Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–6. František Couf 3 4,38 EKO_GPraha 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Jakub Löwit 4 5,81 GČeskoliPH 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Jáchym Solecký 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Lucien Šíma 4 3,78 PORG_PH 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Pavel Turek 3 4,78 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
7. Danil Koževnikov 2 2,03 GKepleraPH 3 5 5 5 5 4 24+i 24,50
8.–9. Eleonora Krůtová 1 0 GJarošeBO 3 3 3 5 5 0 5 0 21 23,42
8.–9. Minh Duc Pham 1 0 NPorg 3 3 3 5 5 2 5 21 23,42
10. Lucia Krajčoviechová 0 -0,5 GJHroncaBA 3 3 3 5 5 19 23,11
11. Lenka Kopfová 1 0,7 MendelG_OP 3 2 3 5 5 5 21 22,96
12. Filip Čermák 2 1,03 MendelG_OP 3 3 3 5 5 0 5 21 22,77
13.–17. Daniel Borák 1 0 GŠpitálsPH 3 3 3 5 5 0 19 22,43
13.–17. Viktória Brezinová 1 0 GAlejKošic 3 3 3 5 5 19 22,43
13.–17. Matthew Dupraz 1 0 NPorg 3 3 3 5 5 0 1 19 22,43
13.–17. Ondřej Krabec 1 0 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 19 22,43
13.–17. Samuel Krajči 1 0 GAlejKošic 3 3 3 5 5 19 22,43
18. Pavel Hudec 2 1,68 GJarkovPH 3 2 3 2 5 5 5 21 22,39
19. Vendula Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 4 5 20+i 22,34
20. Hedvika Ranošová 2 1,91 GBudějovPH 3 3 3 5 5 5 21 22,23
21. Victoria María Nájares Romero 2 1,99 GZborovPH 3 3 3 5 3 5 5 21 22,18
22.–23. Alexandr Jankov 2 1 MatičníGOS 3 3 3 5 5 4 2 0 20 22,17
22.–23. Ondřej Motlíček 3 2 G_Šumperk 3 3 3 5 5 0 5 0 21 22,17
24. Radek Olšák 1 0,49 GMensaPH 3 3 3 5 5 19 21,95
25.–26. Pavel Havlín 1 0 NPorg 3 3 3 4 5 18 21,88
25.–26. Lucie Kundratová 1 0 G_TGM_Zlín 3 3 3 0 5 4 18 21,88
27. Petr Gebauer 2 1,74 G_Mělník 3 2 5 5 5 20 21,63
28. Václav Steinhauser 2 2,63 G_Dačice 3 3 3 5 5 5 3 21 21,57
29.–32. Ondřej Buček 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 5 0 19 21,52
29.–32. Matúš Komora 2 1 GLettMart 3 3 3 5 5 0 1 19 21,52
29.–32. Vojtěch Lengál 2 1 GZborovPH 3 3 3 5 5 1 19 21,52
29.–32. Lenka Vincenová 2 1 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 19 21,52
33. Filip Matějka 2 1,03 GZborovPH 3 3 3 5 5 19 21,49
34. Veronika Hladíková 3 2,7 GMikul23PL 3 3 3 5 5 5 21 21,48
35. Matěj Doležálek 1 0 G_Humpolec 3 3 3 4 4 17-i 21,13
36. Kamila Kyzlíková 2 1,52 GZborovPH 3 3 3 5 5 0 19 21,08
37. David Królikowski 2 1 G_Karviná 3 3 3 4 5 0 1 0 18 20,84
38. Tomáš Konečný 3 3,31 GJirsíkaČB 3 3 3 5 5 5 21+i 20,73
39. Adam Mendl 0 -0,02 GCoubTábor 3 3 3 5 0 2 16 20,70
40. Matěj Kraft 1 0 GMikul23PL 3 3 3 5 2 1 16 20,67
41.–42. Jan Petr 3 2 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 20,63
41.–42. Daniele Venier 3 2 LSciARoiti 3 3 3 5 5 19 20,63
43. Denisa Chytilová 2 1,48 GJŠkodyPŘ 3 3 3 4 3 5 18 20,38
44. Vojtěch Lanz 2 2,24 GZborovPH 3 3 3 5 5 1 1 19 20,36
45. Richard Hladík 3 2,31 GaOA_MarLáz 3 3 3 5 5 19 20,27
46. Ondřej Svoboda 3 2,35 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 20,22
47.–49. Martina Kalašová 1 0 GJHroncaBA 3 3 3 5 1 15 20,00
47.–49. Erik Kočandrle 1 0 GMikul23PL 3 3 3 5 1 15 20,00
47.–49. Jana Pallová 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 3 3 3 1 15 20,00
50. Daniel Kopf 4 3,61 SlezkéG_OP 3 3 3 5 5 5 21 19,97
51. Adéla Kostelecká 4 3,66 GLesníZlín 3 3 3 5 5 2 5 21 19,91
52. Tomáš Domes 3 2,73 MendelG_OP 3 3 3 5 5 19 19,61
53. Tomáš Čelko 2 1 GPBystrica 3 3 5 3 0 2 16 19,37
54.–56. Jakub Domes 1 0 MendelG_OP 3 3 3 5 14 19,28
54.–56. Tomáš Drobil 1 0 G_Dačice 3 3 3 3 2 14 19,28
54.–56. Monika Machalová 1 0 GJHroncaBA 3 3 3 5 14 19,28
57. Martin Bakoš 2 1 GPBystrica 3 5 5 0 3 16-i 19,17
58.–59. Kateřina Nová 3 2,94 G_Vimperk 3 3 3 5 5 19 19,14
58.–59. Kristína Szabová 2 1,2 GVarŽilina 3 3 5 5 16 19,14
60. Marian Poljak 4 4,27 GJŠkodyPŘ 3 3 5 5 5 21 19,13
61.–62. Samuel Baran 2 1 GRaymanaPV 3 3 3 5 1 15 18,59
61.–62. Marie Dohnalová 3 2,77 GNadKavaPH 3 3 3 5 4 18 18,59
63. Zuzana Svobodová 4 4,8 G_FrýdlNOs 3 3 5 5 5 21 18,49
64. Alžběta Neubauerová 2 1,21 GNadKavaPH 3 3 3 5 1 15 18,32
65. Peter Súkeník 4 3 GOkrŽilina 3 3 3 4 5 18 18,00
66.–73. Klára Cihlářová 2 1 G_Klatovy 3 3 3 5 0 14 17,77
66.–73. Ondřej Dušek 2 1 PORG_PH 3 3 3 5 14 17,77
66.–73. Petr Ježek 2 1 GBNěmcovHK 3 3 3 5 0 14 17,77
66.–73. Adéla Seidelmannová 2 1 VOŠRychnovKn 3 3 3 5 0 14 17,77
66.–73. Martin Spišák 2 1 GAlejKošic 3 3 3 0 5 0 14 17,77
66.–73. Martin Strnad 2 1 G_Dobříš 3 3 3 5 14 17,77
66.–73. Anna Šírová 2 1 GJilemnice 3 3 3 5 14 17,77
66.–73. Dominika Zumrová 2 1 SPŠ_PansPH 3 3 3 5 0 14 17,77
74.–76. Kateřina Charvátová 1 0 GBNěmcovHK 3 3 3 2 1 12 17,70
74.–76. Šárka Míchalová 1 0 G_Kralupy 3 3 1 5 0 12 17,70
74.–76. Zdeněk Vostřel 1 0 3 3 3 2 1 12 17,70
77. Marco Souza de Joode 0 -0,5 3 3 3 1 0 10 17,36
78. Marek Pospíšil 3 2 GJatečníÚL 3 3 3 5 1 0 15 17,27
79. Michal Töpfer 3 2,62 GJPekařeMB 3 3 3 5 2 0 16 17,05
80. Anh Minh Tran 4 3 GJarošeBO 3 3 3 5 3 17 17,00
81.–83. David Krajíček 2 1 BG_Ostrava 3 2 3 5 13 16,90
81.–83. Veronika Roubínová 2 1 G_Kadaň 3 2 3 5 0 13 16,90
81.–83. Tereza Vlčková 2 1 GJarošeBO 3 2 3 5 13 16,90
84. Jaroslav Paidar 2 1,48 SPŠMasarLI 3 3 1 5 2 14-i 16,88
85.–86. Ondřej Bursa 1 0 GTNovákBO 3 3 0 5 0 11 16,83
85.–86. Michal Chudoba 1 0 GLitoměřPH 3 3 3 2 11 16,83
87. Jaromír Mielec 3 3,97 GVolgogrOS 3 3 3 5 5 19-i 16,73
88. Jan Šorm 4 5,15 GJarošeBO 3 3 3 5 5 4 20 16,60
89.–91. Jan Hrůza 3 2 G_Kadaň 3 3 3 5 0 14 16,36
89.–91. Martin Pašen 3 2 GRaymanaPV 3 3 3 5 0 0 14 16,36
89.–91. Filip Strakoš 3 2 G_TGM_Zlín 3 3 3 5 14 16,36
92.–93. Slavomír Hanzely 4 3 GRaymanaPV 3 3 3 5 2 16 16,00
92.–93. Matej Kvorka 2 1 GŠkolDubni 3 3 3 3 0 12 16,00
94.–98. Anna Jandová 1 0 G_Leg_PB 3 3 3 1 10 15,89
94.–98. Jaroslav Konečný 1 0 G_Čelákov 3 3 3 1 0 10 15,89
94.–98. Jaroslav Kortus 1 0 GMikul23PL 3 3 3 1 10 15,89
94.–98. Timur Sibgatullin 1 0 PČGKarVary 3 3 3 1 0 10 15,89
94.–98. Andrej Židek 1 0 GJKTyla_HK 3 3 3 1 0 10 15,89
99. Daniel Pišťák 4 5,59 GZborovPH 3 2 5 5 5 20 15,87
100. Vladimír Lukačko 2 1,27 GVarŽilina 3 2 3 4 12 15,60
101. Filip Oplt 3 2 GBudějovPH 3 3 3 1 3 13 15,43
102. Aleš Krčil 3 2,62 G_Humpolec 3 3 3 5 0 0 14 15,13
103. Nikola Kalábová 2 1 FSG_Pirna 3 2 0 0 5 1 0 11 15,05
104.–111. Alexander Csizmár 1 0 GMikul23PL 3 3 3 9 14,89
104.–111. Pavel Čácha 1 0 GMikul23PL 3 3 3 9 14,89
104.–111. Josef Král 1 0 MendelG_OP 3 3 3 9 14,89
104.–111. Anna Mírková 1 0 G_LPika_PL 3 3 3 9 14,89
104.–111. Dominika Mokroszová 1 0 G_FrýdČTěš 3 3 3 9 14,89
104.–111. Michal Poft 1 0 G_Teplice 3 2 3 0 1 0 9 14,89
104.–111. Antonín Štrpka 1 0 G_Šumperk 3 3 3 0 9 14,89
104.–111. Linh Giang Tran 1 0 GMikul23PL 3 3 3 9 14,89
112. Monika Berková 1 0 GKepleraPH 3 3 2 1 0 9-i 14,61
113.–114. Petra Šnoblová 2 1 GJatečníÚL 3 3 3 1 10 14,05
113.–114. Evžen Wybitul 2 1 3 3 3 0 1 0 10 14,05
115.–117. Kristýna Lhoťanová 1 0 G_RožnRadh 3 3 1 0 1 0 8 13,81
115.–117. Lubomír Smrček 1 0 3 0 4 1 0 8 13,81
115.–117. Kamila Ženatá 1 0 GNeumannŽR 3 3 1 1 8 13,81
118. Nodari Gogatishvili 2 1,31 GZborovPH 3 3 3 0 1 10 13,57
119. Filip Chudoba 2 1,32 PORG_PH 3 3 3 1 0 10 13,54
120. Johana Dvořáková 1 0 G_Trutnov 3 3 2 8-i 13,51
121.–122. Matěj Coufal 3 2 G_HavlBrod 3 3 3 1 1 0 11 13,47
121.–122. Jan Klásek 3 2 SlovanG_OL 3 3 3 1 1 11 13,47
123. Adam Doubrava 0 -0,24 GMasarykKM 3 3 1 7 13,34
124. Jiří Češka 3 2,15 CMGProstěj 3 3 3 2 0 0 11 13,19
125. Zuzana Tréglová 3 2,66 G_Žatec 3 1 3 5 12 13,06
126.–127. Martin Hubata 0 -0,5 GMikul23PL 3 3 6 13,03
126.–127. Anna Musilová 0 -0,5 PORG_PH 3 3 6 13,03
128.–130. Jáchym Bareš 2 1 GTomkovaOL 3 3 3 9 13,00
128.–130. Daniel Ridzoň 2 1 GKepleraPH 3 3 3 9 13,00
128.–130. John Richard Ritter 2 1 G_MasNámTŘ 3 3 3 9 13,00
131. Vít Kalisz 4 3,82 FSG_Pirna 3 3 2 2 5 0 15 12,87
132.–136. Šimon Chvátil 1 0 GBNěmcovHK 3 3 1 0 7 12,64
132.–136. Alžběta Manová 1 0 G_UherBrod 3 3 1 7 12,64
132.–136. Filip Müller 1 0 GMikul23PL 3 3 1 7 12,64
132.–136. Karel Müller 1 0 GMikul23PL 3 3 1 7 12,64
132.–136. Petr Zahradník 1 0 GŠmejkalÚL 3 3 1 7 12,64
137. Marek Malý 3 2,45 G_Neratov 3 3 5 11 12,57
138.–139. Barbora Lišková 3 2 GJPekařeMB 3 3 3 1 10 12,45
138.–139. David Neugebauer 3 2 SlezkéG_OP 3 3 0 4 10 12,45
140. Jana Menšíková 3 2,03 3 3 3 1 10 12,39
141. Martina Šmehylová 2 1 GHlinŽilina 3 3 2 8 11,89
142.–146. Tomáš Hampl 3 2 GDukelBR 3 3 3 0 9 11,39
142.–146. Samuel Hrubý 3 2 GFraŽilina 3 3 2 1 0 9 11,39
142.–146. Vojtěch Jílek 3 2 VOŠKutHora 3 3 3 0 9 11,39
142.–146. Oldřich Kos 3 2 GKepleraPH 3 3 3 9 11,39
142.–146. Dan Raffl 3 2 GVoděraPH 3 3 3 0 9 11,39
147.–152. Denisa Jandová 1 0 GMikul23PL 3 3 6 11,38
147.–152. Tereza Lukášová 1 0 GMikul23PL 3 3 6 11,38
147.–152. Ondřej Meduna 1 0 GMikul23PL 3 3 6 11,38
147.–152. Magdaléna Sejkorová 1 0 GUKlafárŽR 3 3 6 11,38
147.–152. Monika Suchá 1 0 GMikul23PL 3 3 6 11,38
147.–152. Martin Zimen 1 0 GJMasar_JI 3 3 6 11,38
153. Valerie Skopalová 4 3 G_VysMýto 3 3 1 3 1 0 1 0 11 11,00
155.–158. Barbora Hálková 2 1 SPŠStav_LI 3 3 1 7 10,72
155.–158. Andrej Horník 2 1 GAnMeTr 3 3 0 1 0 7 10,72
155.–158. Hana Jirovská 2 1 NPorg 3 1 3 0 7 10,72
155.–158. Jakub Zápotocký 2 1 GOpatovPH 3 3 0 1 7 10,72
159.–160. Karolína Slaběňáková 0 -0,5 ZŠ_ValKlob 3 1 0 0 4 10,11
159.–160. Jakub Ucháč 0 -0,5 ZŠVranéNVl 3 0 1 4 10,11
161.–162. Magdaléna Bártová 1 0 GDašickáPA 3 1 1 5 10,00
161.–162. Jakub Čurda 1 0 PORG_PH 3 2 5 10,00
163. Kateřina Vaňková 4 3,01 GJarošeBO 3 3 3 1 0 10 9,95
164.–167. Kateřina Čížková 2 1 G_Rokycany 3 3 0 6 9,48
164.–167. Aneta Němcová 2 1 GBoskovice 3 3 6 9,48
164.–167. Krystyna Waniová 2 1 G_HavlČTěš 3 3 0 6 9,48
164.–167. Radek Wágner 2 1 GMikul23PL 3 3 6 9,48
168. Barbora Mouleová 2 1,17 G_Plasy 3 3 6 9,22
169.–170. Vojtěch Janků 4 3 CMGPgŚBrno 3 3 3 0 0 9 9,00
169.–170. Přemysl Kopečný 4 3 ČRG_ČesBuď 3 3 1 0 1 0 1 0 9 9,00
171.–172. Karolína Tulingerová 1 0 AkademG_PH 3 1 4 8,48
171.–172. Kateřina Žáková 1 0 SlovanG_OL 3 1 4 8,48
173. Marek Murin 4 3,17 GJHroncaBA 3 3 3 9 8,45
174.–175. Peter Macko 4 3,21 GJHroncaBA 3 3 3 9 8,34
174.–175. Jan Antonín Musil 0 -0,5 PORG_PH 3 3 8,34
176.–181. Adam Dobrovič 3 2 GTajBanBys 3 3 6 8,00
176.–181. Jan Dopita 3 2 GBudějovPH 3 3 6 8,00
176.–181. Ľubica Hladká 3 2 GTajBanBys 3 3 6 8,00
176.–181. Leoš Smetana 3 2 G_Jaroměř 3 3 0 6 8,00
176.–181. Kateřina Škorvánková 3 2 G_Rokycany 3 3 6 8,00
176.–181. Zuzana Urbanová 3 2 GUBalvanJN 3 3 6 8,00
182. Jana Řežábková 4 3,48 PORG_PH 3 3 3 9 7,73
183.–187. Jan Česnek 1 0 GJarošeBO 3 3 6,79
183.–187. Vít Gaďurek 1 0 PORG_PH 3 3 6,79
183.–187. Šimon Hutař 1 0 PORG_PH 3 0 3 6,79
183.–187. Radim Novotný 1 0 GMikul23PL 3 3 6,79
183.–187. Kateřina Šauerová 1 0 GPSJazykHK 3 3 6,79
188. Adam Španěl 4 3 3 3 6 6,00
189. Jana Řičicová 3 2 GCoubTábor 3 1 0 4 5,53
190. Matúš Varhaník 2 1 G_Bytča 3 0 3 5,27
191. Jan Dittrich 4 3,34 GJarošeBO 3 3 6 5,24
194. Jakub Ševčík 4 3,36 GKukučPopr 3 3 2,55
192. Marie Freibergová 3 2 G_Děčín 0 3 3 4,23
195. Filip Pastierovič 3 2 G_ĽŠtúraZV 0 1 1 1,47
1.–6. Filip Bialas 3 4 GOpatovPH 5 5 5 5 5 25 25,00
154. Anh Le Hoang 4 3,84 GJarošeBO 3 5 0 5 0 13 10,81
193. Klára Stefanová 4 3 GBNěmcovHK 3 3 3,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix