Výsledky 2. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
5. Lucia Krajčoviechová 0 -0,5 GJHroncaBA 3 3 3 5 5 5 21 23,88
55. Marco Souza de Joode 0 -0,5 3 2 2 0 7 14,27
82.–83. Jan Antonín Musil 0 -0,5 PORG_PH 3 3 8,34
82.–83. Anna Musilová 0 -0,5 PORG_PH 3 3 8,34
84. Adam Doubrava 0 -0,24 GMasarykKM 3 3 7,43
85. Adam Mendl 0 -0,02 GCoubTábor 3 3 6,84
12. Samuel Krajči 1 0 GAlejKošic 3 3 2 5 5 18 21,88
15. Radek Olšák 1 0,49 GMensaPH 3 3 5 5 2 18 21,33
19. Erik Kočandrle 1 0 GMikul23PL 3 1 2 5 5 16 20,67
21.–22. Lenka Kopfová 1 0,7 MendelG_OP 3 3 2 5 4 17 20,43
26. Matěj Doležálek 1 0 G_Humpolec 3 3 3 5 14+i 19,48
33.–34. Lucie Kundratová 1 0 G_TGM_Zlín 3 3 2 5 0 0 13 18,52
33.–34. Martin Zimen 1 0 GJMasar_JI 3 3 2 5 13 18,52
38. Jana Pallová 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 0 5 1 12 17,70
40.–43. Šimon Chvátil 1 0 GBNěmcovHK 3 2 1 5 11 16,83
40.–43. Matěj Kraft 1 0 GMikul23PL 3 0 3 5 11 16,83
40.–43. Eleonora Krůtová 1 0 GJarošeBO 3 1 2 5 0 11 16,83
40.–43. Dominika Mokroszová 1 0 G_FrýdČTěš 3 1 2 5 11 16,83
48. Kristýna Lhoťanová 1 0 G_RožnRadh 3 1 1 5 0 10 15,89
52.–53. Ondřej Bursa 1 0 GTNovákBO 3 1 5 9 14,89
52.–53. Timur Sibgatullin 1 0 PČGKarVary 3 1 0 5 0 9 14,89
58.–61. Pavel Čácha 1 0 GMikul23PL 3 0 3 2 8 13,81
58.–61. Jakub Domes 1 0 MendelG_OP 3 5 0 8 13,81
58.–61. Tomáš Drobil 1 0 G_Dačice 3 1 2 2 8 13,81
58.–61. Pavel Havlín 1 0 NPorg 3 5 8 13,81
65. Ondřej Krabec 1 0 G_KomHavíř 3 2 2 7 12,64
73. Kateřina Charvátová 1 0 GBNěmcovHK 3 1 1 1 0 6 11,38
76.–78. Michal Chudoba 1 0 GLitoměřPH 3 1 1 0 5 10,00
76.–78. Anna Jandová 1 0 G_Leg_PB 3 0 1 1 5 10,00
76.–78. Martin Simet 1 0 GMikul23PL 5 5 10,00
86.–88. Alžběta Manová 1 0 G_UherBrod 3 3 6,79
86.–88. Anna Šebestíková 1 0 GCON_ČesBuď 3 0 3 6,79
96. Michal Poft 1 0 G_Teplice 1 0 0 1 2,67
99.–100. Ha Mi Dao 1 0 GŠmejkalÚL 0 0 0 0,00
1.–4. Danil Koževnikov 2 2,03 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25+2i 25,00
6. Pavel Hudec 2 1,68 GJarkovPH 3 3 3 5 5 5 21 22,39
7. Petr Gebauer 2 1,74 G_Mělník 3 3 5 5 5 21 22,35
8. Vojtěch Lanz 2 2,24 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 21+i 22,19
13. Vojtěch Lengál 2 1 GZborovPH 3 3 3 5 5 19 21,52
16.–17. Petr Ježek 2 1 GBNěmcovHK 3 2 2 5 3 5 18 20,84
16.–17. Martin Spišák 2 1 GAlejKošic 3 3 2 5 5 1 18 20,84
18. Hedvika Ranošová 2 1,91 GBudějovPH 3 3 5 3 5 19 20,72
20. Victoria María Nájares Romero 2 1,99 GZborovPH 3 3 3 5 5 2 19 20,64
23. Jiří Vala 2 1,71 GJarošeBO 3 3 1 5 5 2 18 20,14
24. Václav Steinhauser 2 2,63 G_Dačice 3 3 3 5 5 19 19,78
27. Jáchym Bareš 2 1 GTomkovaOL 3 3 5 5 16 19,37
28. Filip Čermák 2 1,03 MendelG_OP 3 3 3 5 2 1 16 19,34
29. Jaroslav Paidar 2 1,48 SPŠMasarLI 3 3 5 5 16+i 19,02
35.–37. Tomáš Čelko 2 1 GPBystrica 3 3 2 5 1 14 17,77
35.–37. Vendula Kuchyňová 2 1 GMLerchaBO 3 3 3 5 14 17,77
35.–37. Veronika Roubínová 2 1 G_Kadaň 3 3 5 3 0 14 17,77
45.–47. Martin Bakoš 2 1 GPBystrica 3 2 2 5 12 16,00
45.–47. Ondřej Dušek 2 1 PORG_PH 3 2 3 4 12 16,00
45.–47. Alexandr Jankov 2 1 MatičníGOS 2 1 2 3 1 4 0 12 16,00
50.–51. Miroslav Hrabal 2 1 GTomkovaOL 3 2 1 5 11 15,05
50.–51. Evžen Wybitul 2 1 3 1 2 5 0 11 15,05
56. Kamila Kyzlíková 2 1,52 GZborovPH 2 2 2 5 11 14,25
57. Matúš Komora 2 1 GLettMart 3 2 5 0 10 14,05
62. Denisa Chytilová 2 1,48 GJŠkodyPŘ 3 2 0 5 10 13,31
66. Filip Chudoba 2 1,32 PORG_PH 3 1 5 9 12,48
75. Alžběta Neubauerová 2 1,21 GNadKavaPH 3 3 1 7 10,39
79. Aneta Němcová 2 1 GBoskovice 2 0 2 2 6 9,48
80. Filip Matějka 2 1,03 GZborovPH 3 1 2 6 9,43
89. Martina Šmehylová 2 1 GHlinŽilina 3 1 0 4 6,76
90.–92. Adéla Seidelmannová 2 1 VOŠRychnovKn 3 3 5,27
90.–92. Anna Šírová 2 1 GJilemnice 3 3 5,27
90.–92. Krystyna Waniová 2 1 G_HavlČTěš 3 3 5,27
93. Matěj Konvalinka 2 1,05 GOA_Sedlča 3 3 5,20
94. Barbora Mouleová 2 1,17 G_Plasy 3 3 5,07
1.–4. Filip Bialas 3 4 GOpatovPH 5 5 5 5 5 25+2i 25,00
1.–4. Pavel Turek 3 4,78 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25+4i 25,00
9. Daniele Venier 3 2 LSciARoiti 3 3 2 5 5 5 21 22,17
10. Václav Volhejn 3 2 GKepleraPH 3 3 5 5 5 21-i 21,97
11. Richard Hladík 3 2,31 GaOA_MarLáz 3 3 5 5 5 21 21,92
14. Jáchym Solecký 3 2 PORG_PH 3 2 1 5 5 5 20 21,41
21.–22. Tomáš Konečný 3 3,31 GJirsíkaČB 3 3 3 5 5 5 21 20,43
30. Ondřej Motlíček 3 2 G_Šumperk 3 3 1 5 5 17 19,00
31. Jiří Češka 3 2,15 CMGProstěj 3 3 5 5 1 17 18,79
32. Veronika Hladíková 3 2,7 GMikul23PL 2 3 3 5 5 18 18,74
39. Viola Vavryčuková 3 2 G_Dobříš 3 3 2 5 2 15 17,27
44. Tomáš Domes 3 2,73 MendelG_OP 3 3 3 5 2 16 16,79
49. Daniel Herman 3 2 GŠroKošice 3 0 5 5 0 13 15,43
54. Marie Dohnalová 3 2,77 GNadKavaPH 3 3 2 5 1 14 14,74
63. Aleš Krčil 3 2,62 G_Humpolec 3 3 5 1 0 12 13,16
64. František Couf 3 4,38 EKO_GPraha 2 5 0 5 4 16 12,96
67. Jan Hrůza 3 2 G_Kadaň 3 2 5 10 12,45
68. Kateřina Nová 3 2,94 G_Vimperk 3 3 2 4 12 12,20
69. Michal Töpfer 3 2,62 GJPekařeMB 3 0 3 5 0 11 12,17
70. Dominik Krasula 3 4,02 G_Krnov 1 3 1 5 4 1 14 11,49
71.–72. Barbora Lišková 3 2 GJPekařeMB 1 0 3 5 9 11,39
71.–72. Marek Pospíšil 3 2 GJatečníÚL 3 1 5 9 11,39
81. Zuzana Urbanová 3 2 GUBalvanJN 3 3 1 7 9,17
86.–88. Filip Strakoš 3 2 G_TGM_Zlín 3 0 2 5 6,79
95. David Neugebauer 3 2 SlezkéG_OP 3 3 4,23
1.–4. Jakub Löwit 4 5,81 GČeskoliPH 2 3 2 5 5 5 5 5 25+2i 25,00
25. Lucien Šíma 4 3,78 PORG_PH 3 3 5 5 5 21 19,74
74. Vít Kalisz 4 3,82 FSG_Pirna 3 2 3 5 13 10,85
97. Jan Dittrich 4 3,34 GJarošeBO 3 3 2,57
98. Marie Henzlová 4 3 OAKrupk 0 0 1 1 0 0 0 2 2,00
99.–100. Kateřina Vaňková 4 3,01 GJarošeBO 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix