5 10+i 13,34
36. Jan Erhart 2 1,42 GFXŠaldyLI 5 5 2 12+i 13,31
37.–39. Jakub Hledík 2 1 GSŘMRSkuteč 5 5 2 12 13,30
37.–39. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 5 5 2 12 13,30
37.–39. Zuzana Šimečková 2 1 GCON_ČesBuď 5 5 2 12 13,30
40.–41. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 5 5 10 13,20
40.–41. Václav Steinhauser 0 -0,5 ZŠVranéNVl 5 5 10 13,20
42. Dorota Jarošová 2 1,46 GAlejKošic 5 5 2 12 13,11
43. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 5 5 2 12+i 13,05
44. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 5 5 2 12 12,99
45.–47. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 5 5 2 12 12,85
45.–47. Petr Kepcija 3 2 G_Jírov_ČB 5 5 2 12 12,85
45.–47. Magdaléna Tydrichová 3 2 G_Mělník 5 5 2 12 12,85
48.–49. Zuzana Drázdová 2 1 GCON_ČesBuď 5 5 1 11 12,64
48.–49. Martin Surma 2 1 GJWolkraPV 5 5 1 11 12,64
50. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 5 5 3 13 12,58
51. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 5 5 2 12 12,53
52. Jaromír Mielec 0 0,17 GVolgogrOS 5 5 10 12,51
53. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 5 5 2 12+i 12,49
54. Aneta Šťastná 3 2,56 G_Omská_PH 5 5 2 12 12,47
55. Jan Mikel 4 3,74 G_RožnRadh 5 5 3 13 12,37
56. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 5 5 2 12+i 12,22
57.–58. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 5 5 1 11 12,06
57.–58. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 5 5 1 11 12,06
59. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 5 5 0 10 12,01
60.–61. Tomáš Novotný 4 3 GJarošeBO 5 5 2 12 12,00
60.–61. Tomáš Šlampiak 4 3 GStĽubovňa 5 5 2 12 12,00
62.–63. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 5 5 10 11,93
62.–63. Jakub Dolejší 2 1 GBNěmcovHK 5 5 10 11,93
64. Viktor Skoupý 3 2 G_MTřebová 5 5 10+i 11,46
65.–66. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 5 5 2 12 11,27
65.–66. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 5 2 1 8 11,27
67.–71. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 5 4 1 10 11,23
67.–71. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 5 5 10 11,23
67.–71. Lukáš Knob 3 2 G_Kojetín 5 5 10 11,23
67.–71. Valentína Straková 3 2 G_Sereď 5 5 10 11,23
67.–71. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 5 5 10 11,23
72. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 5 5 10 11,18
73. Tomáš Fiala 2 1 GLedečNSáz 5 4 0 9 11,15
74.–75. Martin Minasjan 3 2,1 GKepleraPH 5 0 5 10-i 10,91
74.–75. Matúš Porázik 3 2,35 GAlejKošic 5 5 10 10,91
76. Mark Daniel 3 2,36 GPároNitra 5 5 10 10,90
77. Janča Novotná 4 4,98 GJarošeBO 5 5 2 12+i 10,48
78.–79. Lenka Šimonová 4 3 GLepařovJČ 5 5 0 10 10,00
78.–79. Richard Trembecký 4 3 GAlejKošic 5 5 10 10,00
80. Michal Buráň 4 3,56 G_UherBrod 5 5 0 10+i 9,40
81. Miroslav Hanzelka 4 3,64 G_ČesLípa 5 5 10 9,01
82. Libor Martínek 4 3 GJarošeBO 4 5 9 9,00
83. Filip Lamparter 1 0 GJarošeBO 5 5 8,51
84. Ondřej Cífka 4 4,5 GNadAlejPH 5 5 10+i 8,41
85. Martin Smolík 4 4,36 G_Gröss_BA 5 5 10 8,24
86. Vendula Kotyzová 3 2,2 WichtG_OS 5 1 6 7,25
87. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 5 1 4 10 6,71
88. Jan Křemen 3 2 G_Vlašim 5 5+i 6,69
89.–90. Jiří Jaskowiec 3 2 WichtG_OS 5 5 6,40
89.–90. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 5 5 6,40
91. David Bainar 4 3,72 GJarošeBO 5 0 2 7 5,84
92. Michal Korbela 3 2 G_Bánovce 2 1 3 4,07
93. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix