Výsledky seriálu


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1s 2s 3s im celkem
1.–3. Martin Raszyk 3 3,7 G_Karviná 15 15 15 1 45,00
1.–3. Štěpán Šimsa 4 5,96 GJungmanLT 15 15 15 1 45,00
1.–3. Radovan Švarc 2 3,03 G_ČTřebová 15 15 15 2 45,00
4. Jan Soukup 2 2,24 G_Klatovy 15 15 14 0 44,27
5. Miroslav Stankovič 3 3 GPošKošice 15 15 14 1 44,00
6. Martin Hora 3 3,52 GMikul23PL 14 14 15 -1 42,14
7. Matěj Konečný 2 1 G_Jírov_ČB 13 14 13 0 41,08
8. Jakub Šafin 4 3,51 GHorMichal 15 15 10 0 40,25
9. Jakub Löwit 1 0 GČeskoliPH 14 13 14 0 40,20
10. Tomáš Novotný 3 2 G_ČesLípa 14 14 11 0 39,87
11. Marko Puza 3 2,92 GPošKošice 15 9 14 0 38,21
12. David Hruška 4 4,97 GMikul23PL 15 15 8 1 37,66
13. Jakub Svoboda 3 2 G_KomHavíř 12 12 12 0 36,18
14. František Couf 0 -0,5 GZborovPH 13 13 9 1 35,99
15. Adam Láf 4 3,94 GZborovPH 15 6 15 0 35,61
16. Jakub Dargaj 3 2,81 GPošKošice 12 10 12 1 35,06
17. Dominik Krasula 0 -0,5 G_Krnov 14 10 9 1 34,08
18. Jan Kadlec 2 1,7 G_Klatovy 15 11 8 0 33,39
19. Jiří Guth 3 3,03 G_Jírov_ČB 12 15 6 1 33,14
20. Petr Lukeš 3 2 GNeumannŽR 15 7 8 0 30,95
21. Anh Dung Le 3 5,21 G_Tachov 15 15 1 30,00
22. Miroslav Psota 3 2 GHlinŽilina 15 14 0 29,32
23. Zuzana Vlasáková 3 2 G_Rumburk 11 6 11 0 28,86
24. Viktor Němeček 2 1,51 GJMasar_JI 14 10 4 1 28,31
25. Markéta Calábková 2 1 GJŠkodyPŘ 12 7 7 0 26,65
26. Antonín Češík 3 2 SPŠElek_PA 14 13 0 26,45
27. Miroslav Krabec 3 2,06 G_KomHavíř 11 5 9 0 25,77
28. Karolína Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 14 11 1 25,22
29. Pavel Turek 0 -0,5 GTomkovaOL 15 9 2 23,95
30. Jan Krejčí 3 2 G_Bílovec 12 12 -1 23,90
31. Josef Svoboda 4 6 G_FrýdlNOs 15 6 2 0 23,25
32. Nicholas Čapek 3 2 GBNěmcovHK 11 6 5 0 22,90
33. Henrieta Micheľová 1 0 GAlejKošic 14 9 0 22,28
34.–35. Zuzana Svobodová 1 0 G_FrýdlNOs 15 6 0 21,00
34.–35. Jan Šorm 1 0 GJarošeBO 15 6 1 21,00
36. Michal Buráň 4 3,56 G_UherBrod 9 11 1 20,73
37. Daniel Demovič 1 0 GKepleraPH 14 6 0 19,77
38. Jaromír Mielec 0 0,17 GVolgogrOS 13 7 0 19,61
39. Tran Vi Thanh Pham 3 2 GNeumannŽR 13 6 1 19,45
40. Anna Steinhauserová 3 3,46 G_Dačice 13 4 3 0 19,37
41. Zuzana Šimečková 2 1 GCON_ČesBuď 13 5 0 18,20
42.–48. Anna Doležalová 4 5,44 MasG_Plzeň 15 0 15,00
42.–48. Ivona Hrivová 3 2 GOkrŽilina 15 0 15,00
42.–48. Marta Kossaczká 4 3,27 G_Gröss_BA 15 0 15,00
42.–48. Katarína Krajčiová 2 1,56 GAlejKošic 15 0 15,00
42.–48. Tadeáš Kučera 4 4,04 GJarošeBO 15 1 15,00
42.–48. Michal Punčochář 3 2,54 G_Jírov_ČB 15 0 15,00
42.–48. Martin Sýkora 4 5,62 GNadAlejPH 15 1 15,00
49. Barbora Kociánová 4 3,62 GLesníZlín 11 3 0 14,50
50. Kristýna Šudomová 1 0 GValašKlob 11 3 0 13,78
51. Martin Čech 4 4,66 GNadAlejPH 14 1 13,73
52. Josef Havlíček 2 1 GNeumannŽR 13 1 13,47
53. Jan Erhart 2 1,42 GFXŠaldyLI 13 1 13,31
54. Jakub Hledík 2 1 GSŘMRSkuteč 13 0 13,30
55.–56. Tomáš Konečný 0 -0,5 GJirsíkaČB 13 0 13,20
55.–56. Václav Steinhauser 0 -0,5 ZŠVranéNVl 13 0 13,20
57.–58. Miroslav Hanzelka 4 3,64 G_ČesLípa 9 4 0 13,11
57.–58. Dorota Jarošová 2 1,46 GAlejKošic 13 0 13,11
59. Marián Poppr 2 1,72 GJNerudyPH 13 0 0 0 12,99
60.–62. Michaela Bieliková 3 2 G_Sereď 13 0 0 12,85
60.–62. Petr Kepcija 3 2 G_Jírov_ČB 13 0 12,85
60.–62. Magdaléna Tydrichová 3 2 G_Mělník 13 0 12,85
63.–64. Zuzana Drázdová 2 1 GCON_ČesBuď 13 0 12,64
63.–64. Martin Surma 2 1 GJWolkraPV 13 0 12,64
65. Barbora Šmídová 3 2,49 GBezručeFM 13 0 12,53
66. Aneta Šťastná 3 2,56 G_Omská_PH 12 0 12,47
67. Jan Mikel 4 3,74 G_RožnRadh 12 0 12,37
68. Martin Minasjan 3 2,1 GKepleraPH 11 1 -1 12,32
69. Daniel Pišťák 1 0,87 GZborovPH 12 0 12,01
70.–71. Tomáš Novotný 4 3 GJarošeBO 12 0 12,00
70.–71. Tomáš Šlampiak 4 3 GStĽubovňa 12 0 12,00
72. Jakub Dolejší 2 1 GBNěmcovHK 12 0 11,93
73. Jiří Zeman 3 2 GLesníZlín 6 5 0 11,67
74. Viktor Skoupý 3 2 G_MTřebová 11 1 11,46
75.–77. Lukáš Bystřický 3 2 GMikul23PL 11 0 11,23
75.–77. Lukáš Knob 3 2 G_Kojetín 11 0 11,23
75.–77. Valentína Straková 3 2 G_Sereď 11 0 11,23
78. Tomáš Fiala 2 1 GLedečNSáz 11 0 11,15
79. Matúš Porázik 3 2,35 GAlejKošic 11 0 10,91
80. Mark Daniel 3 2,36 GPároNitra 11 0 10,90
81. Janča Novotná 4 4,98 GJarošeBO 10 1 10,48
82.–83. Lenka Šimonová 4 3 GLepařovJČ 10 0 10,00
82.–83. Richard Trembecký 4 3 GAlejKošic 10 0 10,00
84. Libor Martínek 4 3 GJarošeBO 9 0 9,00
85. Filip Lamparter 1 0 GJarošeBO 9 0 8,51
86. Ondřej Cífka 4 4,5 GNadAlejPH 8 1 8,41
87. Martin Smolík 4 4,36 G_Gröss_BA 8 0 8,24
88. Vendula Kotyzová 3 2,2 WichtG_OS 7 0 7,25
89. Anna Zavadilová 4 5,84 MKG_Říčany 7 0 6,71
90. Jan Křemen 3 2 G_Vlašim 7 1 6,69
91. Jiří Jaskowiec 3 2 WichtG_OS 6 0 6,40
92. David Bainar 4 3,72 GJarošeBO 6 0 5,84
93. Michal Korbela 3 2 G_Bánovce 4 0 4,07
94. Václav Krchňák 1 0 GJarošeBO 0 3 0 2,51

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix