Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–6. Martin Hora 4 5,53 GMikul23PL 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Anh Dung Le 4 6 G_Tachov 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Martin Raszyk 4 5,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Václav Rozhoň 3 2 GJirsíkaČB 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Jakub Svoboda 4 3,94 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–6. Radovan Švarc 3 5,12 G_ČTřebová 0 0 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
7. Filip Bialas 1 0 GOpatovPH 3 3 5 5 5 5 23 24,27
8. Pavel Turek 1 0,57 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 23+i 24,21
9. František Couf 1 1,04 GZborovPH 3 3 0 5 5 5 5 23 23,94
10. Jakub Löwit 2 1,96 GČeskoliPH 3 3 5 5 5 5 23 23,64
11. Zuzana Tréglová 1 0 G_Žatec 3 3 2 5 5 5 21 23,42
12. Jan Jurka 3 2,08 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 4 5 22+i 23,06
13. Hedvika Ranošová 0 -0,5 GBudějovPH 3 3 3 4 5 18+i 22,79
14. Jan Šorm 2 1,86 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21+i 22,46
15. Mikuláš Zindulka 3 2 GMikul23PL 3 3 5 5 5 21+i 22,37
16. Václav Steinhauser 0 -0,06 ZŠVranéNVl 3 3 3 5 4 18+i 22,12
17. Martin Surma 3 2,47 GJWolkraPV 3 3 3 5 5 5 21+i 21,98
18. Martin Kopřiva 2 1,08 GMikul23PL 3 3 3 5 5 19 21,45
19. Katarína Krajčiová 3 3,47 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 21+i 20,49
20. Antonín Češík 4 3,58 SPŠElek_PA 3 3 3 5 5 5 21 20,01
21. Jaromír Mielec 1 1,24 GVolgogrOS 3 3 3 3 5 17 19,86
22. Eduard Batmendijn 3 2,11 CGStĽubovňa 3 5 5 5 18 19,69
23. Dominik Krasula 1 0,82 G_Krnov 3 3 5 3 2 1 16 19,57
24. Karolína Kuchyňová 3 2,88 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19+i 19,54
25. Marian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 2 16 19,37
26. Jan Soukup 3 4,26 G_Klatovy 3 3 2 5 5 5 21-i 18,79
27. Martin Špilar 3 2 G_Vyškov 3 3 3 3 4 16+i 18,38
28.–29. Andrea Kučerová 2 1 G_ČKrumlov 3 3 3 5 0 14+i 17,99
28.–29. Vojtěch Lukeš 2 1 G_LPika_PL 3 3 3 5 14+i 17,99
30. Jakub Sláma 3 2 GOpatovPH 3 3 3 5 1 15+i 17,51
31. Daniel Pišťák 2 2,5 GZborovPH 3 3 3 2 5 16 17,30
32. Zuzana Svobodová 2 1,79 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 14+i 16,93
33. Ondřej Zeman 3 2 G_Lovosice 3 3 3 5 14+i 16,61
34. Matěj Konečný 3 2,92 G_Jírov_ČB 3 3 5 5 16+i 16,51
35. Jan Krejčí 4 3,62 G_Bílovec 3 3 3 5 4 18-i 16,20
36. Tomáš Kuzma 2 1 SŠNvh 3 1 2 3 3 12 16,00
37. Minh Tri Pham 2 1,32 NPorg 3 3 1 5 0 12 15,52
38. Vojtěch Lanz 0 -0,5 GZborovPH 3 3 2 8 15,39
39. Patricie Klosse 2 1 G_ČKrumlov 3 1 3 3 0 1 11+i 15,31
40.–42. Tereza Kislingerová 1 0 G_Klatovy 3 3 3 9+i 15,17
40.–42. Lukáš Kubacki 1 0 GNadKavaPH 3 3 3 9+i 15,17
40.–42. Jáchym Solecký 1 0 PORG_PH 3 3 3 9+i 15,17
43. Jan Václavek 2 1 G_Ústí_n_O 3 1 1 5 1 11 15,05
44. Markéta Calábková 3 2,76 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 14 14,75
45. Ivona Hrivová 4 3,66 GOkrŽilina 3 3 3 5 2 16+i 14,53
46. Jan Erhart 3 2,86 GFXŠaldyLI 3 3 4 3 1 14 14,47
47. Zuzana Šimečková 3 2,55 GCON_ČesBuď 3 3 2 4 1 13 14,33
48. Jakub Marták 2 1 G_GolNitra 3 1 3 2 1 1 1 0 10+i 14,32
49. Anh Le Hoang 2 1 GJarošeBO 3 3 3 0 1 10 14,05
50. Matěj Coufal 1 0 G_HavlBrod 3 2 1 1 1 1 0 0 8 13,81
51. Jakub Hledík 3 2,45 GSŘMRSkuteč 3 3 1 5 12 13,58
52.–53. Lukáš Honsa 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 9+i 13,29
52.–53. Adam Říha 2 1 G_ČesLípa 3 3 3 9+i 13,29
54. Jan Alfery 2 1,15 GNPražačPH 3 3 3 9+i 13,04
55. Petr Jakubčík 0 -0,5 PORG_PH 3 2 1 6 13,03
56.–59. Michaela Brabcová 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 0 0 9 13,00
56.–59. Michaela Brezinová 2 1 GKomTrebiš 3 3 3 9 13,00
56.–59. Lukáš Černý 2 1 NPorg 3 1 1 3 1 1 9 13,00
56.–59. Markéta Horová 2 1 GMikul23PL 3 3 3 9 13,00
60.–61. Kateřina Nová 1 0 G_Vimperk 3 3 1 0 7 12,64
60.–61. Marie Vonzino 1 0 GTomkovaOL 3 0 1 3 7 12,64
62. Zuzana Drázdová 3 2,47 GCON_ČesBuď 3 3 2 2 1 11 12,52
63. Šimon Tabačko 2 1 EvG_Košice 3 1 3 0 1 8+i 12,19
64.–66. Daniel Backov 2 1 G_Ružomb 3 5 8 11,89
64.–66. Matěj Seidl 2 1 PORG_PH 3 1 0 3 1 8 11,89
64.–66. Jaroslav Stránský 2 1 G_Tišnov 3 2 2 1 8 11,89
67. Marek Vícha 3 2 MendelG_OP 3 3 3 9+i 11,68
68. Jan Kadlec 3 3,53 G_Klatovy 3 2 3 1 4 0 13 11,44
69. Vojtěch Suchánek 3 2 GJarošeBO 3 3 3 9 11,39
70. Markéta Ospálková 1 0 G_Uničov 3 3 6 11,38
71. Tomáš Fiala 3 2,34 GLedečNSáz 3 3 3 9+i 11,02
72. Lukáš Sadlek 3 2 G_Čadca 3 2 3 0 8+i 10,60
73. Tomáš Flaschka 2 1 G_Hlučín 3 3 6 9,48
74. Adam Gálik 4 3 GOlivuPopr 3 0 2 4 0 0 0 0 9 9,00
75. Přemysl Šťastný 0 -0,5 G_Žamberk 3 0 3 8,34
76. Peter Vook 3 2 GPošKošice 3 3 6 8,00
77. Kristýna Šudomová 2 1,44 GValašKlob 3 0 2 5 7,56
78.–80. Kryštof Kolář 2 1 GJarošeBO 3 3 5,27
78.–80. Martin Konečný 2 1 GStrážnice 3 3 5,27
78.–80. Peter Kulcsár Szabó 2 1 GHSelyhoKM 3 0 0 3 5,27
81. Vojtěch Juříček 2 1,12 G_Kralupy 3 3 5,13
82. Václav Krchňák 2 1,28 GJarošeBO 3 3 4,96
83. Michael Bucha 3 2 G_Zábřeh 3 3 4,23
84. Jiří Zeman 4 3,52 GLesníZlín 3 1 4 3,25
85. Kristýna Ilievová 3 3,08 G_Milevsko 3 3 2,87
86.–87. Dušan Klíma 2 1 GRychnovKn 1 1 1,91
86.–87. Tomáš Velich 2 1 GJHroncaBA 1 0 1 1,91
88. Tomáš Valovič 4 3 GAHŠ VKrtíš 1 1 1,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix