Výsledky 1. seriálové série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 re±im celkem
1.–10. Eduard Batmendijn 3 2,11 CGStĽubovňa 5 5 5 15 15,00
1.–10. Filip Bialas 1 0 GOpatovPH 5 5 5 15 15,00
1.–10. František Couf 1 1,04 GZborovPH 5 5 5 15+i 15,00
1.–10. Martin Hora 4 5,53 GMikul23PL 5 5 5 15+i 15,00
1.–10. Matěj Konečný 3 2,92 G_Jírov_ČB 5 5 5 15 15,00
1.–10. Anh Dung Le 4 6 G_Tachov 5 5 5 15 15,00
1.–10. Martin Raszyk 4 5,76 G_Karviná 5 5 5 15+i 15,00
1.–10. Jan Soukup 3 4,26 G_Klatovy 5 5 5 15+i 15,00
1.–10. Radovan Švarc 3 5,12 G_ČTřebová 5 5 5 15 15,00
1.–10. Pavel Turek 1 0,57 GTomkovaOL 5 5 5 15 15,00
11. Jakub Löwit 2 1,96 GČeskoliPH 5 5 4 14 14,32
12. Jakub Svoboda 4 3,94 G_KomHavíř 4 5 5 14 13,57
13. Ondrej Bínovský 3 2 GAnMeTr 5 5 10+i 11,46
14. Jan Jurka 3 2,08 GMLerchaBO 5 5 10+i 11,39
15. Lukáš Sadlek 3 2 G_Čadca 3 4 2 9 10,36
16. Martin Kopřiva 2 1,08 GMikul23PL 5 3 8 10,25
17. Markéta Horová 2 1 GMikul23PL 4 3 7+i 9,66
18. Jan Šorm 2 1,86 GJarošeBO 5 3 8 9,58
19. Václav Steinhauser 0 -0,06 ZŠVranéNVl 2 3 5 8,61
20. Anh Le Hoang 2 1 GJarošeBO 1 2 3 6 8,43
21. Miroslav Stankovič 4 5 GPošKošice 5 5 10+i 7,94
22. Mikuláš Zindulka 3 2 GMikul23PL 3 3 6 7,47
23. Jan Krejčí 4 3,62 G_Bílovec 3 5 8 6,95
24. Marko Puza 4 4,84 GPošKošice 1 3 5 9 6,72
25. Václav Rozhoň 3 2 GJirsíkaČB 5 5+i 6,69
26. Markéta Calábková 3 2,76 GJŠkodyPŘ 5 5+i 5,70
27. Karolína Kuchyňová 3 2,88 GMLerchaBO 5 5+i 5,49
28. Marián Poppr 3 3,44 GJNerudyPH 5 0 1 6 5,25
29. Petr Lukeš 4 3,72 GNeumannŽR 1 5 6 4,91
30. Antonín Češík 4 3,58 SPŠElek_PA 5 5+i 4,39
31. Katarína Krajčiová 3 3,47 GAlejKošic 5 5 4,28
32. Jan Kadlec 3 3,53 G_Klatovy 1 2 2 5 4,20
33.–34. Dominik Krasula 1 0,82 G_Krnov 1 1 2 3,60
33.–34. Daniel Pišťák 2 2,5 GZborovPH 1 2 3 3,60
35.–36. Minh Thao Nguyen 2 1 GEBenešeKL 2 2 3,47
35.–36. Jan Václavek 2 1 G_Ústí_n_O 0 2 2 3,47
37. Jakub Dargaj 4 4,71 GPošKošice 1 4 5 3,26
38. Miroslav Psota 4 3,85 GHlinŽilina 4 4 3,04
39. Anna Steinhauserová 4 5,18 G_Dačice 2 3 5 2,95
40.–41. Lukáš Kubacki 1 0 GNadKavaPH 1 1 2,51
40.–41. Kateřina Nová 1 0 G_Vimperk 1 1 2,51
42. Anežka Michálková 2 1 GaSOŠ_Telč 1 1 1,85
43. Jaromír Mielec 1 1,24 GVolgogrOS 1 1 1,74
44. Zuzana Svobodová 2 1,79 G_FrýdlNOs 1 1 1,53
45. Jakub Sláma 3 2 GOpatovPH 1 1 1,45
46. Tomáš Fiala 3 2,34 GLedečNSáz 1 1 1,31
47. Jakub Hledík 3 2,45 GSŘMRSkuteč 1 1 1,27
48.–54. Adam Gálik 4 3 GOlivuPopr 0 0 0 0 0,00
48.–54. Petr Gintar 3 2 MendelG_OP 0 0 0,00
48.–54. Petr Jakubčík 0 -0,5 PORG_PH 0 0 0,00
48.–54. Jakub Marták 2 1 G_GolNitra 0 0 0 0,00
48.–54. Jozef Mišt 2 1 GAHŠ VKrtíš 0 0 0,00
48.–54. Markéta Ospálková 1 0 G_Uničov 0 0 0 0,00
48.–54. Kristýna Šudomová 2 1,44 GValašKlob 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix