Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–2. Radovan Švarc 4 6 G_ČTřebová 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–2. Pavel Turek 2 2,65 GTomkovaOL 3 3 2 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Filip Bialas 2 2,06 GOpatovPH 3 5 5 1 5 5 23 23,60
4. Danil Koževnikov 1 0 GKepleraPH 3 3 1 5 3 5 5 21 23,42
5. Veronika Hladíková 2 1 GMikul23PL 3 3 5 2 5 18 20,84
6. Jiří Vala 1 0 G_Mikulov 3 3 2 5 3 0 16 20,67
7. Lucien Šíma 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 5 19 20,63
8. Jan Soukup 4 6 G_Klatovy 3 3 5 5 5 5 23 20,11
9.–10. Pavel Hudec 1 0 GJarkovPH 3 2 3 5 2 15 20,00
9.–10. Jan Škvára 4 3 GJŠkodyPŘ 3 3 2 5 1 5 4 20 20,00
11. Adéla Kostelecká 3 2 GLesníZlín 3 3 2 5 5 18 19,83
12. Tomáš Domes 2 1 MendelG_OP 3 3 3 2 5 16 19,37
13. Jakub Tětek 1 0 CírkGPlzeň 3 3 3 5 14 19,28
14. Marian Poljak 3 2,54 GJŠkodyPŘ 3 3 2 5 5 18 19,05
15. Hedvika Ranošová 1 0,36 GBudějovPH 3 3 3 5 14 18,67
16. Marie Dohnalová 2 1 GNadKavaPH 3 3 1 5 3 15 18,59
17. Denisa Chytilová 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 1 1 0 5 13 18,52
18. Victoria María Nájares Romero 1 0,08 GZborovPH 3 3 3 4 0 0 13 18,35
19. Jakub Löwit 3 3,93 GČeskoliPH 3 3 3 5 4 0 5 20 18,31
20. Ondřej Knopp 1 0 G_Třeboň 3 3 3 0 3 12 17,70
21. Vojtěch Lanz 1 0,56 GZborovPH 3 3 1 1 2 4 13 17,53
22. Jan Jurka 4 3,87 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 17,20
23. Nina Hronkovičová 4 3 G_Partizan 3 3 2 5 4 17 17,00
24. Jan Šorm 3 3,58 GJarošeBO 3 3 3 4 5 18+i 16,87
25. Martin Števko 0 -0,5 GAlejKošic 3 3 0 1 2 0 9 16,42
26. Samuel Karaba 1 0 SŠNvh 3 3 1 3 0 0 10 15,89
27. Petr Jakubčík 1 0,49 PORG_PH 3 3 5 11 15,86
28. Václav Steinhauser 1 1,15 ZŠVranéNVl 3 3 1 5 12 15,78
29. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 3 3 2 8 15,39
30. Kamila Kyzlíková 1 0 GZborovPH 2 3 4 0 0 9+i 15,17
31.–32. Ondřej Svoboda 2 1 GJarošeBO 3 3 0 5 11 15,05
31.–32. Michal Töpfer 2 1 GJPekařeMB 3 3 3 2 0 11 15,05
33. Vít Kalisz 3 2,24 FSG_Pirna 3 3 0 5 2 13 14,98
34. Daniel Magula 1 0 PiarGNitra 3 3 0 2 1 0 9 14,89
35. Daniel Bárta 0 -0,5 GChodoviPH 3 3 0 0 0 1 0 7 14,27
36. Dominik Krasula 2 2,47 G_Krnov 3 3 3 4 0 0 13-i 14,26
37. Aleš Krčil 2 1 G_Humpolec 3 3 3 0 1 10 14,05
38.–39. Nodari Gogatishvili 1 0 GZborovPH 3 3 0 0 0 2 8 13,81
38.–39. Jaroslav Paidar 1 0 SPŠMasarLI 3 3 1 1 0 8 13,81
40. Zuzana Johanovská 3 2 GOpatovPH 3 3 3 1 1 0 11 13,47
41.–42. Adam Doubrava 0 -0,5 GMasarykKM 3 3 0 6 13,03
41.–42. Adam Mendl 0 -0,5 GCoubTábor 3 3 0 6 13,03
43. Michal Převrátil 2 1 G_Klatovy 3 3 3 9 13,00
44. Petr Gebauer 1 0 G_Mělník 3 0 0 4 7 12,64
45. Kateřina Nová 2 1,42 G_Vimperk 3 3 3 9 12,33
46. Jan Dittrich 3 2 GJarošeBO 3 3 0 2 1 9 11,39
47.–50. Štefan Hollán 1 0 G_Bytča 3 3 0 6 11,38
47.–50. Filip Chudoba 1 0 PORG_PH 3 3 6 11,38
47.–50. Alžběta Neubauerová 1 0 GNadKavaPH 3 3 6 11,38
47.–50. Kristína Szabová 1 0 GVarŽilina 3 3 6 11,38
51. Daniel Pišťák 3 4,11 GZborovPH 3 3 3 1 4 14 11,33
52. Lukáš Kubacki 2 1,37 GNadKavaPH 3 3 2 8 11,31
53. Jakub Ševčík 3 2,06 GKukučPopr 3 3 2 1 0 9 11,28
54. Marek Malý 2 1 G_Neratov 3 3 1 0 0 7 10,72
55.–56. Daniel Kopf 3 2 SlezkéG_OP 3 3 2 8 10,30
55.–56. David Pokorný 3 2 G_Bučovice 3 3 1 1 8 10,30
57. Zuzana Tréglová 2 1,34 G_Žatec 0 3 2 2 7 10,19
58. Jaromír Mielec 2 2,67 GVolgogrOS 3 3 3 0 0 9 9,98
59. Radek Olšák 0 -0,42 GMensaPH 3 1 4 9,81
60. Jakub Marták 3 2,32 G_GolNitra 3 3 0 0 2 0 0 8 9,70
61. Lucie Hronová 2 1 GJarošeBO 3 3 6 9,48
62. Barbora Sedláková 4 3 GKonštanPV 3 3 0 1 2 0 9 9,00
63. Tereza Kislingerová 2 1,46 G_Klatovy 3 3 6 8,80
64. Eliška Cejnarová 1 0 G_Jaroměř 3 0 1 0 0 4 8,48
65. Matěj Hasala 0 -0,5 ZŠ_Teplice 0 3 0 3 8,34
66.–68. Matej Choma 3 2 G_Gröss_BA 3 3 6 8,00
66.–68. Marek Jaroš 3 2 GJM Gal 3 3 6 8,00
66.–68. Martin Vrabec 4 3 GMRŠKošice 3 3 2 8 8,00
69. Tomáš Konečný 2 1,63 GJirsíkaČB 2 3 0 5 7,29
70. Vojtěch Lukeš 3 2,63 G_LPika_PL 3 3 6 6,88
71.–73. Filip Čermák 1 0 MendelG_OP 0 3 0 0 3 6,79
71.–73. Matej Hockicko 1 0 SSOŠTA_PP 3 0 0 0 3 6,79
71.–73. Vladimír Lukačko 1 0 GVarŽilina 3 0 0 3 6,79
74. Lucie Janštová 2 1 SlovanG_OL 3 1 4 6,76
75. Stano Šípka 3 2 GKukučPopr 0 3 1 4 5,53
76. Zuzana Svobodová 3 3,29 G_FrýdlNOs 3 3 6 5,34
77. Jozef Burkuš 2 1 G_Rožňava 3 0 0 0 0 3 5,27
78. Alena Zahradníčková 4 3 GKřenováBO 2 3 5 5,00
79. František Couf 2 3,13 GZborovPH 5 5+i 4,96
80.–81. Pál Somogyi 3 2 GIM_Šamorín 3 3 4,23
80.–81. Karel Vlachovský 3 2 MasG_Plzeň 3 3 4,23
82. Anh Le Hoang 3 2,4 GJarošeBO 0 1 2 3 3,79
83. Tomáš Troján 0 -0,5 GNerudCheb 0 0 0 1 0 0 0 1 3,66
84. Timotej Šujan 3 2,04 GJarošeBO 2 0 2 2,84
85. Markéta Calábková 4 4,24 GJŠkodyPŘ 2 1 3 1,96
86.–88. Barbora Mouleová 1 0 G_Plasy 0 0 0,00
86.–88. Anežka Soukupová 1 0 SPŠchemBrno 0 0 0 0 0 0 0,00
86.–88. Emese Szabó 4 3 GZKMJ Gal 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix