Výsledky seriálu


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1s 2s 3s im celkem
1.–3. František Couf 1 1,04 GZborovPH 15 15 15 2 45,00
1.–3. Martin Raszyk 4 5,76 G_Karviná 15 15 15 1 45,00
1.–3. Radovan Švarc 3 5,12 G_ČTřebová 15 15 15 0 45,00
4. Filip Bialas 1 0 GOpatovPH 15 15 15 0 44,64
5. Pavel Turek 1 0,57 GTomkovaOL 15 15 15 0 44,54
6. Jakub Svoboda 4 3,94 G_KomHavíř 14 15 15 0 43,57
7. Jan Soukup 3 4,26 G_Klatovy 15 15 12 2 42,02
8. Jakub Löwit 2 1,96 GČeskoliPH 14 11 15 0 40,58
9. Jan Jurka 3 2,08 GMLerchaBO 11 15 11 1 37,55
10. Václav Rozhoň 3 2 GJirsíkaČB 7 15 15 1 36,69
11. Matěj Konečný 3 2,92 G_Jírov_ČB 15 11 10 0 36,27
12. Anh Dung Le 4 6 G_Tachov 15 15 0 30,00
13. Martin Hora 4 5,53 GMikul23PL 15 7 7 1 29,18
14. Mikuláš Zindulka 3 2 GMikul23PL 7 6 15 0 28,87
15. Ondrej Bínovský 3 2 GAnMeTr 11 15 2 26,46
16. Dominik Krasula 1 0,82 G_Krnov 4 10 11 -1 25,11
17. Jan Šorm 2 1,86 GJarošeBO 10 3 10 0 22,05
18. Martin Kopřiva 2 1,08 GMikul23PL 10 8 3 0 22,01
19. Markéta Horová 2 1 GMikul23PL 10 12 1 21,59
20. Anh Le Hoang 2 1 GJarošeBO 8 13 0 21,07
21. Vojtěch Suchánek 3 2 GJarošeBO 14 6 0 20,72
22. Karolína Kuchyňová 3 2,88 GMLerchaBO 5 4 10 1 19,89
23. Jan Krejčí 4 3,62 G_Bílovec 7 11 0 18,22
24. Antonín Češík 4 3,58 SPŠElek_PA 4 9 4 1 17,61
25. Václav Steinhauser 0 -0,06 ZŠVranéNVl 9 7 0 16,06
26. Jan Václavek 2 1 G_Ústí_n_O 3 5 7 0 15,73
27. Eduard Batmendijn 3 2,11 CGStĽubovňa 15 0 15,00
28. Lukáš Sadlek 3 2 G_Čadca 10 3 0 13,16
29. Jakub Hledík 3 2,45 GSŘMRSkuteč 1 6 5 0 11,94
30. Daniel Pišťák 2 2,5 GZborovPH 4 8 0 11,47
31. Jan Kadlec 3 3,53 G_Klatovy 4 7 -1 11,00
32. Martin Surma 3 2,47 GJWolkraPV 11 0 10,78
33. Zuzana Šimečková 3 2,55 GCON_ČesBuď 11 0 10,69
34. Markéta Calábková 3 2,76 GJŠkodyPŘ 6 4 1 10,07
35. Jaromír Mielec 1 1,24 GVolgogrOS 2 7 0 8,87
36. Marián Poppr 3 3,44 GJNerudyPH 5 3 0 8,65
37. Katarína Krajčiová 3 3,47 GAlejKošic 4 4 0 8,56
38. Miroslav Stankovič 4 5 GPošKošice 8 1 7,94
39. Jakub Sláma 3 2 GOpatovPH 1 6 0 7,85
40. Vojtěch Lukeš 2 1 G_LPika_PL 7 0 7,36
41. Tomáš Fiala 3 2,34 GLedečNSáz 1 6 0 7,33
42. Marko Puza 4 4,84 GPošKošice 7 0 6,72
43. Matyáš Grof 3 2 GZborovPH 6 0 6,40
44.–46. Michaela Brabcová 2 1 G_Jírov_ČB 6 0 6,19
44.–46. Tomáš Kuzma 2 1 SŠNvh 6 0 6,19
44.–46. Jakub Marták 2 1 G_GolNitra 0 6 0 6,19
47. Adam Gálik 4 3 GOlivuPopr 0 5 0 0 5,00
48. Petr Lukeš 4 3,72 GNeumannŽR 5 0 4,91
49. Zuzana Drázdová 3 2,47 GCON_ČesBuď 5 0 4,76
50. Jan Erhart 3 2,86 GFXŠaldyLI 4 0 4,23
51. Ivona Hrivová 4 3,66 GOkrŽilina 4 0 4,07
52. Minh Thao Nguyen 2 1 GEBenešeKL 3 0 3,47
53. Jakub Dargaj 4 4,71 GPošKošice 3 0 3,26
54. Miroslav Psota 4 3,85 GHlinŽilina 3 0 3,04
55. Anna Steinhauserová 4 5,18 G_Dačice 3 0 2,95
56.–57. Lukáš Kubacki 1 0 GNadKavaPH 3 0 2,51
56.–57. Kateřina Nová 1 0 G_Vimperk 3 0 2,51
58.–60. Anežka Michálková 2 1 GaSOŠ_Telč 2 0 1,85
58.–60. Matěj Seidl 2 1 PORG_PH 2 0 1,85
58.–60. Timotej Šujan 2 1 GJarošeBO 2 0 1,85
61. Kristýna Šudomová 2 1,44 GValašKlob 0 2 0 1,67
62. Zuzana Svobodová 2 1,79 G_FrýdlNOs 2 0 1,53
63.–68. Matěj Coufal 1 0 G_HavlBrod 0 0 0,00
63.–68. Petr Gintar 3 2 MendelG_OP 0 0 0,00
63.–68. Petr Jakubčík 0 -0,5 PORG_PH 0 0 0,00
63.–68. Jozef Mišt 2 1 GAHŠ VKrtíš 0 0 0,00
63.–68. Markéta Ospálková 1 0 G_Uničov 0 0 0,00
63.–68. Přemysl Šťastný 0 -0,5 G_Žamberk 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix