Výsledky 2. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–2. Radovan Švarc 4 6 G_ČTřebová 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–2. Pavel Turek 2 2,65 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Filip Bialas 2 2,06 GOpatovPH 3 5 5 5 5 23+i 23,79
4. Petr Gebauer 1 0 G_Mělník 3 3 2 5 5 5 21 23,42
5. Danil Koževnikov 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 3 19 22,43
6. Victoria María Nájares Romero 1 0,08 GZborovPH 3 3 3 5 5 0 19 22,34
7. Jakub Löwit 3 3,93 GČeskoliPH 3 3 3 5 5 5 5 0 23 22,17
8. Marie Dohnalová 2 1 GNadKavaPH 3 2 3 5 5 18 20,84
9. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 3 3 3 5 14 20,44
10. Daniel Magula 1 0 PiarGNitra 3 3 3 5 14 19,28
11. Jiří Vala 1 0 G_Mikulov 3 3 3 5 0 14-i 19,08
12. Marian Poljak 3 2,54 GJŠkodyPŘ 3 2 3 5 5 18 19,05
13. Lucien Šíma 3 2 PORG_PH 3 2 3 4 5 2 17 19,00
14. Jan Soukup 4 6 G_Klatovy 3 3 5 4 5 5 22+i 18,69
15. Vojtěch Lanz 1 0,56 GZborovPH 3 2 3 5 0 1 14 18,36
16. Jan Jurka 4 3,87 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 17,20
17. Tomáš Konečný 2 1,63 GJirsíkaČB 3 3 3 5 14 16,91
18.–19. Jan Gocník 3 2 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 14 16,36
18.–19. Adéla Kostelecká 3 2 GLesníZlín 3 3 3 5 14 16,36
20. Daniel Pišťák 3 4,11 GZborovPH 3 3 3 4 5 18 15,65
21.–22. Zuzana Johanovská 3 2 GOpatovPH 3 0 4 5 1 0 13 15,43
21.–22. Daniel Kopf 3 2 SlezkéG_OP 3 3 3 4 13 15,43
23.–24. Tomáš Domes 2 1 MendelG_OP 3 3 2 1 2 11 15,05
23.–24. Veronika Hladíková 2 1 GMikul23PL 3 0 3 5 0 11 15,05
25. Hedvika Ranošová 1 0,36 GBudějovPH 3 3 3 9 14,11
26. Jan Škvára 4 3 GJŠkodyPŘ 3 1 3 5 1 13 13,00
27. Anh Le Hoang 3 2,4 GJarošeBO 3 3 5 0 0 11 12,67
28. Petr Jakubčík 1 0,49 PORG_PH 3 1 3 7 11,57
29. Dominik Krasula 2 2,47 G_Krnov 3 3 3 0 1 10 11,51
30.–32. Nodari Gogatishvili 1 0 GZborovPH 3 2 1 0 6 11,38
30.–32. Ondřej Knopp 1 0 G_Třeboň 3 0 2 1 6 11,38
30.–32. Jakub Tětek 1 0 CírkGPlzeň 3 3 6 11,38
33.–34. Aleš Krčil 2 1 G_Humpolec 3 0 3 1 0 7 10,72
33.–34. Michal Převrátil 2 1 G_Klatovy 3 1 3 7 10,72
35. Martin Števko 0 -0,5 GAlejKošic 3 1 0 4 10,11
36.–37. Ondřej Svoboda 2 1 GJarošeBO 3 3 6 9,48
36.–37. Michal Töpfer 2 1 GJPekařeMB 3 1 1 1 0 6 9,48
38. Martin Vrabec 4 3 GMRŠKošice 3 3 3 9 9,00
39. Lukáš Kubacki 2 1,37 GNadKavaPH 3 3 6 8,93
40.–41. Denisa Chytilová 1 0 GJŠkodyPŘ 3 1 4 8,48
40.–41. Filip Matějka 1 0 GZborovPH 2 2 4 8,48
42.–43. Matěj Hasala 0 -0,5 ZŠ_Teplice 3 3 8,34
42.–43. Adam Mendl 0 -0,5 GCoubTábor 3 0 3 8,34
44. Jakub Marták 3 2,32 G_GolNitra 2 1 2 1 0 6 7,46
45. Kamila Kyzlíková 1 0 GZborovPH 3 0 0 0 3 6,79
46. Marek Malý 2 1 G_Neratov 3 1 4 6,76
47. Vít Kalisz 3 2,24 FSG_Pirna 2 3 0 5 6,42
48. Zuzana Svobodová 3 3,29 G_FrýdlNOs 3 1 3 7 6,26
49. Jakub Ševčík 3 2,06 GKukučPopr 3 1 4 5,46
50.–51. Eva Klimentová 2 1 GJarošeBO 3 3 5,27
50.–51. Ivana Krumlová 2 1 GJarošeBO 3 3 5,27
52. Stano Šípka 3 2 GKukučPopr 3 1 4-i 5,19
53. Viktor Szabo 1 0 GJHroncaBA 2 0 2 4,89
54. Jan Šorm 3 3,58 GJarošeBO 3 0 3 6 4,86
55. Kateřina Nová 2 1,42 G_Vimperk 3 0 3 4,81
56.–58. Jan Dittrich 3 2 GJarošeBO 3 3 4,23
56.–58. Pál Somogyi 3 2 GIM_Šamorín 3 3 4,23
56.–58. Karel Vlachovský 3 2 MasG_Plzeň 3 0 3 4,23
59. Jaromír Mielec 2 2,67 GVolgogrOS 3 3 3,47
60. Jozef Burkuš 2 1 G_Rožňava 1 1 1,91
61.–63. Eliška Cejnarová 1 0 G_Jaroměř 0 0 0 0,00
61.–63. Lukáš Pavela 0 -0,5 LSG_Letohrad 0 0 0,00
61.–63. Tomáš Troján 0 -0,5 GNerudCheb 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix