Výsledky 1. seriálové série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola ⇑ 1 2 3 re±im celkem
1.–10. František Couf 4 6 EKO_GPraha 5 5 5 15 15,00
21. Tomáš Drobil 2 1,52 G_Dačice 5 3 8 9,88
28. Václav Steinhauser 3 4,42 G_Dačice 5 5 10 8,18
1.–10. Hedvika Ranošová 3 3,68 GBudějovPH 5 5 5 15 15,00
27. Jan Vondra 1 0 G_TýnNVlt 5 5 8,51
1.–10. Martin Zimen 2 1,66 GJMasar_JI 5 5 5 15 15,00
25. Ondřej Motlíček 4 3,69 G_Šumperk 5 5 10 8,94
12. Veronika Hladíková 4 4,47 GMikul23PL 5 5 5 15-i 14,55
35. Pavel Čácha 2 1,4 GMikul23PL 5 5 6,98
37. Matěj Kraft 2 1,57 GMikul23PL 5 5 6,82
18. Lucie Kundratová 2 1,79 G_TGM_Zlín 5 5 10 11,39
56. Eliška Poláchová 2 1 GNovýJičín 1 1 1,85
42. Martin Bakoš 3 2,39 GPBystrica 5 5 5,96
49. Tomáš Čelko 3 2,6 GPBystrica 4 4 4,60
17. Josef Minařík 2 1 GJarošeBO 5 5 10 11,93
50. Ondřej Svoboda 4 3,72 GJarošeBO 5 5 4,01
1.–10. Pavel Turek 4 6 GTomkovaOL 5 5 5 15 15,00
14.–15. Michal Krtouš 1 0 GÚstavníPH 5 5 10 12,66
40.–41. Kristína Szabová 3 2 GVarŽilina 5 5 6,40
16. Michal Beránek 0 -0,5 GVoděraPH 5 3 0 8 12,00
55. Kateřina Nová 4 4,56 G_Vimperk 5 5 3,36
20. Matěj Konvalinka 3 2,29 GOA_Sedlča 5 4 9 10,06
13. Pavel Hudec 3 3,6 GJarkovPH 5 4 5 14 13,71
36. Kateřina Charvátová 2 1,56 GBNěmcovHK 5 5 6,83
39. Matěj Doležálek 2 1,76 G_Humpolec 5 5 6,63
54. Michal Töpfer 4 4,23 GJPekařeMB 5 5 3,59
31.–33. Petr Zahradník 2 1 GŠmejkalÚL 5 5 7,36
31.–33. Michal Jelínek 2 1 GOhradníPH 5 5 7,36
1.–10. Zuzana Urbanová 3 2,28 GFXŠaldyLI 5 5 5 15 15,00
51. Marek Malý 4 3,76 G_Neratov 5 0 5 3,97
44. Vojtěch Lengál 3 2,64 GZborovPH 5 5 5,62
52. Victoria María Nájares Romero 3 3,84 GZborovPH 5 0 5 3,90
53. Vojtěch Lanz 3 3,92 GZborovPH 5 5 3,84
19. Jana Pallová 2 1,7 GJŠkodyPŘ 5 4 9 10,62
1.–10. Danil Koževnikov 3 4,1 GKepleraPH 5 5 5 15 15,00
46.–48. Ester Friedlaenderová 4 3 GKepleraPH 5 5 5,00
46.–48. Cyril Škorvaga 4 3 GKepleraPH 5 5 5,00
46.–48. Rafael Tadevosjan 4 3 GKepleraPH 5 5 5,00
26. Petr Gebauer 3 3,73 G_Mělník 5 5 10 8,89
30. Lucia Krajčoviechová 1 0,91 GJHroncaBA 5 5 7,45
34. Martina Kalašová 2 1,24 GJHroncaBA 5 5 7,13
14.–15. Jakub Janků 1 0 GMLerchaBO 5 5 10 12,66
1.–10. Filip Bialas 4 5,97 GOpatovPH 5 5 5 15 15,00
40.–41. Anna Mlezivová 3 2 GCoubTábor 5 5 6,40
60.–62. Jan Bohadlo 3 2 G_Náchod 0 0 0 0,00
58. Přemysl Kaucký 3 2 MasG_Plzeň 1 1 1,45
1.–10. Alexandr Jankov 3 2,72 MatičníGOS 5 5 5 15 15,00
11. Lenka Kopfová 2 2,56 MendelG_OP 5 5 5 15-i 14,78
23. Filip Čermák 3 2,82 MendelG_OP 5 4 9 9,34
29. Tomáš Domes 4 4,46 MendelG_OP 5 5 0 10 8,14
43. Radek Olšák 2 2,4 GMensaPH 5 5 5,93
31.–33. Oldřich Jandl 2 1 NPorg 5 5 7,36
38. Pavel Havlín 2 1,58 NPorg 5 5 6,81
1.–10. Jáchym Solecký 4 3,89 PORG_PH 5 5 5 15 15,00
22. Jan Vavřín 0 -0,5 PORG_PH 5 5 9,45
45. Petr Jakubčík 3 2,92 PORG_PH 5 5 5,15
57. Vít Gaďurek 2 1,19 PORG_PH 1 1 1,77
59. Štěpán Řehák 4 3 SGFryčovPH 1 0 0 1 1,00
24. Jaroslav Paidar 3 2,85 SPŠMasarLI 5 4 9 9,28
60.–62. Iveta Drašarová 3 2 VOŠp SPgŠ 0 0 0,00
60.–62. Michaela Holcová 3 2 VOŠp SPgŠ 0 0 0,00
1.–10. Martin Raška 3 2 WichtG_OS 5 5 5 15 15,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix