Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–3. František Couf 1 1,04 GZborovPH 3 2 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–3. Martin Hora 4 5,53 GMikul23PL 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–3. Radovan Švarc 3 5,12 G_ČTřebová 0 0 3 5 5 5 5 5 25 25,00
4. Pavel Turek 1 0,57 GTomkovaOL 3 2 2 5 4 5 5 5 24 24,55
5. Martin Surma 3 2,47 GJWolkraPV 3 3 3 5 5 5 5 0 23 23,41
6. Ondřej Darmovzal 3 2 GJarošeBO 3 3 5 4 5 5 22+i 23,10
7. Filip Bialas 1 0 GOpatovPH 3 3 3 5 4 5 20 22,94
8. Martin Raszyk 4 5,76 G_Karviná 3 3 3 5 4 5 5 5 24 22,58
9. Lukáš Sadlek 3 2 G_Čadca 3 0 3 5 5 4 2 20 21,41
10. Jan Jurka 3 2,08 GMLerchaBO 3 3 3 5 4 5 20 21,34
11. Jakub Svoboda 4 3,94 G_KomHavíř 3 3 2 5 4 5 5 1 22 20,83
12. Eduard Batmendijn 3 2,11 CGStĽubovňa 3 3 3 5 5 19+i 20,73
13.–14. Václav Rozhoň 3 2 GJirsíkaČB 3 3 5 4 4 19 20,63
13.–14. Vojtěch Suchánek 3 2 GJarošeBO 3 1 3 5 3 5 1 19 20,63
15. Jan Soukup 3 4,26 G_Klatovy 3 3 3 5 5 4 5 22 20,50
16. Katarína Krajčiová 3 3,47 GAlejKošic 3 3 5 5 5 21 20,18
17. Matěj Konečný 3 2,92 G_Jírov_ČB 3 3 2 5 3 4 5 1 20 20,17
18. Jakub Löwit 2 1,96 GČeskoliPH 3 3 3 5 3 4 2 18 19,87
19. Miroslav Psota 4 3,85 GHlinŽilina 3 5 4 4 5 21 19,65
20. Karolína Kuchyňová 3 2,88 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 19,28
21. Jan Šorm 2 1,86 GJarošeBO 3 3 3 5 3 17 19,17
22. Daniel Pišťák 2 2,5 GZborovPH 3 2 2 5 1 5 3 18 19,12
23. Antonín Češík 4 3,58 SPŠElek_PA 3 3 3 5 2 4 5 20 18,84
24. Václav Steinhauser 0 -0,06 ZŠVranéNVl 3 3 1 5 1 13 18,66
25.–26. Vojtěch Lukeš 2 1 G_LPika_PL 3 3 3 3 3 15 18,59
25.–26. Minh Thao Nguyen 2 1 GEBenešeKL 3 1 5 2 4 15 18,59
27. Tereza Kislingerová 1 0 G_Klatovy 3 3 3 2 2 13 18,52
28. Jan Alfery 2 1,15 GNPražačPH 2 1 3 5 4 15 18,39
29. Miroslav Stankovič 4 5 GPošKošice 3 5 4 4 5 21 18,24
30. Marian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 5 2 3 1 14 17,77
31. Mikuláš Zindulka 3 2 GMikul23PL 3 3 5 2 2 15 17,27
32. Miroslav Krabec 4 3,83 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 19 17,26
33. Marko Puza 4 4,84 GPošKošice 3 5 4 3 5 20 17,06
34. Martin Kopřiva 2 1,08 GMikul23PL 2 0 3 5 3 13 16,79
35. Zuzana Svobodová 2 1,79 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 14 16,69
36. Jan Krejčí 4 3,62 G_Bílovec 3 2 2 5 3 5 18 16,50
37. Michael Bucha 3 2 G_Zábřeh 3 3 2 1 3 3 0 14 16,36
38. Marián Poppr 3 3,44 GJNerudyPH 3 3 5 4 2 17 15,79
39. Markéta Calábková 3 2,76 GJŠkodyPŘ 3 3 2 5 2 2 15 15,73
40. Jaromír Mielec 1 1,24 GVolgogrOS 3 3 5 1 12 15,64
41. Vojtěch Lanz 0 -0,5 GZborovPH 3 2 3 8 15,39
42. Minh Tri Pham 2 1,32 NPorg 3 3 1 2 2 11+i 14,82
43. Jan Kadlec 3 3,53 G_Klatovy 3 3 5 3 2 16 14,52
44.–45. Jakub Sláma 3 2 GOpatovPH 3 3 1 4 1 12 14,47
44.–45. Martin Špilar 3 2 G_Vyškov 3 2 2 1 2 3 1 12 14,47
46. Markéta Horová 2 1 GMikul23PL 3 5 2 10 14,05
47. Anh Dung Le 4 6 G_Tachov 5 4 5 0 5 19 13,62
48. Vít Kalisz 2 1 FSG_Pirna 3 2 0 2 2 9+i 13,29
49. Dominik Krasula 1 0,82 G_Krnov 3 1 1 3 1 9 13,28
50. Anh Le Hoang 2 1 GJarošeBO 3 2 1 2 1 1 0 9 13,00
51. Jiří Zeman 4 3,52 GLesníZlín 3 3 5 3 14 12,49
52. Jakub Dargaj 4 4,71 GPošKošice 3 3 3 5 2 16 12,45
53. Petr Lukeš 4 3,72 GNeumannŽR 3 3 2 4 2 14 12,04
54. Michaela Brabcová 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 1 1 0 8 11,89
55. Tomáš Fiala 3 2,34 GLedečNSáz 3 3 1 0 3 10 11,79
56. Petr Jakubčík 0 -0,5 PORG_PH 3 2 5 11,66
57.–58. Lukáš Honsa 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 1 7 10,72
57.–58. Jan Václavek 2 1 G_Ústí_n_O 3 1 1 1 1 1 7 10,72
59.–60. Jiří Čech 3 2 G_Strakon 3 5 8 10,30
59.–60. Vít Fojtík 3 2 GÚstavníPH 3 2 1 1 1 8 10,30
61. Kateřina Nová 1 0 G_Vimperk 3 2 5 10,00
62. Anna Steinhauserová 4 5,18 G_Dačice 3 2 2 5 2 1 14 9,66
63. Jakub Hledík 3 2,45 GSŘMRSkuteč 3 2 1 2 8 9,43
64. Zuzana Vlasáková 4 3,64 G_Rumburk 3 3 3 2 11 9,28
65. Lukáš Kubacki 1 0 GNadKavaPH 3 1 4 8,48
66.–67. Jaroslav Stránský 2 1 G_Tišnov 3 1 1 5 8,17
66.–67. Daniela Šindelářová 2 1 GaSOŠ_Telč 3 2 5 8,17
68.–70. Markéta Ospálková 1 0 G_Uničov 3 3 6,79
68.–70. David Ucháč 1 0 VOŠDoprPH 3 0 3 6,79
68.–70. Marie Vonzino 1 0 GTomkovaOL 3 3 6,79
71.–73. Tomáš Kuzma 2 1 SŠNvh 3 0 1 4 6,76
71.–73. Anežka Michálková 2 1 GaSOŠ_Telč 3 1 0 4 6,76
71.–73. Štefan Račák 2 1 GTajBanBys 3 1 0 0 0 4 6,76
74. Adam Gálik 4 3 GOlivuPopr 3 1 0 0 1 0 1 0 6 6,00
75.–76. Tereza Koberová 3 2 G_Chrudim 3 1 4 5,53
75.–76. Jiří Štrincl 3 2 GSRandyJN 3 1 4 5,53
77.–84. Daniel Backov 2 1 G_Ružomb 3 3 5,27
77.–84. Jiřina Duspivová 2 1 G_Kralupy 3 3 5,27
77.–84. Patricie Klosse 2 1 G_ČKrumlov 3 3 5,27
77.–84. Kryštof Kolář 2 1 GJarošeBO 3 3 5,27
77.–84. Andrea Kučerová 2 1 G_ČKrumlov 3 3 5,27
77.–84. Jakub Marták 2 1 G_GolNitra 0 0 1 2 3 5,27
77.–84. Adam Říha 2 1 G_ČesLípa 3 3 5,27
77.–84. Pavel Souček 2 1 G_Nymburk 3 3 5,27
85.–87. Michaela Biová 3 2 MendelG_OP 3 0 3 4,23
85.–87. Emese Szabó 3 2 GZKMJ Gal 3 3 4,23
85.–87. Kristýna Šmídová 4 3,41 GMensaPH 2 3 5 4,23
88. Tomáš Flaschka 2 1 G_Hlučín 2 2 3,65
89. Kristýna Šudomová 2 1,44 GValašKlob 2 0 2 3,30
90. Marek Vícha 3 2 MendelG_OP 2 2 2,88
91. Kristýna Ilievová 3 3,08 G_Milevsko 3 0 3 2,87
92. Otto Hollmann 4 3 GUBalvanJN 2 2 2,00
93.–94. Petr Gintar 3 2 MendelG_OP 0 0 0,00
93.–94. Tomáš Velich 2 1 GJHroncaBA 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix