Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení ⇑ r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–4. Eduard Batmendijn 4 3,83 CGStĽubovňa 5 5 5 5 5 25 25,00
78.–79. Daniel Bárta 0 -0,5 GChodoviPH 3 1 0 0 2 6 13,03
1.–4. Filip Bialas 2 2,06 GOpatovPH 5 5 5 5 5 25 25,00
92. Ondrej Bínovský 4 3,11 GAnMeTr 5 5 10 9,61
112. Michaela Brabcová 3 2,34 G_Jírov_ČB 3 1 4 5,09
50.–52. Jozef Burkuš 2 1 G_Rožňava 2 0 3 4 4 13 16,90
57. Markéta Calábková 4 4,24 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 19 16,64
70.–71. Eliška Cejnarová 1 0 G_Jaroměř 3 1 5 9 14,89
113. Jiří Čech 4 3,04 G_Strakon 1 4 0 5 4,90
114.–115. Andrej Čermák 1 0 GJF_Šaľa 2 2 4,89
26. Ondřej Darmovzal 4 3,29 GJarošeBO 3 3 5 5 5 21 20,46
81. Jan Dittrich 3 2 GJarošeBO 3 1 1 5 10 12,45
33.–34. Marie Dohnalová 2 1 GNadKavaPH 3 3 3 0 5 2 16 19,37
42. Tomáš Domes 2 1 MendelG_OP 2 3 3 5 2 15 18,59
27.–28. Adam Doubrava 0 -0,5 GMasarykKM 3 1 5 5 14 20,44
99.–100. Sára Elichová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 8,34
107.–109. Zuzana Frankovská 3 2 GJHroncaBA 2 3 5 6,79
61.–62. Anna Gajdová 4 3 G_ValMez 3 3 3 5 2 1 16 16,00
84.–85. Petr Gebauer 1 0 G_Mělník 3 3 6 11,38
95. Petr Gintar 3 2,01 MendelG_OP 1 1 0 4 1 7 9,14
30.–31. Jan Gocník 3 2 GJŠkodyPŘ 3 3 3 4 5 18 19,83
53.–55. Nodari Gogatishvili 1 0 GZborovPH 3 4 4 11 16,83
27.–28. Matěj Hasala 0 -0,5 ZŠ_Teplice 3 1 5 5 14 20,44
33.–34. Richard Hladík 2 1 GaOA_MarLáz 3 3 5 5 16 19,37
11. Veronika Hladíková 2 1 GMikul23PL 3 3 5 5 5 21 22,79
91. Jakub Hledík 4 3,9 GSŘMRSkuteč 3 1 5 3 12 9,73
35.–37. Matej Hockicko 1 0 SSOŠTA_PP 3 1 5 5 14 19,28
107.–109. Štefan Hollán 1 0 G_Bytča 3 3 6,79
68. Markéta Horová 3 2,66 GMikul23PL 3 3 3 5 14 15,03
38.–39. Nina Hronkovičová 4 3 G_Partizan 3 3 3 5 5 19 19,00
93.–94. Lucie Hronová 2 1 GJarošeBO 0 1 5 6 9,48
99.–100. Martin Hubata 0 -0,5 GMikul23PL 2 1 3 8,34
35.–37. Pavel Hudec 1 0 GJarkovPH 3 2 2 2 5 14 19,28
63.–65. Filip Chudoba 1 0 PORG_PH 3 1 1 5 10 15,89
63.–65. Denisa Chytilová 1 0 GJŠkodyPŘ 3 1 1 5 10 15,89
107.–109. Michaela Jakešová 3 2 GJarošeBO 3 1 1 5 6,79
56. Petr Jakubčík 1 0,49 PORG_PH 3 1 3 5 12 16,78
122. Lucie Janštová 2 1 SlovanG_OL 1 1 1,91
120. Sarah Jedličková 4 3,17 GJarošeBO 3 3 2,76
105. Karel Jílek 4 3,2 GKepleraPH 3 5 8 7,42
38.–39. Zuzana Johanovská 3 2 GOpatovPH 3 3 5 5 1 17 19,00
15. Jan Jurka 4 3,87 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 5 5 23 22,22
41. Vít Kalisz 3 2,24 FSG_Pirna 3 1 3 5 5 17 18,65
53.–55. Samuel Karaba 1 0 SŠNvh 3 1 2 5 11 16,83
63.–65. Lucia Klasová 1 0 G_Gröss_BA 3 1 1 5 10 15,89
82. Jan Knížek 4 3,13 G_Strakon 2 5 5 0 12 11,53
43. Ondřej Knopp 1 0 G_Třeboň 3 2 1 5 2 13 18,52
19. Matěj Konečný 4 4,65 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 5 3 23 21,63
32. Tomáš Konečný 2 1,63 GJirsíkaČB 3 1 3 5 5 17 19,44
25. Daniel Kopf 3 2 SlezkéG_OP 3 3 3 5 5 19 20,63
5. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 3 3 5 5 5 21 23,88
21. Adéla Kostelecká 3 2 GLesníZlín 3 1 2 5 5 5 20 21,41
6. Danil Koževnikov 1 0 GKepleraPH 3 3 5 5 5 1 3 21+i 23,54
45. Dominik Krasula 2 2,47 G_Krnov 3 1 3 5 5 17 18,28
20. Aleš Krčil 2 1 G_Humpolec 3 3 3 5 5 19 21,52
104. Lukáš Kubacki 2 1,37 GNadKavaPH 1 1 3 5 7,65
44. Karolína Kuchyňová 4 4,65 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 5 1 1 21-i 18,30
111. Jakub Kvasil 2 1 GMozartovaPA 3 3 5,27
53.–55. Kamila Kyzlíková 1 0 GZborovPH 3 1 2 5 11 16,83
9. Vojtěch Lanz 1 0,56 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 2 21 23,04
17. Anh Le Hoang 3 2,4 GJarošeBO 3 1 3 5 5 5 1 0 21 21,83
101.–103. Dominika Levická 4 3 GMRŠKošice 2 1 1 0 4 8 8,00
50.–52. Ondřej Lomický 2 1 G_Plasy 3 1 5 4 13 16,90
7. Jakub Löwit 3 3,93 GČeskoliPH 3 3 3 5 5 5 4 5 24-i 23,18
84.–85. Vladimír Lukačko 1 0 GVarŽilina 2 4 6 11,38
67. Vojtěch Lukeš 3 2,63 G_LPika_PL 3 3 3 5 14 15,12
78.–79. Peter Macko 0 -0,5 ŠpMNDaG BA 3 3 6 13,03
24. Daniel Magula 1 0 PiarGNitra 3 3 2 5 3 16 20,67
50.–52. Marek Malý 2 1 G_Neratov 3 2 3 5 13 16,90
87. Jakub Marták 3 2,32 G_GolNitra 2 1 2 0 4 0 0 9 10,78
72. Adam Mendl 0 -0,5 GCoubTábor 3 4 7 14,27
106. Jaromír Mielec 2 2,67 GVolgogrOS 3 3 6 6,80
73. Barbora Mouleová 1 0 G_Plasy 3 5 8 13,81
74.–76. Marek Murin 3 2 GJHroncaBA 3 3 5 0 11 13,47
86. Pavel Myšička 4 3 G_Čáslav 2 3 5 1 11 11,00
90. Jiří Nábělek 1 0 G_Bílovec 5 5 10,00
10. Victoria María Nájares Romero 1 0,08 GZborovPH 3 2 3 5 5 4 1 1 20 22,86
97.–98. Alžběta Neubauerová 1 0 GNadKavaPH 3 1 4 8,48
40. Viktor Němeček 4 4,5 GJMasar_JI 3 3 5 5 5 21 18,86
29. Kateřina Nová 2 1,42 G_Vimperk 3 2 3 0 5 5 18 20,43
48. Radek Olšák 0 -0,42 GMensaPH 5 5 10 17,11
35.–37. Jaroslav Paidar 1 0 SPŠMasarLI 2 2 5 5 0 14 19,28
89. Daniel Pišťák 3 4,11 GZborovPH 3 2 3 5 13 10,34
18. Marian Poljak 3 2,54 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 5 21 21,68
66. Štěpán Procházka 4 3,18 GSRandyJN 3 3 5 5 16 15,42
88. Hedvika Ranošová 1 0,36 GBudějovPH 3 3 6 10,58
49. Václav Rozhoň 4 3,93 GJirsíkaČB 3 3 3 5 5 19 17,10
30.–31. Jana Řežábková 3 2 PORG_PH 3 2 3 1 5 5 18 19,83
96. Barbora Sedláková 4 3 GKonštanPV 3 1 5 9 9,00
116. Martin Scheubrein 3 2 G_MasNámTŘ 3 3 4,23
93.–94. Leoš Smetana 2 1 G_Jaroměř 3 3 6 9,48
83. Pál Somogyi 3 2 GIM_Šamorín 3 1 5 9 11,39
59. Jan Soukup 4 6 G_Klatovy 3 3 5 5 5 2 21 16,52
97.–98. Anežka Soukupová 1 0 SPŠchemBrno 3 0 1 0 4 8,48
12. Václav Steinhauser 1 1,15 ZŠVranéNVl 3 3 3 5 5 5 21 22,71
14. Vojtěch Suchánek 4 3,8 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 5 23 22,27
58. Martin Surma 4 4,3 GJWolkraPV 3 3 3 5 5 19 16,54
80. Ondřej Svoboda 2 1 GJarošeBO 3 3 3 9 13,00
77. Zuzana Svobodová 3 3,29 G_FrýdlNOs 2 2 5 5 14 13,06
70.–71. Viktor Szabo 1 0 GJHroncaBA 3 1 5 9 14,89
121. Kristína Szabová 1 0 GVarŽilina 1 1 2,67
101.–103. Emese Szabó 4 3 GZKMJ Gal 3 5 8 8,00
60. Jakub Ševčík 3 2,06 GKukučPopr 3 1 5 5 14 16,26
16. Lucien Šíma 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 5 5 21 22,17
74.–76. Stano Šípka 3 2 GKukučPopr 3 1 0 5 2 11 13,47
22.–23. Jan Škvára 4 3 GJŠkodyPŘ 3 3 5 5 5 2 21 21,00
46. Jan Šorm 3 3,58 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 17,70
8. Martin Števko 0 -0,5 GAlejKošic 3 1 3 3 5 5 19 23,11
119. Kristýna Šudomová 3 2,62 GValašKlob 3 3 3,53
117. Timotej Šujan 3 2,04 GJarošeBO 3 3 4,19
1.–4. Radovan Švarc 4 6 G_ČTřebová 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
101.–103. Tomáš Terem 3 2 GTajBanBys 3 3 0 6 8,00
61.–62. Michal Töpfer 2 1 GJPekařeMB 3 1 3 5 0 12 16,00
74.–76. Anh Minh Tran 3 2 GJarošeBO 3 1 3 4 11 13,47
110. Zuzana Tréglová 2 1,34 G_Žatec 3 1 4 6,33
1.–4. Pavel Turek 2 2,65 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
13. Jiří Vala 1 0 G_Mikulov 3 3 3 5 5 19 22,43
69. Martin Vrabec 4 3 GMRŠKošice 3 3 3 0 5 1 15 15,00
22.–23. Stepan Yakimov 4 3 3 3 5 5 5 0 21 21,00
118. Alena Zahradníčková 4 3 GKřenováBO 3 1 4 4,00
47. Ondřej Zeman 4 3,1 G_Lovosice 3 3 3 4 5 18-i 17,43
114.–115. Adéla Zvěřinová 1 0 GJiříPoděb 2 0 2 4,89

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix