Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
6. Jan Petr 3 2 GKepleraPH 3 3 5 5 5 5 23+i 23,82
17. Radek Olšák 1 0,49 GMensaPH 3 3 5 5 5 21+i 23,23
24.–27. Minh Duc Pham 1 0 NPorg 1 3 3 2 5 5 18 21,88
1.–2. Filip Bialas 3 4 GOpatovPH 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–2. Pavel Turek 3 4,78 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Samuel Krajči 1 0 GAlejKošic 3 3 5 5 5 5 23 24,27
4. Lenka Kopfová 1 0,7 MendelG_OP 3 5 5 5 5 23 24,04
5. Slavomír Hanzely 4 3 GRaymanaPV 5 5 5 5 4 24 24,00
7. Pavel Hudec 2 1,68 GJarkovPH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,74
8. Petr Gebauer 2 1,74 G_Mělník 3 3 5 5 5 5 23 23,72
9. Richard Hladík 3 2,31 GaOA_MarLáz 3 3 3 5 5 5 5 23+i 23,70
10.–12. Ondřej Motlíček 3 2 G_Šumperk 3 3 3 5 5 5 5 3 23 23,63
10.–12. Jáchym Solecký 3 2 PORG_PH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,63
10.–12. Václav Volhejn 3 2 GKepleraPH 3 3 3 1 5 5 5 5 23 23,63
13. Danil Koževnikov 2 2,03 GKepleraPH 3 1 5 5 5 5 23 23,61
14. Václav Steinhauser 2 2,63 G_Dačice 3 3 0 4 5 5 5 4 23 23,31
15. Veronika Hladíková 3 2,7 GMikul23PL 3 3 5 5 5 5 23 23,26
16. Tomáš Domes 3 2,73 MendelG_OP 3 3 3 5 5 5 5 23 23,24
18. Filip Čermák 2 1,03 MendelG_OP 3 2 3 5 5 5 21 22,77
19. Tomáš Konečný 3 3,31 GJirsíkaČB 3 3 5 5 5 5 23 22,69
21. Marian Poljak 4 4,27 GJŠkodyPŘ 3 3 5 5 5 5 23+i 22,31
22. Lucien Šíma 4 3,78 PORG_PH 3 3 5 5 5 5 23 22,29
24.–27. Lucie Kundratová 1 0 G_TGM_Zlín 3 3 3 1 5 4 18 21,88
28. Jan Šorm 4 5,15 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 5 23+i 21,67
30. Michal Töpfer 3 2,62 GJPekařeMB 3 2 3 5 5 5 21 21,59
32.–33. Daniele Venier 3 2 LSciARoiti 3 3 3 4 5 5 3 20 21,41
36. Adam Španěl 4 3 3 2 3 5 5 5 21+i 21,27
37. Daniel Pišťák 4 5,59 GZborovPH 3 5 5 5 5 23 20,73
38. Adam Mendl 0 -0,02 GCoubTábor 3 3 5 5 16 20,70
39.–41. Matěj Doležálek 1 0 G_Humpolec 3 3 5 5 16 20,67
39.–41. Pavel Havlín 1 0 NPorg 3 2 3 3 5 16 20,67
42. Jakub Löwit 4 5,81 GČeskoliPH 3 2 3 5 5 5 5 23 20,42
49. Alžběta Neubauerová 2 1,21 GNadKavaPH 3 2 3 4 5 17 19,90
58.–61. Marie Dohnalová 3 2,77 GNadKavaPH 3 3 3 4 5 18 18,59
68. Vít Kalisz 4 3,82 FSG_Pirna 3 3 3 3 4 5 4 19 17,28
77. Denisa Chytilová 2 1,48 GJŠkodyPŘ 1 2 0 2 5 3 13 16,23
24.–27. Jana Pallová 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 4 18 21,88
32.–33. Matouš Trnka 3 2 GJarošeBO 3 3 5 5 4 3 20 21,41
55. Kateřina Nová 3 2,94 G_Vimperk 3 3 4 5 4 19 19,14
64. Jaromír Mielec 3 3,97 GVolgogrOS 3 2 3 5 5 4 20 18,25
48. Adéla Kostelecká 4 3,66 GLesníZlín 3 2 5 5 3 5 21 19,91
57. Vojtěch Lanz 2 2,24 GZborovPH 3 3 3 3 5 3 17 18,66
23. František Couf 3 4,38 EKO_GPraha 3 3 5 5 2 5 5 23+i 22,24
29. Lucia Krajčoviechová 0 -0,5 GJHroncaBA 3 3 3 5 2 16 21,64
44.–46. Matúš Komora 2 1 GLettMart 3 2 3 5 4 2 0 17 20,12
50. David Neugebauer 3 2 SlezkéG_OP 3 3 3 3 5 2 4 18 19,83
51. Ondřej Dušek 2 1 PORG_PH 3 3 3 1 5 2 16 19,37
58.–61. David Królikowski 2 1 G_Karviná 3 2 3 2 5 2 0 15 18,59
66. Victoria María Nájares Romero 2 1,99 GZborovPH 3 2 3 3 5 2 1 16 18,15
79. Marek Pospíšil 3 2 GJatečníÚL 3 2 3 3 2 1 13+i 15,68
106. Jiří Češka 3 2,15 CMGProstěj 3 2 3 2 10 12,16
111.–113. Zdeněk Vostřel 1 0 3 0 2 1 6 11,38
31. Vojtěch Lengál 2 1 GZborovPH 3 3 3 5 5 1 19 21,52
34.–35. Timur Sibgatullin 1 0 PČGKarVary 3 3 3 2 0 1 5 3 17 21,30
39.–41. Dominika Mokroszová 1 0 G_FrýdČTěš 3 2 3 3 5 1 1 16 20,67
44.–46. Alexandr Jankov 2 1 MatičníGOS 3 0 3 5 1 3 3 17 20,12
44.–46. Petr Ježek 2 1 GBNěmcovHK 3 3 3 5 1 3 17 20,12
52.–54. Daniel Borák 1 0 GŠpitálsPH 0 3 5 1 2 3 14 19,28
58.–61. Ondřej Buček 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 1 15 18,59
67. Kateřina Charvátová 1 0 GBNěmcovHK 3 2 3 3 0 1 1 0 12 17,70
73.–76. Kristýna Lhoťanová 1 0 G_RožnRadh 3 2 3 2 1 1 0 11 16,83
80. Martin Pašen 3 2 GRaymanaPV 3 2 3 1 4 13 15,43
81. Kamila Kyzlíková 2 1,52 GZborovPH 3 2 3 3 0 1 12 15,23
83.–85. Martin Simet 1 0 GMikul23PL 3 0 3 1 1 1 9 14,89
86. Dominika Zumrová 2 1 SPŠ_PansPH 3 2 3 1 1 10 14,05
87.–88. Anna Šebestíková 1 0 GCON_ČesBuď 3 2 0 1 1 1 8 13,81
92.–93. Jakub Ucháč 0 -0,5 ZŠVranéNVl 3 2 0 1 6 13,03
94.–95. Nikola Kalábová 2 1 FSG_Pirna 3 3 2 1 9 13,00
121. Jan Klásek 3 2 SlovanG_OL 3 1 0 2 1 0 7 9,17
146. Filip Pastierovič 3 2 G_ĽŠtúraZV 1 0 1 2 2,88
24.–27. Šimon Chvátil 1 0 GBNěmcovHK 3 2 3 3 5 0 4 18 21,88
98.–104. David Šnajdr 1 0 GMikul23PL 3 1 3 0 0 0 0 7 12,64
20. Ondřej Krabec 1 0 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 19 22,43
34.–35. Jakub Domes 1 0 MendelG_OP 3 3 3 5 3 17 21,30
43. Ondřej Svoboda 3 2,35 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 20,22
47. Daniel Kopf 4 3,61 SlezkéG_OP 3 3 5 5 5 21 19,97
52.–54. Viktória Brezinová 1 0 GAlejKošic 3 3 3 5 14 19,28
52.–54. Matěj Kraft 1 0 GMikul23PL 3 2 3 2 4 1 14 19,28
56. Veronika Roubínová 2 1 G_Kadaň 3 2 3 2 5 15+i 18,80
58.–61. Anna Šírová 2 1 GJilemnice 3 3 3 5 1 15 18,59
62. Marco Souza de Joode 0 -0,5 3 3 3 2 11+i 18,45
63. Hedvika Ranošová 2 1,91 GBudějovPH 3 3 0 5 5 16 18,27
65. Filip Chudoba 2 1,32 PORG_PH 3 2 3 2 5 15 18,18
69. Lenka Vincenová 2 1 GTomkovaOL 3 3 0 2 4 1 13+i 17,14
70.–72. Jáchym Bareš 2 1 GTomkovaOL 3 1 3 3 3 13 16,90
70.–72. Tomáš Čelko 2 1 GPBystrica 3 3 0 4 3 13 16,90
70.–72. Vendula Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 2 3 5 13 16,90
73.–76. Ondřej Bursa 1 0 GTNovákBO 3 2 3 3 11 16,83
73.–76. Martina Kalašová 1 0 GJHroncaBA 3 1 3 3 1 11 16,83
73.–76. Josef Král 1 0 MendelG_OP 3 3 3 2 0 11 16,83
78. Tomáš Drobil 1 0 G_Dačice 3 2 3 2 10 15,89
82. Aleš Krčil 3 2,62 G_Humpolec 3 3 3 4 1 14 15,13
83.–85. Vojtech Filipi 1 0 GDašickáPA 3 2 3 0 1 9 14,89
83.–85. Martin Zimen 1 0 GJMasar_JI 3 3 3 9 14,89
87.–88. Zuzana Šraierová 1 0 GČeskoliPH 3 0 3 2 0 8 13,81
89. Marek Malý 3 2,45 G_Neratov 3 2 3 4 12 13,58
90.–91. Vojtěch Jílek 3 2 VOŠKutHora 3 1 3 4 11 13,47
90.–91. Dan Raffl 3 2 GVoděraPH 3 1 3 3 1 11 13,47
92.–93. Anna Musilová 0 -0,5 PORG_PH 3 3 6 13,03
94.–95. Martin Spišák 2 1 GAlejKošic 3 2 0 4 9 13,00
96. Zuzana Tréglová 3 2,66 G_Žatec 3 3 0 1 4 1 12-i 12,79
97. Kristína Szabová 2 1,2 GVarŽilina 3 3 3 9 12,69
98.–104. Duc Long Hoang 1 0 GMikul23PL 3 0 3 0 1 7 12,64
98.–104. Michal Chudoba 1 0 GLitoměřPH 3 1 3 7 12,64
98.–104. Eleonora Krůtová 1 0 GJarošeBO 3 1 3 7 12,64
98.–104. Ondřej Meduna 1 0 GMikul23PL 3 1 3 7 12,64
98.–104. Anna Mírková 1 0 G_LPika_PL 1 1 3 2 0 7 12,64
98.–104. Kateřina Žáková 1 0 SlovanG_OL 3 3 1 7 12,64
105. Jaroslav Paidar 2 1,48 SPŠMasarLI 3 3 3 0 9 12,23
107. Adam Doubrava 0 -0,24 GMasarykKM 3 3 6 12,09
108. Andrej Horník 2 1 GAnMeTr 3 3 2 8 11,89
109. Filip Matějka 2 1,03 GZborovPH 3 2 3 8 11,84
110. Barbora Lišková 3 2 GJPekařeMB 3 3 3 9 11,39
111.–113. Alexander Csizmár 1 0 GMikul23PL 3 0 3 0 6 11,38
111.–113. Pavel Čácha 1 0 GMikul23PL 3 0 3 6 11,38
114.–116. Adéla Seidelmannová 2 1 VOŠRychnovKn 3 0 3 1 0 7 10,72
114.–116. Martina Šmehylová 2 1 GHlinŽilina 3 3 0 1 7 10,72
114.–116. Krystyna Waniová 2 1 G_HavlČTěš 3 1 3 7 10,72
117. Barbora Mouleová 2 1,17 G_Plasy 3 3 1 7 10,45
118. Samuel Hrubý 3 2 GFraŽilina 3 2 3 8 10,30
119. Kateřina Pařízková 1 0 MatičníGOS 3 2 5 10,00
120. Matej Kvorka 2 1 GŠkolDubni 3 0 3 6 9,48
122. Jana Menšíková 3 2,03 3 3 1 7 9,12
123.–124. Vít Gaďurek 1 0 PORG_PH 3 0 1 4 8,48
123.–124. Alžběta Manová 1 0 G_UherBrod 2 2 4 8,48
125. Jan Antonín Musil 0 -0,5 PORG_PH 3 3 8,34
126.–129. Michael Borák 3 2 GKepleraPH 3 3 6 8,00
126.–129. Jan Hrůza 3 2 G_Kadaň 3 3 6 8,00
126.–129. Michaela Macáková 4 3 GOhradníPH 3 2 3 8 8,00
126.–129. Valerie Skopalová 4 3 G_VysMýto 3 2 3 8 8,00
130. Lucie Hronová 3 2,37 GJarošeBO 3 1 0 2 6 7,38
131. Natálie Mikolajová 4 3 G_HavlBrod 3 0 2 1 1 7 7,00
132.–139. Magdaléna Bártová 1 0 GDašickáPA 3 3 6,79
132.–139. Jan Česnek 1 0 GJarošeBO 3 3 6,79
132.–139. Erik Kočandrle 1 0 GMikul23PL 3 0 0 3 6,79
132.–139. Tereza Lukášová 1 0 GMikul23PL 3 0 3 6,79
132.–139. Filip Müller 1 0 GMikul23PL 3 0 3 6,79
132.–139. Filip Oplt 3 2 GBudějovPH 3 2 0 5 6,79
132.–139. Samuel Štrunc 1 0 GMikul23PL 3 0 3 6,79
132.–139. Linh Giang Tran 1 0 GMikul23PL 3 3 6,79
140.–141. David Krajíček 2 1 BG_Ostrava 3 0 3 5,27
140.–141. Jakub Zápotocký 2 1 GOpatovPH 3 0 3 5,27
142. Jan Dittrich 4 3,34 GJarošeBO 3 3 6 5,24
143.–144. Filip Strakoš 3 2 G_TGM_Zlín 3 0 3 4,23
143.–144. Kateřina Škorvánková 3 2 G_Rokycany 3 3 4,23
145. Hana Jirovská 2 1 NPorg 1 1 2 3,65
147. Denisa Jandová 1 0 GMikul23PL 1 1 2,67
148. Kateřina Vaňková 4 3,01 GJarošeBO 1 0 1 0,99
149.–152. Vojtěch Kantor 0 -0,5 GNerudCheb 0 0 0 0 0 0,00
149.–152. Vladimír Lukačko 2 1,27 GVarŽilina 0 0 0,00
149.–152. Aneta Němcová 2 1 GBoskovice 0 0 0 0,00
149.–152. Evžen Wybitul 2 1 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix