Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem ⇑
1. Danil Koževnikov 3 4,1 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25 25,00
2. Jakub Parada 1 0 G_Gröss_BA 3 3 5 5 5 5 23 24,27
3. Pavel Turek 4 6 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25-i 24,22
4. Josef Minařík 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 5 23 23,95
5. Michal Beránek 0 -0,5 GVoděraPH 3 3 3 5 5 5 21 23,88
6. Radek Olšák 2 2,4 GMensaPH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,44
7. Michal Krtouš 1 0 GÚstavníPH 3 3 3 5 5 5 21 23,42
8. Filip Čermák 3 2,82 MendelG_OP 3 3 3 5 5 5 5 23 23,17
9. Lucia Krajčoviechová 1 0,91 GJHroncaBA 3 3 5 5 5 21 22,84
10.–11. Pavel Hudec 3 3,6 GJarkovPH 3 5 5 5 5 23 22,43
10.–11. Jakub Janků 1 0 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 22,43
12. Ákos Záhorský 3 2 G_VJM_Šahy 3 3 5 5 5 21+i 22,37
13. Matěj Doležálek 2 1,76 G_Humpolec 3 3 5 5 5 21 22,33
14. Vít Gaďurek 2 1,19 PORG_PH 3 3 2 5 4 5 20 22,04
15. Lenka Kopfová 2 2,56 MendelG_OP 3 3 5 5 5 21 21,67
16. Jan Vavřín 0 -0,5 PORG_PH 3 0 3 5 5 16 21,64
17.–18. Jakub Růžička 2 1 G_Nymburk 3 3 3 5 0 5 19 21,52
17.–18. Petr Zahradník 2 1 GŠmejkalÚL 3 3 3 5 5 19 21,52
19. Alexandr Jankov 3 2,72 MatičníGOS 3 3 1 5 5 5 21 21,47
20. Matěj Konvalinka 3 2,29 GOA_Sedlča 3 3 3 5 4 5 20 21,12
21. Jiří Vala 3 3,04 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 20,91
22.–23. Lucie Kundratová 2 1,79 G_TGM_Zlín 3 3 3 5 5 19 20,84
22.–23. Jaromír Sladkovský 2 1 PORG_PH 3 3 3 5 4 18 20,84
24. Anna Mlezivová 3 2 GCoubTábor 3 3 3 5 5 19 20,63
25. Bára Tížková 3 2,09 G_Bílovec 3 3 3 5 5 19 20,53
26. Zuzana Urbanová 3 2,28 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 19 20,30
27. Šimon Chvátil 2 1,62 GBNěmcovHK 3 3 3 4 0 5 18 20,24
28. Hedvika Ranošová 3 3,68 GBudějovPH 3 3 3 5 5 5 21 19,88
29. Petr Gebauer 3 3,73 G_Mělník 3 3 5 5 5 21 19,81
30. Victoria María Nájares Romero 3 3,84 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 21 19,67
31. Evžen Wybitul 3 2,53 3 3 3 5 4 18 19,06
32. Jakub Suchánek 3 2 GOpatovPH 3 5 1 5 3 17 19,00
33.–34. Alexandra Géciová 1 0 GJHroncaBA 3 3 3 4 13 18,52
33.–34. Martin Hubata 1 0 GMikul23PL 3 0 3 5 2 13 18,52
35. Adam Mendl 0 0,62 GCoubTábor 3 3 3 5 14 18,29
36. David Ryzák 3 2 G_Trutnov 3 0 3 5 5 16 18,15
37. Václav Steinhauser 3 4,42 G_Dačice 3 3 3 5 4 5 0 20+i 17,98
38. Marek Malý 4 3,76 G_Neratov 3 3 3 5 4 4 19 17,38
39. Pavel Havlín 2 1,58 NPorg 3 3 3 5 14 16,98
40. Martin Zimen 2 1,66 GJMasar_JI 3 3 3 5 14 16,87
41. Ludmila Bujnovská 3 2 MendelG_OP 3 3 3 5 14 16,36
42. Tomáš Drobil 2 1,52 G_Dačice 3 3 2 4 1 13 16,16
43. Kateřina Charvátová 2 1,56 GBNěmcovHK 3 3 3 4 13 16,10
44. Martin Pašen 4 3,47 GRaymanaPV 3 3 5 5 1 17 15,73
45. Petr Jakubčík 3 2,92 PORG_PH 3 0 3 5 4 15 15,26
46. Veronika Roubínová 3 2,58 G_Kadaň 3 3 3 5 14 15,24
47. Tomáš Čelko 3 2,6 GPBystrica 3 3 3 5 14 15,18
48. Petr Ježek 3 2,65 GBNěmcovHK 3 3 3 5 14 15,06
49.–50. David Klement 1 0 GNadAlejPH 3 3 3 9 14,89
49.–50. Tatiana Ondrejková 1 0 GNovéZámky 3 3 3 9 14,89
51. Michal Chudoba 2 1,38 GLitoměřPH 3 0 3 5 11 14,47
52. Matěj Krátký 1 0 PORG_PH 3 0 5 8 13,81
53. Jaroslav Paidar 3 2,85 SPŠMasarLI 3 5 5 13 13,49
54. Martin Raška 3 2 WichtG_OS 3 3 5 11 13,47
55. Pavel Čácha 2 1,4 GMikul23PL 3 0 3 4 10 13,42
56. Karel Balej 2 1 G_Rokycany 3 3 3 9 13,00
57.–58. Julie Přerovská 1 0 GNVPlániPH 3 0 3 1 7 12,64
57.–58. Veronika Šritterová 1 0 PORG_PH 3 0 3 1 7 12,64
59. Jan Hrůza 4 3,46 G_Kadaň 3 3 3 5 14 12,61
60. Martin Spišák 3 2,55 GAlejKošic 3 0 3 5 11 12,34
61. Ondřej Motlíček 4 3,69 G_Šumperk 3 3 3 5 14 12,10
62. Zuzana Doležalová 0 -0,5 ZŠ Slov 5 5 11,66
63.–64. Radka Křížová 1 0 GHeyrovPH 3 0 3 6 11,38
63.–64. Jan Vondra 1 0 G_TýnNVlt 3 3 0 6 11,38
65. Vojtěch Šára 2 1 PORG_PH 0 3 4 0 7 10,72
66. Martin Bakoš 3 2,39 GPBystrica 3 3 3 9 10,64
67. Kateřina Nová 4 4,56 G_Vimperk 3 3 3 4 13 9,63
68. Magdaléna Bártová 2 1 GDašickáPA 3 3 6 9,48
69. Ondřej Dušek 3 2,48 PORG_PH 0 3 5 8 9,36
70. Martina Kalašová 2 1,24 GJHroncaBA 3 0 3 6 9,11
71. Matěj Kraft 2 1,57 GMikul23PL 3 0 3 6 8,64
72. Klára Hloušková 1 0 G_Kolín 0 3 0 1 4 8,48
73. Julie Rubášová 0 -0,5 BiskG_Brno 3 0 0 0 3 8,34
74.–75. Štěpán Řehák 4 3 SGFryčovPH 2 0 2 4 0 8 8,00
74.–75. Vojta Staněk 3 2 PORG_PH 3 0 3 6 8,00
76. Anna Šírová 3 2,31 GJilemnice 3 3 6 7,49
77.–79. Dita Chabičovská 1 0 GNadKavaPH 0 3 3 6,79
77.–79. Matouš Moravec 1 0 PORG_PH 3 3 6,79
77.–79. Anna Švarcová 1 0 G_Prachati 3 0 0 0 0 0 3 6,79
80. Michal Töpfer 4 4,23 GJPekařeMB 3 3 3 9 6,53
81. Anna Musilová 1 0,3 PORG_PH 3 3 6,20
82. Filip Chudoba 3 2,73 PORG_PH 2 0 3 5+i 5,86
83. David Šnajdr 2 1 GMikul23PL 3 3 5,27
84. Matej Kvorka 3 2,25 GŠkolDubni 1 0 3 4 5,21
85. Jakub Čurda 2 1,12 PORG_PH 3 3 5,13
86. Adam Ječmínek 0 -0,5 G_Česká_ČB 1 0 0 1 3,66
87. Eliška Poláchová 2 1 GNovýJičín 0 2 2 3,65
88.–90. Martina Hofmanová 2 1 G_Mělník 0 0 0,00
88.–90. Denisa Jandová 2 1 GMikul23PL 0 0 0,00
88.–90. Tomáš Konečný 4 5,02 GJirsíkaČB 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix