Výsledky 1. seriálové série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 re±im celkem
1.–6. Eduard Batmendijn 4 3,83 CGStĽubovňa 5 5 5 15+2i 15,00
1.–6. Filip Bialas 2 2,06 GOpatovPH 5 5 5 15 15,00
1.–6. František Couf 2 3,13 GZborovPH 5 5 5 15 15,00
1.–6. Matěj Konečný 4 4,65 G_Jírov_ČB 5 5 5 15+3i 15,00
1.–6. Radovan Švarc 4 6 G_ČTřebová 5 5 5 15 15,00
1.–6. Pavel Turek 2 2,65 GTomkovaOL 5 5 5 15+i 15,00
7. Viktor Němeček 4 4,5 GJMasar_JI 5 5 5 15-i 14,54
8. Zuzana Johanovská 3 2 GOpatovPH 5 3 5 13+i 13,80
9. Danil Koževnikov 1 0 GKepleraPH 5 2 5 12 13,77
10. Jan Jurka 4 3,87 GMLerchaBO 5 3 5 13+3i 13,34
11. Václav Rozhoň 4 3,93 GJirsíkaČB 5 3 5 13+i 12,59
12. Marie Dohnalová 2 1 GNadKavaPH 5 5 10+2i 12,32
13. Tomáš Domes 2 1 MendelG_OP 5 2 3 10 11,93
14. Petr Gebauer 1 0 G_Mělník 5 0 3 8+i 11,47
15. Jakub Löwit 3 3,93 GČeskoliPH 5 2 5 12 10,98
16. Karolína Kuchyňová 4 4,65 GMLerchaBO 5 2 5 12 10,39
17. Lucien Šíma 3 2 PORG_PH 5 2 2 9 10,36
18. Victoria María Nájares Romero 1 0,08 GZborovPH 5 2 0 7 10,34
19. Radek Olšák 0 -0,42 GMensaPH 5 0 1 6 10,26
20. Anna Gajdová 4 3 G_ValMez 3 3 4 10 10,00
21. Pavel Hudec 1 0 GJarkovPH 4 2 6 9,54
22. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 5 5 9,45
23. Jan Soukup 4 6 G_Klatovy 5 2 5 12 9,00
24. Vojtěch Lukeš 3 2,63 G_LPika_PL 5 3 8 8,68
25. Marek Murin 3 2 GJHroncaBA 4 2 1 7 8,48
26. Michal Töpfer 2 1 GJPekařeMB 5 1 0 6 8,43
27. Jan Šorm 3 3,58 GJarošeBO 5 2 2 9 8,02
28. Jan Škvára 4 3 GJŠkodyPŘ 5 2 1 8 8,00
29. Anh Minh Tran 3 2 GJarošeBO 5 1 6 7,47
30. Richard Hladík 2 1 GaOA_MarLáz 5 5 7,36
31. Kateřina Nová 2 1,42 G_Vimperk 5 0 5+i 7,26
32. Tomáš Konečný 2 1,63 GJirsíkaČB 5 5 6,76
33. Jakub Hledík 4 3,9 GSŘMRSkuteč 5 2 1 8 6,62
34.–36. Daniel Kopf 3 2 SlezkéG_OP 5 0 5 6,40
34.–36. Jana Řežábková 3 2 PORG_PH 3 1 1 5 6,40
34.–36. Tomáš Terem 3 2 GTajBanBys 5 5 6,40
37. Vít Kalisz 3 2,24 FSG_Pirna 0 3 2 5 6,13
38. Marian Poljak 3 2,54 GJŠkodyPŘ 5 0 5+i 6,03
39. Nina Hronkovičová 4 3 G_Partizan 5 1 6 6,00
40. Zuzana Svobodová 3 3,29 G_FrýdlNOs 5 1 6 5,46
41. Markéta Calábková 4 4,24 GJŠkodyPŘ 5 2 0 7 5,33
42. Martin Vrabec 4 3 GMRŠKošice 5 0 5+i 5,27
43. Veronika Hladíková 2 1 GMikul23PL 0 3 0 3 4,90
44. Ondřej Zeman 4 3,1 G_Lovosice 5 5 4,81
45. Dominik Krasula 2 2,47 G_Krnov 3 0 1 4 4,76
46. Ondřej Knopp 1 0 G_Třeboň 0 2 2 4,43
47. Adéla Kostelecká 3 2 GLesníZlín 3 0 3 4,07
48. Pavel Myšička 4 3 G_Čáslav 4 0 4 4,00
49. Vojtěch Suchánek 4 3,8 GJarošeBO 5 5 3,94
50. Daniel Pišťák 3 4,11 GZborovPH 5 5+i 3,91
51. Vojtěch Lanz 1 0,56 GZborovPH 0 2 2 3,81
52. Jan Dittrich 3 2 GJarošeBO 0 0 2 2 2,80
53.–54. Jaroslav Paidar 1 0 SPŠMasarLI 0 1 0 1 2,51
53.–54. Jiří Vala 1 0 G_Mikulov 0 1 1 2,51
55.–61. Aleš Krčil 2 1 G_Humpolec 0 0 0,00
55.–61. Dominika Levická 4 3 GMRŠKošice 0 0 0 0 0,00
55.–61. Daniel Magula 1 0 PiarGNitra 0 0 0 0,00
55.–61. Marek Malý 2 1 G_Neratov 0 0 0 0,00
55.–61. Hedvika Ranošová 1 0,36 GBudějovPH 0 0 0 0,00
55.–61. Václav Steinhauser 1 1,15 ZŠVranéNVl 0 0 0,00
55.–61. Emese Szabó 4 3 GZKMJ Gal 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix