Výsledky 3. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–2. Jakub Löwit 3 3,93 GČeskoliPH 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–2. Pavel Turek 2 2,65 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Danil Koževnikov 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21 23,42
4. Filip Bialas 2 2,06 GOpatovPH 3 3 3 5 5 19 20,57
5. Marie Dohnalová 2 1 GNadKavaPH 3 3 3 5 3 17 20,12
6. Kamila Kyzlíková 1 0 GZborovPH 3 3 3 5 0 14 19,28
7. Victoria María Nájares Romero 1 0,08 GZborovPH 3 3 3 4 1 14 19,12
8. Martin Števko 0 -0,5 GAlejKošic 1 3 3 5 12 19,02
9. Tomáš Konečný 2 1,63 GJirsíkaČB 1 3 3 5 3 15 17,79
10. Pavel Hudec 1 0 GJarkovPH 3 0 3 5 0 1 12 17,70
11. Jan Jurka 4 3,87 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 17,20
12. Richard Hladík 2 1 GaOA_MarLáz 2 3 3 5 13 16,90
13. Radovan Švarc 4 6 G_ČTřebová 1 5 5 5 5 21 16,52
14. Daniel Kopf 3 2 SlezkéG_OP 3 3 3 5 14 16,36
15.–17. Tomáš Domes 2 1 MendelG_OP 3 3 3 2 1 0 12 16,00
15.–17. Veronika Hladíková 2 1 GMikul23PL 2 3 3 4 12 16,00
15.–17. Jan Škvára 4 3 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 1 2 16 16,00
18. Vojtěch Lanz 1 0,56 GZborovPH 3 0 3 4 0 1 0 0 11 15,74
19. Zuzana Tréglová 2 1,34 G_Žatec 1 3 3 4 1 12 15,50
20. Kateřina Nová 2 1,42 G_Vimperk 1 3 3 5 0 12 15,37
21.–23. Adéla Kostelecká 3 2 GLesníZlín 1 3 3 5 12 14,47
21.–23. Jana Řežábková 3 2 PORG_PH 1 3 3 5 0 12 14,47
21.–23. Lucien Šíma 3 2 PORG_PH 1 3 3 5 12 14,47
24. Marian Poljak 3 2,54 GJŠkodyPŘ 2 3 3 5 13 14,35
25. Radek Olšák 0 -0,42 GMensaPH 1 3 3 7 13,98
26. Petr Gebauer 1 0 G_Mělník 1 5 2 8 13,81
27. Zuzana Johanovská 3 2 GOpatovPH 3 0 3 5 0 0 11 13,47
28. Zuzana Svobodová 3 3,29 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 14 13,06
29. Sára Elichová 0 -0,5 GKepleraPH 3 3 6 13,03
30. Vít Kalisz 3 2,24 FSG_Pirna 3 3 3 2 0 0 0 0 11 13,01
31.–32. Aleš Krčil 2 1 G_Humpolec 3 3 1 2 0 9 13,00
31.–32. Marek Malý 2 1 G_Neratov 3 3 3 0 9 13,00
33. Jaroslav Paidar 1 0 SPŠMasarLI 1 3 3 0 7 12,64
34. Jan Šorm 3 3,58 GJarošeBO 3 3 3 5 14 12,34
35.–36. Lucie Hronová 2 1 GJarošeBO 1 3 3 1 8 11,89
35.–36. Michal Töpfer 2 1 GJPekařeMB 1 3 2 2 0 8 11,89
37. Hedvika Ranošová 1 0,36 GBudějovPH 1 3 3 7 11,84
38.–41. Vladimír Lukačko 1 0 GVarŽilina 3 3 6 11,38
38.–41. Daniel Magula 1 0 PiarGNitra 3 3 0 0 6 11,38
38.–41. Alžběta Neubauerová 1 0 GNadKavaPH 3 3 6 11,38
38.–41. Marián Okál 1 0 SŠNvh 3 3 6 11,38
42. Daniel Pišťák 3 4,11 GZborovPH 3 3 2 5 13 10,34
43. Adam Doubrava 0 -0,5 GMasarykKM 1 3 4 10,11
44.–45. Eliška Cejnarová 1 0 G_Jaroměř 1 3 1 0 0 5 10,00
44.–45. Samuel Karaba 1 0 SŠNvh 1 3 1 0 5 10,00
46. Ondřej Svoboda 2 1 GJarošeBO 3 3 6 9,48
47. Dominik Krasula 2 2,47 G_Krnov 3 3 2 0 8 9,40
48.–50. Filip Chudoba 1 0 PORG_PH 1 3 4 8,48
48.–50. Denisa Chytilová 1 0 GJŠkodyPŘ 1 3 4 8,48
48.–50. Jiří Vala 1 0 G_Mikulov 1 0 3 0 0 4 8,48
51. Adam Mendl 0 -0,5 GCoubTábor 1 2 0 3 8,34
52. Jan Dittrich 3 2 GJarošeBO 3 3 0 6 8,00
53. Jakub Marták 3 2,32 G_GolNitra 1 3 1 1 0 0 0 6 7,46
54. Jozef Burkuš 2 1 G_Rožňava 1 3 0 0 4 6,76
55.–56. Barbora Sedláková 4 3 GKonštanPV 1 3 1 1 6 6,00
55.–56. Alena Zahradníčková 4 3 GKřenováBO 3 3 6 6,00
57. Markéta Calábková 4 4,24 GJŠkodyPŘ 3 3 2 8 5,70
58. Stano Šípka 3 2 GKukučPopr 3 0 1 4 5,53
59. Petr Gintar 3 2,01 MendelG_OP 3 1 4 5,51
60. Anh Le Hoang 3 2,4 GJarošeBO 1 3 0 0 4 4,99
61. Jakub Ševčík 3 2,06 GKukučPopr 3 0 3 4,17
62. František Couf 2 3,13 GZborovPH 4 4 3,76
63. Matej Hockicko 1 0 SSOŠTA_PP 1 1 2,67
64. Petr Jakubčík 1 0,49 PORG_PH 1 0 1 2,21
65. Jaromír Mielec 2 2,67 GVolgogrOS 1 1 1,17
66.–67. David Pokorný 3 2 G_Bučovice 0 0 0 0 0,00
66.–67. Václav Steinhauser 1 1,15 ZŠVranéNVl 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix