Výsledky 33. ročníku


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1p 2p 3p 4p 1j 2j 3j 4j 1s 2s 3s im celkem hist.
1. František Couf 1 1,04 GZborovPH 25 25 25 24 24 25 24 29 15 15 15 4 245,41 480
2. Pavel Turek 1 0,57 GTomkovaOL 24 22 25 23 24 23 24 33 15 15 15 2 242,63 373
3. Filip Bialas 1 0 GOpatovPH 25 24 23 23 24 23 22 29 15 15 15 -1 238,54 239
4. Radovan Švarc 3 5,12 G_ČTřebová 25 23 25 19 25 25 21 26 15 15 15 1 234,60 939
5. Martin Raszyk 4 5,76 G_Karviná 16 25 23 21 25 25 21 28 15 15 15 3 227,95 851
6. Jakub Löwit 2 1,96 GČeskoliPH 23 21 20 22 24 22 15 31 14 11 15 0 218,18 435
7. Jakub Svoboda 4 3,94 G_KomHavíř 22 24 21 21 25 20 16 24 14 15 15 2 216,56 429
8. Václav Rozhoň 3 2 GJirsíkaČB 25 21 21 24 25 24 18 16 7 15 15 1 210,52 211
9. Jan Soukup 3 4,26 G_Klatovy 22 19 21 21 19 21 14 23 15 15 12 1 200,51 711
10. Martin Surma 3 2,47 GJWolkraPV 23 22 23 23 22 22 20 21 11 0 187,44 294
11. Vojtěch Suchánek 3 2 GJarošeBO 20 24 21 22 11 22 14 27 14 6 -2 181,31 181
12. Jan Jurka 3 2,08 GMLerchaBO 13 15 21 22 23 21 12 14 11 15 11 0 178,99 197
13. Mikuláš Zindulka 3 2 GMikul23PL 21 21 17 24 22 22 21 7 6 15 0 177,56 178
14. Martin Hora 4 5,53 GMikul23PL 25 23 25 21 25 21 6 15 7 7 3 174,77 746
15. Katarína Krajčiová 3 3,47 GAlejKošic 25 21 20 21 20 18 20 17 4 4 2 172,06 503
16. Karolína Kuchyňová 3 2,88 GMLerchaBO 23 18 19 21 20 21 14 15 5 4 10 3 171,73 372
17. Matěj Konečný 3 2,92 G_Jírov_ČB 14 16 20 21 17 21 10 9 15 11 10 1 165,31 373
18. Antonín Češík 4 3,58 SPŠElek_PA 20 20 19 20 20 18 10 20 4 9 4 2 164,61 297
19. Eduard Batmendijn 3 2,11 CGStĽubovňa 25 18 21 22 20 24 18 15 4 162,72 188
20. Jan Šorm 2 1,86 GJarošeBO 17 21 19 17 22 21 12 11 10 3 10 1 161,88 357
21. Václav Steinhauser 0 -0,06 ZŠVranéNVl 23 23 19 21 22 21 16 9 7 0 161,68 259
22. Martin Kopřiva 2 1,08 GMikul23PL 21 19 17 20 21 19 13 10 8 3 0 153,16 172
23. Markéta Horová 2 1 GMikul23PL 22 22 14 22 13 16 9 11 10 12 1 150,11 150
24. Dominik Krasula 1 0,82 G_Krnov 15 14 13 20 20 17 5 14 4 10 11 -2 144,95 331
25. Vojtěch Lukeš 2 1 G_LPika_PL 13 14 19 16 18 16 19 21 7 1 142,26 142
26. Daniel Pišťák 2 2,5 GZborovPH 8 17 19 19 17 20 12 11 4 8 0 135,64 475
27. Vojtěch Lanz 0 -0,5 GZborovPH 19 17 15 16 15 8 13 23 0 128,33 128
28. Tomáš Kuzma 2 1 SŠNvh 13 18 7 14 16 19 15 15 6 0 123,44 123
29. Marian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 17 22 18 18 19 17 13 0 123,23 123
30. Anh Dung Le 4 6 G_Tachov 22 22 14 8 25 15 15 0 121,45 1064
31. Jan Václavek 2 1 G_Ústí_n_O 13 17 11 15 22 13 14 3 5 7 0 119,95 120
32. Jan Krejčí 4 3,62 G_Bílovec 21 10 17 20 16 18 7 11 -1 119,94 261
33. Lukáš Sadlek 3 2 G_Čadca 18 20 21 15 11 9 8 10 3 1 115,75 116
34.–35. Minh Tri Pham 2 1,32 NPorg 17 16 15 21 16 21 8 1 112,69 186
34.–35. Zuzana Svobodová 2 1,79 G_FrýdlNOs 18 18 17 10 17 12 10 10 2 1 112,69 291
36. Marián Poppr 3 3,44 GJNerudyPH 14 23 16 12 18 9 13 5 3 0 112,27 437
37. Petr Jakubčík 0 -0,5 PORG_PH 18 16 12 18 13 8 16 9 0 0 111,53 112
38. Tomáš Fiala 3 2,34 GLedečNSáz 19 13 12 7 11 17 17 8 1 6 0 110,51 188
39. Markéta Calábková 3 2,76 GJŠkodyPŘ 12 7 16 16 15 20 6 6 6 4 1 106,15 279
40. Tereza Kislingerová 1 0 G_Klatovy 18 22 19 0 15 15 15 1 103,60 104
41. Jakub Hledík 3 2,45 GSŘMRSkuteč 17 4 9 11 14 13 11 12 1 6 5 0 101,56 204
42. Kateřina Nová 1 0 G_Vimperk 19 14 10 15 13 7 11 5 3 0 96,43 96
43. Jaromír Mielec 1 1,24 GVolgogrOS 6 17 16 17 20 12 2 7 0 95,44 376
44. Anh Le Hoang 2 1 GJarošeBO 11 20 13 14 13 8 13 0 91,96 92
45. Jakub Sláma 3 2 GOpatovPH 12 14 14 15 18 4 4 1 6 1 90,64 91
46. Jan Kadlec 3 3,53 G_Klatovy 18 9 15 13 11 10 4 7 -1 88,17 434
47. Marko Puza 4 4,84 GPošKošice 23 20 17 21 7 -1 87,94 502
48. Miroslav Stankovič 4 5 GPošKošice 22 25 18 15 8 4 87,58 538
49. Martin Špilar 3 2 G_Vyškov 22 17 14 14 18 1 86,76 87
50. Miroslav Psota 4 3,85 GHlinŽilina 21 20 20 22 3 3 86,50 280
51. Lukáš Kubacki 1 0 GNadKavaPH 11 7 8 0 15 16 13 11 3 1 83,75 84
52. Hedvika Ranošová 0 -0,5 GBudějovPH 23 20 21 16 1 80,62 81
53. Zuzana Tréglová 1 0 G_Žatec 11 23 22 11 9 0 77,21 77
54. Andrea Kučerová 2 1 G_ČKrumlov 19 17 5 18 8 9 1 77,18 77
55. Michaela Brabcová 2 1 G_Jírov_ČB 16 14 12 11 13 5 6 0 77,12 77
56. Patricie Klosse 2 1 G_ČKrumlov 16 17 5 15 11 9 1 73,68 74
57. Minh Thao Nguyen 2 1 GEBenešeKL 17 22 19 13 3 0 73,48 73
58. Jáchym Solecký 1 0 PORG_PH 13 0 15 7 11 27 1 73,27 73
59. Jakub Dargaj 4 4,71 GPošKošice 19 17 12 22 3 0 73,12 459
60. Jakub Marták 2 1 G_GolNitra 12 4 5 11 14 7 5 9 0 6 1 72,66 73
61. Miroslav Krabec 4 3,83 G_KomHavíř 16 17 17 17 -1 67,58 256
62. Ondřej Darmovzal 3 2 GJarošeBO 23 21 23 1 67,42 67
63. Jiří Zeman 4 3,52 GLesníZlín 18 12 5 3 15 3 7 -1 62,63 180
64. Anna Steinhauserová 4 5,18 G_Dačice 21 17 10 12 3 -1 62,05 554
65. Vít Kalisz 2 1 FSG_Pirna 12 17 13 14 1 56,13 56
66. Jiřina Duspivová 2 1 G_Kralupy 11 17 5 7 7 8 0 54,58 55
67. Marie Vonzino 1 0 GTomkovaOL 16 3 7 8 13 7 0 53,26 53
68. Daniela Šindelářová 2 1 GaSOŠ_Telč 21 13 8 9 0 51,49 51
69. Lukáš Honsa 2 1 G_Jírov_ČB 9 8 11 13 9 1 51,14 51
70. Jaroslav Stránský 2 1 G_Tišnov 11 5 8 12 13 0 49,05 49
71. Zuzana Šimečková 3 2,55 GCON_ČesBuď 14 12 9 2 11 0 49,01 174
72. Michaela Brezinová 2 1 GKomTrebiš 12 16 13 7 0 47,65 48
73. Přemysl Šťastný 0 -0,5 G_Žamberk 14 6 10 8 8 0 0 47,31 47
74. Šimon Tabačko 2 1 EvG_Košice 7 12 13 15 1 47,00 47
75. Michael Bucha 3 2 G_Zábřeh 10 11 16 4 4 0 46,51 47
76. Matyáš Grof 3 2 GZborovPH 19 11 10 6 0 46,29 46
77. Daniel Backov 2 1 G_Ružomb 16 0 5 13 12 0 46,16 46
78. Adam Gálik 4 3 GOlivuPopr 7 1 6 7 9 5 2 3 0 5 0 0 45,00 45
79. Petr Lukeš 4 3,72 GNeumannŽR 10 17 12 5 0 44,45 208
80. Kristýna Šmídová 4 3,41 GMensaPH 18 19 4 1 41,68 136
81. Kristýna Šudomová 2 1,44 GValašKlob 14 3 3 5 8 6 0 2 0 41,43 140
82. Jan Alfery 2 1,15 GNPražačPH 9 18 13 1 40,67 77
83. Ivona Hrivová 4 3,66 GOkrŽilina 7 15 8 4 2 4 1 40,47 190
84. Peter Vook 3 2 GPošKošice 9 8 11 11 0 39,95 40
85. Jiří Štrincl 3 2 GSRandyJN 11 0 6 10 3 10 0 39,60 40
86. Jakub Šebek 4 3,26 GKepleraPH 21 18 0 38,87 98
87.–88. Markéta Ospálková 1 0 G_Uničov 15 3 7 3 11 0 0 38,40 38
87.–88. Marek Vícha 3 2 MendelG_OP 11 12 3 12 1 38,40 38
89. Zuzana Vlasáková 4 3,64 G_Rumburk 4 12 9 5 7 0 37,67 182
90. Adam Říha 2 1 G_ČesLípa 12 7 5 13 1 37,21 37
91. Jiří Češka 1 0 CMGProstěj 19 17 0 35,35 35
92. Kristýna Ilievová 3 3,08 G_Milevsko 6 13 3 3 3 3 3 2 0 34,74 279
93. Štefan Račák 2 1 GTajBanBys 18 4 7 5 0 33,45 33
94. Anežka Michálková 2 1 GaSOŠ_Telč 19 7 5 2 0 32,47 32
95. Mihály Kotiers 2 1 GHSelyhoKM 13 19 0 32,37 32
96. Jan Erhart 3 2,86 GFXŠaldyLI 9 14 3 4 0 31,36 225
97. Tomáš Flaschka 2 1 G_Hlučín 12 5 4 9 0 30,29 30
98. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 16 13 -1 29,10 29
99. Peter Kulcsár Szabó 2 1 GHSelyhoKM 9 14 0 5 0 28,80 29
100. Viktor Němeček 3 3,37 GJMasar_JI 19 9 0 28,11 338
101. Lukáš Černý 2 1 NPorg 13 15 0 28,05 28
102. Barbora Hudcová 4 3,28 PORG_PH 10 17 0 27,31 92
103. Lucie Roškotová 2 1 G_Turnov 9 7 11 0 26,96 27
104. Ondrej Bínovský 3 2 GAnMeTr 11 15 2 26,46 26
105. Kryštof Kolář 2 1 GJarošeBO 5 5 9 5 0 25,29 25
106. Ondřej Zeman 3 2 G_Lovosice 17 7 1 23,40 23
107. David Ucháč 1 0 VOŠDoprPH 14 3 7 0 23,27 23
108. Matěj Seidl 2 1 PORG_PH 12 9 2 0 23,22 23
109. Henrieta Micheľová 2 1,62 GAlejKošic 11 12 0 22,94 163
110. Tereza Koberová 3 2 G_Chrudim 9 8 6 0 22,70 23
111. Emese Szabó 3 2 GZKMJ Gal 13 4 4 0 21,93 22
112. Martin Konečný 2 1 GStrážnice 13 4 5 0 21,92 22
113. Marek Štěpán 3 2 SPŠE_Fren 10 11 0 21,69 22
114. Michaela Bieliková 4 3,62 G_Sereď 11 9 0 20,58 161
115. David Peňáz 2 1 GNeumannŽR 12 8 0 20,06 20
116. Victoria María Nájares Romero 0 -0,5 GZborovPH 20 0 19,76 20
117. Libor Drozdek 3 2,09 G_Holešov 20 0 19,71 42
118. Tomáš Velich 2 1 GJHroncaBA 12 2 0 4 2 0 19,36 19
119. Vojtěch Linhart 3 2 SlovanG_OL 18 0 18,15 18
120. Martin Minasjan 4 3,52 GKepleraPH 18 0 17,82 135
121. Jana Vráblíková 2 1 GLesníZlín 14 4 0 17,70 18
122. Veronika Holubová 3 2 PORG_PH 8 3 7 0 17,67 18
123. Zuzana Drázdová 3 2,47 GCON_ČesBuď 13 5 0 17,28 124
124. Vojtěch Juříček 2 1,12 G_Kralupy 12 5 0 16,83 44
125. Matěj Coufal 1 0 G_HavlBrod 14 3 0 0 16,48 16
126. Ľudmila Šimková 4 3,28 GPároNitra 5 10 0 15,47 78
127. Tereza Rašková 3 2 GTomkovaOL 15 0 0 15,43 15
128. Otto Hollmann 4 3 GUBalvanJN 7 6 2 0 15,00 15
129. Pavel Souček 2 1 G_Nymburk 9 5 0 14,75 15
130. Radim Bárta 3 2 GJarošeBO 14 0 14,47 14
131. Jan Knížek 3 2,07 G_Strakon 14 0 14,34 30
132. Tran Vi Thanh Pham 4 3,6 GNeumannŽR 7 7 0 14,08 150
133.–136. Petr Červenka 2 1 GNadKavaPH 14 0 14,05 14
133.–136. Jozef Mišt 2 1 GAHŠ VKrtíš 14 0 0 0 14,05 14
133.–136. Jakub Starý 2 1 VOŠKutHora 14 0 14,05 14
133.–136. Jakub Ševčík 2 1 GKukučPopr 14 0 14,05 14
137. Nicholas Čapek 4 3,51 GBNěmcovHK 11 3 0 13,78 129
138. Barbora Pešlová 3 2,52 G_Vimperk 13 0 13,41 131
139.–141. Matyáš Medek 4 3 GMozartovaPA 13 0 13,00 13
139.–141. Jakub Schinko 2 1 GNadKavaPH 13 0 13,00 13
139.–141. Lukáš Zíb 2 1 GPísnickPH 13 0 13,00 13
142. Jakub Josef Slavík 1 0 BiskG_Brno 13 0 12,64 13
143. Martin Šourek 3 2 GCoubTábor 12 0 12,45 12
144.–146. Jakub Hrubý 2 1 G_Chrudim 12 0 0 11,89 12
144.–146. Martin Kutiš 2 1 G_Humpolec 12 0 11,89 12
144.–146. Peter Pavel Arthur Petráš 2 1 ŠpMNDaG BA 12 0 11,89 12
147. Adéla Šedová 2 1 GJungmanLT 8 4 0 11,82 12
148. Pavlína Hartmanová 2 1,08 G_Broumov 12 0 11,76 30
149. Borek Požár 0 -0,5 G_Rakovník 12 0 11,66 12
150.–151. Tomáš Beneš 2 1 GVráLevice 9 2 0 11,39 11
150.–151. Martin Chabada 2 1 G_Bardejov 9 2 0 11,39 11
152. Marek Černý 3 2,05 G_Chrudim 11 0 11,29 24
153. Michaela Biová 3 2 MendelG_OP 7 4 0 11,02 11
154.–155. Robert Keřlík 4 3 GOPavla PH 11 0 11,00 11
154.–155. Tomáš Valovič 4 3 GAHŠ VKrtíš 8 2 1 0 11,00 11
156.–157. Petra Kratochvílová 2 1 GHustopeče 11 0 10,72 11
156.–157. Daniel Krejbych 2 1 G_Litomyšl 11 0 10,72 11
158. Cedrik Horčička 3 2 G_ČesLípa 9 1 0 10,64 11
159.–160. Jiří Čech 3 2 G_Strakon 10 0 10,30 10
159.–160. Vít Fojtík 3 2 GÚstavníPH 10 0 10,30 10
161. Katarína Behinská 2 1 G_GolNitra 8 0 2 0 10,08 10
162. Timotej Šujan 2 1 GJarošeBO 8 0 0 2 0 10,02 10
163.–166. Dominik Hodan 1 0 GNadAlejPH 10 0 10,00 10
163.–166. Věra Tesařová 1 0 MasG_Plzeň 10 0 0 10,00 10
163.–166. The Minh Tran 1 0 PČGKarVary 10 0 10,00 10
163.–166. Kateřina Volková 1 0 MG_Vsetín 10 0 10,00 10
167.–169. Denisa Kolenčíková 3 2 GNámestovo 9 0 9,17 9
167.–169. Jan Krůza 3 2 GVPavlovic 9 0 9,17 9
167.–169. Tomáš Vaníček 3 2 G_Jírov_ČB 9 0 9,17 9
170. Daniel Kočik 4 3 GŠroKošice 9 0 9,00 9
171. Hana Daňková 1 0 G_Vimperk 8 0 8,48 8
172. Jan Lukáč 3 2 G_ČKrumlov 4 4 0 8,46 8
173. Lenka Vincenová 0 -0,5 GTomkovaOL 8 0 8,34 8
174.–175. Matěj Kosma 2 1 SOŠDoprOS 8 0 0 8,17 8
174.–175. Dennis Ryšánek 2 1 SPŠÚžlabPH 8 0 8,17 8
176.–178. Antonie Brožová 4 3 8 0 8,00 8
176.–178. Jakub Kříž 4 3 SPŠ PB 8 0 8,00 8
176.–178. Matěj Sháněl 4 3 G_VysMýto 8 0 8,00 8
179. Vendula Kotyzová 4 3,46 WichtG_OS 8 0 7,76 113
180. Marie Koutná 4 3 GTNovákBO 7 0 7,00 7
181.–184. Levente Berky 3 2 GZKMJ Gal 7 0 6,79 7
181.–184. Kristýna Davídková 1 0 OA Liberec 7 0 6,79 7
181.–184. Anna Filipová 3 2 G_Kolín 7 0 6,79 7
181.–184. Jana Menšíková 1 0 G_Frýdlant 7 0 6,79 7
185.–186. Alena Košáková 2 1 G_Strakon 7 0 0 6,76 7
185.–186. Ronald Luc 2 1 GJarošeBO 7 0 6,76 7
187. Tomáš Konečný 1 0,6 GJirsíkaČB 6 0 5,75 143
188.–190. Stanislav Kruml 3 2 G_Chotěboř 6 0 0 5,53 6
188.–190. Barbora Kubicová 3 2 PORG_PH 6 0 5,53 6
188.–190. Vít Maroščík 3 2 G_Bohumín 6 0 5,53 6
191. Valentína Straková 4 3,28 G_Sereď 5 0 5,36 68
192.–194. Matej Kašťák 2 1 G_Hlohovec 5 0 5,27 5
192.–194. Marina Pogarčenko 2 1 GJungmanLT 5 0 0 5,27 5
192.–194. Tomáš Šácha 2 1 SPŠEB_Břeclav 5 0 5,27 5
195.–196. Irena Bačinská 4 3 ŠpMNDaG BA 0 5 0 5,00 5
195.–196. Jaromír Kuchyňka 4 3 GStrážnice 5 0 5,00 5
197. Václav Krchňák 2 1,28 GJarošeBO 0 5 0 4,96 69
198. Karel Vlachovský 2 1,34 MasG_Plzeň 5 0 4,90 82
199.–200. Petr Gintar 3 2 MendelG_OP 4 0 0 0 0 4,23 4
199.–200. Silvia Nepšinská 3 2 GJChalBR 4 0 4,23 4
201. Ondřej Broža 4 3 4 0 4,00 4
202. Jaroslav Cerman 2 1 GJilemnice 4 0 0 3,65 4
203.–204. Ondřej Havlík 3 2 MSOŠ Klob 3 0 2,88 3
203.–204. Rostislav Lukosz 3 2 G_Bohumín 3 0 2,88 3
205. Jana Lepšová 4 3,33 G_Dobruška 3 0 2,58 79
206. Marcela Fialová 4 3 SOŠ Kolín 2 0 2,00 2
207. Dušan Klíma 2 1 GRychnovKn 2 0 1,91 2
208. Kateřina Fuková 1 0 GOhradníPH 0 0 0,00 0

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix