Výsledky 3. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Pavel Turek 1 0,57 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 23 24,07
2. František Couf 1 1,04 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,94
3. Filip Bialas 1 0 GOpatovPH 3 3 3 5 5 19 22,43
4. Mikuláš Zindulka 3 2 GMikul23PL 2 3 5 5 5 20 21,41
5. Radovan Švarc 3 5,12 G_ČTřebová 3 3 5 5 5 5 23 21,23
6. Hedvika Ranošová 0 -0,5 GBudějovPH 1 3 1 5 5 15 21,07
7. Martin Raszyk 4 5,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 23 20,50
8. Katarína Krajčiová 3 3,47 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 21 20,18
9. Martin Surma 3 2,47 GJWolkraPV 3 3 3 5 5 19 20,05
10. Vojtěch Lukeš 2 1 G_LPika_PL 3 3 3 5 1 15 18,59
11. Václav Rozhoň 3 2 GJirsíkaČB 3 3 3 5 2 16 18,15
12. Eduard Batmendijn 3 2,11 CGStĽubovňa 3 3 5 1 4 16 17,98
13. Tomáš Fiala 3 2,34 GLedečNSáz 3 3 3 5 1 15 16,69
14. Petr Jakubčík 0 -0,5 PORG_PH 3 3 3 9 16,42
15. Václav Steinhauser 0 -0,06 ZŠVranéNVl 2 0 3 5 10 16,06
16. Jakub Svoboda 4 3,94 G_KomHavíř 3 3 3 4 5 1 18 15,93
17.–18. Tomáš Kuzma 2 1 SŠNvh 2 2 2 5 0 11 15,05
17.–18. Šimon Tabačko 2 1 EvG_Košice 3 3 3 2 11 15,05
19. Tereza Kislingerová 1 0 G_Klatovy 3 3 3 9 14,89
20. Jakub Löwit 2 1,96 GČeskoliPH 1 3 3 5 0 12 14,53
21. Karolína Kuchyňová 3 2,88 GMLerchaBO 3 3 3 5 14 14,39
22. Jan Soukup 3 4,26 G_Klatovy 2 2 3 5 5 1 17 14,26
23. Vojtěch Suchánek 3 2 GJarošeBO 1 3 3 5 12-i 14,20
24. Vojtěch Lanz 0 -0,5 GZborovPH 0 0 1 0 5 0 6 13,03
25.–26. Marian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 3 9 13,00
25.–26. Jan Václavek 2 1 G_Ústí_n_O 3 3 3 9 13,00
27. Martin Kopřiva 2 1,08 GMikul23PL 3 3 3 9 12,87
28. Lukáš Kubacki 1 0 GNadKavaPH 1 3 3 7 12,64
29. Daniel Pišťák 2 2,5 GZborovPH 3 2 5 1 11 12,45
30. Jan Jurka 3 2,08 GMLerchaBO 3 2 5 10 12,31
31. Jan Šorm 2 1,86 GJarošeBO 3 3 3 9 11,62
32.–33. Matyáš Grof 3 2 GZborovPH 3 3 3 0 0 0 9 11,39
32.–33. Peter Vook 3 2 GPošKošice 3 3 3 9 11,39
34.–36. Kateřina Nová 1 0 G_Vimperk 1 2 3 6 11,38
34.–36. Jáchym Solecký 1 0 PORG_PH 2 3 1 6 11,38
34.–36. Zuzana Tréglová 1 0 G_Žatec 3 2 1 6 11,38
37. Jakub Hledík 3 2,45 GSŘMRSkuteč 3 3 3 0 9 10,50
38. Jan Kadlec 3 3,53 G_Klatovy 2 2 3 5 12 10,46
39. Antonín Češík 4 3,58 SPŠElek_PA 3 3 3 3 12 10,35
40. Matěj Konečný 3 2,92 G_Jírov_ČB 1 3 1 5 10 10,26
41. Zuzana Svobodová 2 1,79 G_FrýdlNOs 1 2 3 1 7 9,51
42.–44. Markéta Horová 2 1 GMikul23PL 2 1 3 6 9,48
42.–44. Patricie Klosse 2 1 G_ČKrumlov 2 3 1 0 6 9,48
42.–44. Andrea Kučerová 2 1 G_ČKrumlov 2 3 1 0 0 6 9,48
45. Zuzana Šimečková 3 2,55 GCON_ČesBuď 2 3 3 0 8 9,21
46. Marián Poppr 3 3,44 GJNerudyPH 3 1 1 5 0 10 8,74
47. Jiřina Duspivová 2 1 G_Kralupy 2 3 5 8,17
48. Lukáš Sadlek 3 2 G_Čadca 3 0 3 6 8,00
49. Minh Tri Pham 2 1,32 NPorg 3 2 5 7,71
50. Martin Hora 4 5,53 GMikul23PL 5 5 0 10 5,71
51. Markéta Calábková 3 2,76 GJŠkodyPŘ 5 5 5,51
52. Dominik Krasula 1 0,82 G_Krnov 3 3 5,47
53. Jakub Marták 2 1 G_GolNitra 0 2 1 0 0 0 3 5,27
54. Jakub Sláma 3 2 GOpatovPH 2 1 3 4,23
55. Ivona Hrivová 4 3,66 GOkrŽilina 3 0 2 5 3,92
56. Jiří Zeman 4 3,52 GLesníZlín 1 3 4 3,25
57. Jiří Štrincl 3 2 GSRandyJN 2 0 0 2 2,88
58. Kristýna Ilievová 3 3,08 G_Milevsko 3 3 2,87
59. Adam Gálik 4 3 GOlivuPopr 2 0 0 0 0 0 0 0 2 2,00
60. Timotej Šujan 2 1 GJarošeBO 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix