Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–3. František Couf 1 1,04 GZborovPH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–3. Martin Raszyk 4 5,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–3. Miroslav Stankovič 4 5 GPošKošice 5 5 5 5 5 25+i 25,00
4. Jakub Svoboda 4 3,94 G_KomHavíř 3 3 1 5 5 4 5 5 24+i 23,94
5. Filip Bialas 1 0 GOpatovPH 3 3 5 5 4 5 22 23,86
6. Vojtěch Suchánek 3 2 GJarošeBO 3 3 3 5 5 4 4 5 23 23,63
7. Radovan Švarc 3 5,12 G_ČTřebová 0 0 3 5 5 4 5 5 24 23,02
8. Martin Hora 4 5,53 GMikul23PL 3 5 5 4 5 5 24 22,77
9. Marián Poppr 3 3,44 GJNerudyPH 1 3 5 5 4 5 4 23 22,57
10. Václav Steinhauser 0 -0,06 ZŠVranéNVl 3 3 3 4 5 4 19 22,51
11. Tereza Kislingerová 1 0 G_Klatovy 3 3 3 5 5 19 22,43
12. Martin Surma 3 2,47 GJWolkraPV 2 3 3 5 5 4 5 22-i 22,37
13. Anh Dung Le 4 6 G_Tachov 5 5 4 5 5 24 22,33
14. Pavel Turek 1 0,57 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 19 21,87
15.–17. Markéta Horová 2 1 GMikul23PL 3 3 3 5 5 19 21,52
15.–17. Minh Thao Nguyen 2 1 GEBenešeKL 3 3 3 5 5 19 21,52
15.–17. Marian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 19 21,52
18. Jakub Löwit 2 1,96 GČeskoliPH 3 3 3 5 5 4 20 21,45
19.–20. Ondřej Darmovzal 3 2 GJarošeBO 0 3 3 5 5 4 20 21,41
19.–20. Václav Rozhoň 3 2 GJirsíkaČB 3 3 3 5 5 4 20 21,41
21. Katarína Krajčiová 3 3,47 GAlejKošic 3 5 5 4 5 22 21,35
22. Mikuláš Zindulka 3 2 GMikul23PL 3 3 5 5 4 20-i 21,21
23. Jan Šorm 2 1,86 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 20,77
24. Antonín Češík 4 3,58 SPŠElek_PA 3 3 5 5 5 21+i 20,33
25. Miroslav Psota 4 3,85 GHlinŽilina 3 3 5 5 5 21+2i 20,32
26. Anh Le Hoang 2 1 GJarošeBO 1 3 3 5 5 17 20,12
27. Lukáš Sadlek 3 2 G_Čadca 3 3 3 5 2 4 18 19,83
28. Marko Puza 4 4,84 GPošKošice 3 0 5 5 4 5 22-i 19,51
29. Kristýna Šmídová 4 3,41 GMensaPH 3 3 3 5 5 4 20+i 19,43
30. Mihály Kotiers 2 1 GHSelyhoKM 0 3 3 5 5 16 19,37
31. Martin Kopřiva 2 1,08 GMikul23PL 3 3 3 5 2 16 19,28
32. Jan Soukup 3 4,26 G_Klatovy 3 3 5 5 4 4 21 19,14
33. Eduard Batmendijn 3 2,11 CGStĽubovňa 3 3 5 5 16+2i 18,45
34. Zuzana Svobodová 2 1,79 G_FrýdlNOs 3 1 2 5 5 16 18,43
35. Jakub Šebek 4 3,26 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 18,35
36. Karolína Kuchyňová 3 2,88 GMLerchaBO 2 3 3 5 5 18 18,31
37. Tomáš Kuzma 2 1 SŠNvh 0 3 3 5 2 1 1 0 14 17,77
38. Jiří Zeman 4 3,52 GLesníZlín 3 3 3 5 4 4 19-i 17,52
39. Petr Lukeš 4 3,72 GNeumannŽR 3 3 3 5 5 19 17,44
40. Vojtěch Lanz 0 -0,5 GZborovPH 3 2 3 2 10 17,36
41. Daniel Pišťák 2 2,5 GZborovPH 3 2 3 3 5 16 17,30
42. Martin Špilar 3 2 G_Vyškov 2 2 3 3 5 15 17,27
43. Jakub Dargaj 4 4,71 GPošKošice 3 3 5 5 4 20 17,23
44. Barbora Hudcová 4 3,28 PORG_PH 3 3 2 5 5 18 17,22
45. Miroslav Krabec 4 3,83 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 19-i 16,95
46.–50. Jiřina Duspivová 2 1 G_Kralupy 2 3 3 5 13 16,90
46.–50. Vít Kalisz 2 1 FSG_Pirna 1 2 5 5 13 16,90
46.–50. Patricie Klosse 2 1 G_ČKrumlov 2 3 3 5 13 16,90
46.–50. Andrea Kučerová 2 1 G_ČKrumlov 3 3 3 4 13 16,90
46.–50. Jan Václavek 2 1 G_Ústí_n_O 3 3 2 5 0 13 16,90
51. Jiří Češka 1 0 CMGProstěj 0 3 3 5 11 16,83
52.–53. Jaromír Mielec 1 1,24 GVolgogrOS 3 3 2 5 13 16,56
52.–53. Anna Steinhauserová 4 5,18 G_Dačice 3 3 3 5 5 4 20 16,56
54. Petr Jakubčík 0 -0,5 PORG_PH 3 1 5 9 16,42
55. Matěj Konečný 3 2,92 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 2 16 16,25
56. Michaela Brezinová 2 1 GKomTrebiš 3 3 1 5 12 16,00
57. Minh Tri Pham 2 1,32 NPorg 1 3 3 5 12 15,52
58. Jan Jurka 3 2,08 GMLerchaBO 3 2 3 5 13-i 15,04
59. Jakub Sláma 3 2 GOpatovPH 3 3 1 5 12 14,47
60. Dominik Krasula 1 0,82 G_Krnov 3 2 1 3 1 10 14,33
61.–63. Michaela Brabcová 2 1 G_Jírov_ČB 3 1 5 1 10 14,05
61.–63. Vojtěch Lukeš 2 1 G_LPika_PL 3 2 5 10 14,05
61.–63. Peter Kulcsár Szabó 2 1 GHSelyhoKM 5 5 10 14,05
64. Kateřina Nová 1 0 G_Vimperk 3 3 1 1 8 13,81
65. Daniela Šindelářová 2 1 GaSOŠ_Telč 1 2 0 3 1 0 2 9 13,00
66. Tomáš Fiala 3 2,34 GLedečNSáz 3 2 1 5 11 12,82
67. Kristýna Ilievová 3 3,08 G_Milevsko 2 3 3 5 13 12,70
68. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 0 3 3 6-i 12,68
69. Marek Vícha 3 2 MendelG_OP 1 3 5 1 10 12,45
70. Zuzana Vlasáková 4 3,64 G_Rumburk 3 3 3 5 14 12,22
71. Henrieta Micheľová 2 1,62 GAlejKošic 3 3 3 9 12,02
72. Michael Bucha 3 2 G_Zábřeh 3 1 4 1 9 11,39
73. Jan Krejčí 4 3,62 G_Bílovec 3 1 3 5 12 10,27
74. Ľudmila Šimková 4 3,28 GPároNitra 3 3 5 11 10,11
75. Jan Kadlec 3 3,53 G_Klatovy 1 3 2 5 11 9,49
76. Pavel Souček 2 1 G_Nymburk 0 2 3 1 6 9,48
77. Michaela Bieliková 4 3,62 G_Sereď 3 3 5 11 9,32
78. Viktor Němeček 3 3,37 GJMasar_JI 1 2 2 5 10 8,90
79. Hana Daňková 1 0 G_Vimperk 3 1 0 4 8,48
80.–81. Lukáš Honsa 2 1 G_Jírov_ČB 3 2 5 8,17
80.–81. David Peňáz 2 1 GNeumannŽR 3 2 0 0 0 0 5 8,17
82. Tereza Koberová 3 2 G_Chrudim 3 3 0 0 6 8,00
83. Tran Vi Thanh Pham 4 3,6 GNeumannŽR 3 3 3 9 7,49
84. Lukáš Kubacki 1 0 GNadKavaPH 0 3 3 6,79
85.–87. Lucie Roškotová 2 1 G_Turnov 1 2 0 0 1 0 4 6,76
85.–87. Adam Říha 2 1 G_ČesLípa 3 0 0 1 0 4 6,76
85.–87. Šimon Tabačko 2 1 EvG_Košice 3 0 1 0 4 6,76
88. Markéta Calábková 3 2,76 GJŠkodyPŘ 3 3 6 6,58
89. Přemysl Šťastný 0 -0,5 G_Žamberk 1 1 2 6,25
90. Otto Hollmann 4 3 GUBalvanJN 3 3 6 6,00
91.–93. Tomáš Flaschka 2 1 G_Hlučín 3 3 5,27
91.–93. Jaroslav Stránský 2 1 G_Tišnov 2 1 0 3 5,27
91.–93. Tomáš Šácha 2 1 SPŠEB_Břeclav 3 0 0 0 3 5,27
94. Irena Bačinská 4 3 ŠpMNDaG BA 2 3 5 5,00
95.–96. Jan Lukáč 3 2 G_ČKrumlov 3 3 4,23
95.–96. Emese Szabó 3 2 GZKMJ Gal 3 3 4,23
97. Jakub Hledík 3 2,45 GSŘMRSkuteč 3 3 3,74
98.–102. Martin Konečný 2 1 GStrážnice 0 2 2 3,65
98.–102. Jakub Marták 2 1 G_GolNitra 0 0 1 0 0 1 0 0 2 3,65
98.–102. Štefan Račák 2 1 GTajBanBys 1 1 0 0 0 0 2 3,65
98.–102. Adéla Šedová 2 1 GJungmanLT 0 1 1 0 0 0 2 3,65
98.–102. Jana Vráblíková 2 1 GLesníZlín 1 0 1 0 0 2 3,65
103. Kristýna Šudomová 2 1,44 GValašKlob 1 1 0 0 0 2 3,30
104. Nicholas Čapek 4 3,51 GBNěmcovHK 0 3 1 4 3,26
105. Veronika Holubová 3 2 PORG_PH 0 1 1 2 2,88
106.–108. Markéta Ospálková 1 0 G_Uničov 1 1 2,67
106.–108. David Ucháč 1 0 VOŠDoprPH 0 1 0 1 2,67
106.–108. Marie Vonzino 1 0 GTomkovaOL 1 0 1 2,67
109. Jana Lepšová 4 3,33 G_Dobruška 3 3 2,58
110. Tomáš Valovič 4 3 GAHŠ VKrtíš 0 0 1 1 0 2 2,00
111.–113. Tomáš Beneš 2 1 GVráLevice 0 1 0 0 1 1,91
111.–113. Martin Chabada 2 1 G_Bardejov 0 0 0 0 1 1 1,91
111.–113. Tomáš Velich 2 1 GJHroncaBA 0 1 0 0 0 0 0 1 1,91
114. Adam Gálik 4 3 GOlivuPopr 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1,00
115.–128. Daniel Backov 2 1 G_Ružomb 0 0 0 0,00
115.–128. Katarína Behinská 2 1 G_GolNitra 0 0 0,00
115.–128. Jaroslav Cerman 2 1 GJilemnice 0 0 0,00
115.–128. Petr Gintar 3 2 MendelG_OP 0 0 0 0 0 0 0,00
115.–128. Jakub Hrubý 2 1 G_Chrudim 0 0 0 0 0,00
115.–128. Matěj Kosma 2 1 SOŠDoprOS 0 0 0 0 0 0 0,00
115.–128. Alena Košáková 2 1 G_Strakon 0 0 0 0 0 0 0 0,00
115.–128. Stanislav Kruml 3 2 G_Chotěboř 0 0 0 0,00
115.–128. Jozef Mišt 2 1 GAHŠ VKrtíš 0 0 0 0,00
115.–128. Marina Pogarčenko 2 1 GJungmanLT 0 0 0 0 0 0 0 0,00
115.–128. Tereza Rašková 3 2 GTomkovaOL 0 0 0 0,00
115.–128. Jáchym Solecký 1 0 PORG_PH 0 0 0,00
115.–128. Jiří Štrincl 3 2 GSRandyJN 0 0 0,00
115.–128. Věra Tesařová 1 0 MasG_Plzeň 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix