Výsledky 4. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–2. Radovan Švarc 4 6 G_ČTřebová 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–2. Pavel Turek 2 2,65 GTomkovaOL 3 3 1 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Danil Koževnikov 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 0 23+i 24,38
4. Filip Bialas 2 2,06 GOpatovPH 3 5 5 5 5 23+i 23,79
5. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 3 3 3 5 5 19+i 23,22
6. Veronika Hladíková 2 1 GMikul23PL 3 3 3 5 5 5 21 22,79
7. Petr Gebauer 1 0 G_Mělník 3 3 3 5 5 19 22,43
8. Vojtěch Lanz 1 0,56 GZborovPH 3 3 1 5 4 4 0 19 21,88
9.–10. Marie Dohnalová 2 1 GNadKavaPH 3 3 3 5 5 19 21,52
9.–10. Michal Töpfer 2 1 GJPekařeMB 3 3 3 5 5 3 19 21,52
11. Victoria María Nájares Romero 1 0,08 GZborovPH 3 3 3 5 3 17+i 21,34
12. Vojtěch Suchánek 4 3,8 GJarošeBO 3 5 5 4 5 22+i 21,32
13. Martin Vrabec 4 3 GMRŠKošice 2 3 3 5 5 3 5 21+i 21,27
14.–15. Jan Gocník 3 2 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 19+i 20,84
14.–15. Petr Jakubčík 1 0,49 PORG_PH 3 3 3 5 3 17+i 20,84
16.–17. Jan Soukup 4 6 G_Klatovy 3 3 5 5 5 5 23+i 20,67
16.–17. Jiří Vala 1 0 G_Mikulov 3 3 2 5 3 0 16 20,67
18.–20. Adéla Kostelecká 3 2 GLesníZlín 3 3 3 5 5 19 20,63
18.–20. Jana Řežábková 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 5 19 20,63
18.–20. Lucien Šíma 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 5 3 19 20,63
21. Jan Jurka 4 3,87 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 4 5 22-i 20,55
22. Václav Steinhauser 1 1,15 ZŠVranéNVl 3 3 3 5 3 17+i 20,16
23. Aleš Krčil 2 1 G_Humpolec 3 3 3 5 3 17 20,12
24. Pavel Hudec 1 0 GJarkovPH 3 2 5 2 3 15 20,00
25. Marian Poljak 3 2,54 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 5 19 19,94
26. Daniel Kopf 3 2 SlezkéG_OP 3 3 2 5 5 18 19,83
27. Vojtěch Lukeš 3 2,63 G_LPika_PL 3 3 3 5 5 3 19 19,80
28.–29. Markéta Horová 3 2,66 GMikul23PL 3 3 3 5 5 19 19,74
28.–29. Vít Kalisz 3 2,24 FSG_Pirna 3 3 3 4 5 3 0 18+i 19,74
30. Anna Gajdová 4 3 G_ValMez 3 3 3 5 5 19 19,00
31. Hedvika Ranošová 1 0,36 GBudějovPH 3 3 3 5 14+i 18,88
32. Karolína Kuchyňová 4 4,65 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 5 21 18,67
33.–34. Jan Škvára 4 3 GJŠkodyPŘ 3 1 2 5 5 3 18 18,00
33.–34. Jan Šorm 3 3,58 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19+i 18,00
35. Ondřej Knopp 1 0 G_Třeboň 3 1 3 5 12+i 17,93
36. Adam Mendl 0 -0,5 GCoubTábor 3 1 1 5 10 17,36
37. Zuzana Johanovská 3 2 GOpatovPH 3 0 3 1 5 3 0 15 17,27
38. Václav Rozhoň 4 3,93 GJirsíkaČB 3 3 3 5 5 19 17,10
39. Tomáš Konečný 2 1,63 GJirsíkaČB 3 3 3 5 14 16,91
40. Tomáš Domes 2 1 MendelG_OP 3 3 0 4 3 13 16,90
41.–42. Kamila Kyzlíková 1 0 GZborovPH 2 0 3 1 5 11 16,83
41.–42. Daniel Pišťák 3 4,11 GZborovPH 3 3 3 5 5 3 19 16,83
43. Dominik Krasula 2 2,47 G_Krnov 3 1 5 3 3 15 16,44
44. Viktor Němeček 4 4,5 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 19 16,25
45. Matěj Konečný 4 4,65 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 19 16,03
46. Nina Hronkovičová 4 3 G_Partizan 0 3 5 5 3 0 16 16,00
47. Daniel Magula 1 0 PiarGNitra 3 3 1 3 10 15,89
48. Denisa Chytilová 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 3 9 14,89
49. Lucie Hronová 2 1 GJarošeBO 2 3 1 1 3 2 11-i 14,79
50. Zuzana Svobodová 3 3,29 G_FrýdlNOs 1 3 3 5 3 15 14,08
51. Barbora Sedláková 4 3 GKonštanPV 3 3 1 1 5 0 0 2 14 14,00
52. Jaroslav Paidar 1 0 SPŠMasarLI 3 1 1 3 8 13,81
53. Stepan Yakimov 4 3 3 2 3 5 0 13+i 13,27
54. Marek Malý 2 1 G_Neratov 3 3 3 9 13,00
55. Anh Le Hoang 3 2,4 GJarošeBO 3 1 3 4 0 11+i 12,94
56. Eduard Batmendijn 4 3,83 CGStĽubovňa 5 5 5 15-i 12,58
57. Anh Minh Tran 3 2 GJarošeBO 3 3 3 9+i 11,68
58. Markéta Calábková 4 4,24 GJŠkodyPŘ 3 1 5 5 14 11,12
59. Pavel Myšička 4 3 G_Čáslav 2 1 5 3 0 11 11,00
60. Martin Števko 0 -0,5 GAlejKošic 3 1 4 10,11
61. Filip Chudoba 1 0 PORG_PH 3 2 5 10,00
62. František Couf 2 3,13 GZborovPH 5 5 10 9,56
63.–64. Jozef Burkuš 2 1 G_Rožňava 3 3 6 9,48
63.–64. Eva Klimentová 2 1 GJarošeBO 3 3 6 9,48
65. Přemysl Šťastný 2 1,2 G_Žamberk 3 3 6 9,17
66. Jaromír Mielec 2 2,67 GVolgogrOS 3 3 1 1 8 8,94
67. Kateřina Nová 2 1,42 G_Vimperk 3 2 1 6 8,85
68. Stano Šípka 3 2 GKukučPopr 3 3 6 8,00
69. Zuzana Tréglová 2 1,34 G_Žatec 3 0 1 1 5 7,69
70. Jakub Hledík 4 3,9 GSŘMRSkuteč 3 3 3 9 6,99
71. Viktor Szabo 1 0 GJHroncaBA 3 0 3 6,79
72. Jakub Marták 3 2,32 G_GolNitra 2 0 1 0 2 0 5 6,30
73. Pál Somogyi 3 2 GIM_Šamorín 3 1 4 5,53
74. Jakub Ševčík 3 2,06 GKukučPopr 1 0 3 4 5,46
75. Karel Jílek 4 3,2 GKepleraPH 3 0 2 5 4,58
76. Jan Dittrich 3 2 GJarošeBO 3 0 0 3 4,23
77. Anežka Michálková 3 2,14 GaSOŠ_Telč 0 2 2 2,77
78.–79. Nodari Gogatishvili 1 0 GZborovPH 1 0 0 1 2,67
78.–79. Samuel Karaba 1 0 SŠNvh 1 0 1 2,67
80.–82. Barbora Mouleová 1 0 G_Plasy 0 0 0,00
80.–82. Emese Szabó 4 3 GZKMJ Gal 0 0 0,00
80.–82. Peter Kulcsár Szabó 3 2,12 GHSelyhoKM 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix