Výsledky 1. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Josef Svoboda 3 4,85 G_FrýdlNOs 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
2. Patrik Bak 1 0 G_Sobrance 3 3 3 5 5 5 5 23 24,27
3. Jiří Guth 2 1,14 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 5 23 23,91
4. Viktor Němeček 1 0 GJMasar_JI 3 3 5 5 5 21 23,42
5. Adam Láf 3 2,5 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 5 23 23,39
6.–7. Katarína Krajčiová 1 1 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 4 22 23,38
6.–7. Miroslav Stankovič 2 1 GPošKošice 3 5 5 5 4 22 23,38
8. Dominik Teiml 3 2,69 ECollegePH 3 3 5 5 5 5 23 23,27
9. Jan Soukup 1 0,46 G_Klatovy 3 3 3 5 5 5 21 23,11
10. David Hruška 3 2,98 GMikul23PL 3 3 5 5 5 5 23 23,01
11.–12. Tadeáš Kučera 3 3 GJarošeBO 3 5 5 5 5 23 23,00
11.–12. Michal Opler 4 3 MG_Vsetín 3 3 3 5 5 5 5 0 23 23,00
13. Barbora Pešlová 1 0 G_Vimperk 2 3 3 4 5 5 1 0 20 22,94
14. Zdeněk Krtouš 3 2 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 5 4 22 22,91
15. Anh Dung Le 2 3,18 G_Tachov 3 5 5 5 5 2 23 22,81
16. Radovan Švarc 1 0,97 G_ČTřebová 3 3 3 5 5 5 21 22,80
17.–21. Petr Horvát 2 1 G_Zábřeh 3 3 3 5 5 5 2 0 21 22,79
17.–21. Dorota Jarošová 1 1 GAlejKošic 2 3 3 5 5 5 2 21 22,79
17.–21. Michal Punčochář 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 21 22,79
17.–21. Marko Puza 2 1 GPošKošice 3 3 3 5 5 5 2 0 21 22,79
17.–21. Aneta Šťastná 2 1 G_Omská_PH 3 3 5 5 5 1 21 22,79
22. Jaromír Mielec 0 -0,5 GVolgogrOS 2 3 3 5 5 1 1 18 22,66
23. Mark Daniel 2 1 GPároNitra 3 3 3 5 5 5 21-i 22,63
24. Mark Karpilovsky 3 3,45 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23 22,55
25.–26. Jan Erhart 1 0 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 1 1 0 19 22,43
25.–26. Anna Vacíková 1 0 GDomažlice 3 3 3 4 5 4 0 0 19 22,43
27. Anna Steinhauserová 2 1,7 G_Dačice 3 3 3 5 5 5 2 21 22,38
28. Martin Sýkora 3 3,68 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 5 23 22,36
29. Ondřej Hübsch 2 1,75 GArabskáPH 3 3 5 5 5 21 22,35
30. Štěpán Šimsa 3 3,89 GJungmanLT 3 3 3 5 5 5 5 23 22,20
31. Jakub Krásenský 4 3,91 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 5 5 23 22,19
32.–34. Barbora Kociánová 3 2 GLesníZlín 3 3 3 5 5 5 1 21 22,17
32.–34. Daniela Pellerová 3 2 G_Gröss_BA 2 3 3 5 5 5 21 22,17
32.–34. Viktória Vozárová 2 2 GJHroncaBA 3 3 2 5 5 5 2 21 22,17
35. Anna Zavadilová 3 3,99 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 5 5 23 22,13
36. Jan Mikel 3 2,06 G_RožnRadh 3 3 3 5 5 5 21 22,12
37. Ota Kunt 3 2,16 GFXŠaldyLI 3 3 2 5 5 5 2 21 22,05
38. Marta Kossaczká 3 3 G_Gröss_BA 3 3 5 5 5 4 22 22,00
39. Tomáš Rusý 4 4,18 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 2 23 21,98
40. Ondřej Mička 3 3,01 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 4 22 21,97
41. Patrik Kroft 3 2,04 G_Česká_ČB 3 3 3 5 5 5 3 21-i 21,94
42.–45. Kristýna Ilievová 1 0 G_Milevsko 1 3 3 5 5 2 18 21,88
42.–45. Jan Kadlec 1 0 G_Klatovy 2 3 3 5 5 2 18 21,88
42.–45. Anna Kuřimová 1 0 GBNěmcovHK 3 3 2 5 5 2 2 1 18 21,88
42.–45. Jana Novotná 1 0 G_MostChom 3 3 2 5 5 1 2 18 21,88
46. Lubomír Grund 3 2,5 G_Zábřeh 3 3 5 5 5 21 21,73
47. Karel Vlachovský 0 -0,5 MasG_Plzeň 3 3 3 5 2 16 21,64
48.–49. Luisa Černochová 3 2,6 GNadAlejPH 3 3 2 5 5 5 21 21,61
48.–49. Martin Hora 2 2,6 GMikul23PL 3 3 3 5 5 5 2 1 21 21,61
50.–51. Kristýna Šmídová 2 1 GMensaPH 3 3 3 5 5 2 19 21,52
50.–51. Jiří Oskar Zmek 2 1 AGKroměříž 1 2 2 5 5 5 2 0 19 21,52
52. Hana Dlouhá 3 2,69 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21 21,50
53. Pavel Kratochvíl 4 4,84 VOŠGSvětlá 2 3 3 5 5 5 5 1 23 21,47
54. Martin Čech 3 2,75 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 21 21,42
55. Dominik Tělupil 4 5,02 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23 21,33
56. Miroslav Juroška 1 0,5 GSOŠ_FrMýs 3 3 2 5 5 0 0 0 18 21,32
57.–59. Adéla Kapicová 1 0 G_Stříbro 3 3 2 4 5 0 2 0 17 21,30
57.–59. Tereza Novosadová 1 0 GBoskovice 3 3 2 4 5 17 21,30
57.–59. Marián Poppr 1 0 GJNerudyPH 1 3 2 5 5 2 1 17 21,30
60. Stanislav Mach 4 5,33 GKepleraPH 3 5 5 5 5 23 21,03
61.–63. Matúš Hlaváčik 3 3 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 21 21,00
61.–63. Katarína Jasenčáková 4 3 GOkrŽilina 3 3 3 5 5 5 21 21,00
61.–63. Vladimír Macko 3 2,4 G_ĽŠtúraZV 3 3 2 4 5 5 0 20 21,00
64. Vladimír Sedláček 4 5,45 GJarošeBO 3 5 5 5 5 23 20,90
65. Martin Raszyk 2 1,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 19 20,86
66.–70. Jakub Dargaj 2 1 GPošKošice 3 3 2 5 5 1 2 18 20,84
66.–70. Matúš Porázik 2 1 GAlejKošic 2 3 3 5 5 2 18 20,84
66.–70. Martin Rapavý 2 1 GAlejKošic 3 3 3 4 5 18 20,84
66.–70. Roman Stránský 2 1 G_Brandýs 3 3 2 5 5 18 20,84
66.–70. Andrej Tóth 2 1 GPároNitra 3 3 2 5 5 0 2 1 18 20,84
71. Štěpán Procházka 1 0 GSRandyJN 2 3 2 4 5 2 16 20,67
72. Miroslav Hanzelka 3 2 G_ČesLípa 3 3 3 5 5 1 1 19 20,63
73. Jitka Fürbacherová 3 2,06 G_Klatovy 3 3 3 5 5 19 20,57
74. Kristína Komanová 3 2,09 GSlaBanBys 3 3 3 5 5 19 20,53
75. Ľudmila Šimková 2 2,11 GPároNitra 3 3 3 5 5 19 20,51
76. Eliška Pilátová 4 3,4 GDomažlice 3 3 3 5 5 5 2 21 20,29
77.–78. Eva Jánská 2 1 GMikul23PL 2 3 2 5 5 17 20,12
77.–78. Tadeáš Kmenta 2 1 G_FrýdlNOs 3 3 2 4 5 17 20,12
79. Anna Doležalová 3 3,54 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 5 21 20,08
80.–81. Ondřej Bouchala 4 3,56 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 5 2 21 20,05
80.–81. Michal Buráň 3 2 G_UherBrod 4 5 5 3 1 18+i 20,05
82. Jan Kuchařík 4 3,63 GJMasar_JI 3 3 5 5 2 5 21 19,95
83.–87. Lukáš Balogh 3 2 WaldPHa 3 3 2 5 5 1 18 19,83
83.–87. Eliška Janásková 3 2 GJarkovPH 3 3 2 5 5 1 2 1 18 19,83
83.–87. Zuzana Ontkovičová 3 2 G_Snina 3 3 2 5 5 1 2 0 18 19,83
83.–87. Daniel Saska 3 2 3 3 3 4 5 1 2 0 18 19,83
83.–87. Tereza Uhlířová 3 2 G_Omská_PH 3 3 5 5 2 18 19,83
88. Michal Choma 3 2,01 GGojdičaPV 3 3 2 5 5 1 2 0 18 19,81
89. Alexander Mansurov 3 2,65 GNVPlániPH 3 3 3 5 5 19 19,75
90. Martin Smolík 3 3,88 G_Gröss_BA 1 3 3 5 5 5 3 0 21 19,62
91. Petra Továrková 3 2 GBoskovice 3 3 3 4 5 0 1 0 18-i 19,61
92. Barbora Šmídová 2 1 GBezručeFM 2 3 2 4 5 16 19,37
93. Samuel Beznák 4 4,12 GŠkolDubni 3 3 3 5 5 5 2 21 19,31
94.–95. Tomáš Chvosta 1 0 G_Leg_PB 3 3 3 5 0 14 19,28
94.–95. Tereza Legová 1 0 GNadKavaPH 3 3 3 4 1 0 14 19,28
96. Barbora Pálková 4 4,23 G_Leg_PB 3 3 1 5 5 5 2 21 19,18
97. Janča Novotná 3 4,24 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 19,17
98. Jakub Kubečka 4 3,41 G_Nymburk 2 3 2 5 5 5 0 20 19,14
99.–103. Kristína Faguľová 4 3 GPošKošice 3 3 3 5 5 19 19,00
99.–103. Daniel Gromada 4 3 G_Nymburk 3 3 3 5 5 2 1 19 19,00
99.–103. Lukáš Kutman 3 2 GKepleraPH 3 3 3 3 5 1 1 1 17 19,00
99.–103. Matěj Lébl 4 3 G_Ostrov 3 3 3 5 5 2 2 0 19 19,00
99.–103. Marek Šimáně 4 3 G_Ostrov 3 3 3 5 5 2 19 19,00
104. Jiří Erhart 4 4,43 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 5 21 18,94
105. Jakub Pešek 3 2,07 GJiříPoděb 2 3 2 5 5 17 18,90
106.–107. Jana Sotáková 4 4,52 GJarošeBO 3 2 3 5 5 5 21 18,82
106.–107. Augustin Žídek 4 3,06 G_FrýdlNOs 3 3 3 5 5 19 18,82
108. Rachel Nentvichová 4 3,09 GZborovPH 3 3 3 5 5 2 1 19 18,75
109. Michal Kopf 4 4,63 SlezkéG_OP 3 3 5 5 5 3 21 18,69
110.–113. Barbora Fiľová 2 1 MG_Vsetín 3 3 2 5 2 15 18,59
110.–113. Vojtěch Hamala 2 1 G_Zábřeh 3 3 2 5 2 2 1 15 18,59
110.–113. Vendula Kotyzová 2 1 WichtG_OS 3 3 2 5 2 1 15 18,59
110.–113. Eliška Málková 2 1 G_Litovel 3 2 5 5 0 15 18,59
114. Tomáš Jareš 1 0 PORG_PH 3 3 2 5 13 18,52
115.–116. Jan Černý 3 2 ISSNáhorní 3 3 2 4 4 1 1 0 16 18,15
115.–116. Tereza Kroulíková 3 2 GRychnovKn 2 3 1 5 5 16 18,15
117. Šárka Švábová 3 2,05 GKepleraPH 3 3 5 5 16 18,07
118. Tereza Hulcová 3 2,07 G_Klatovy 3 3 5 5 16 18,04
119.–121. Libuše Haubeltová 4 3 GBudějovPH 3 3 5 5 1 2 1 18 18,00
119.–121. David Kubeša 4 3 GVoděraPH 2 3 3 5 5 1 2 0 18 18,00
119.–121. Zuzana Vozárová 4 3 GJHroncaBA 3 3 3 4 5 1 2 0 18 18,00
122. Markéta Illetšková 3 2,65 G_Klatovy 3 3 2 4 5 2 2 17 17,91
123. Jáchym Mück 2 1 GSOŠ_FrMýs 1 2 1 5 5 14 17,77
124. Jakub Kvapilík 1 0 AGKroměříž 1 3 2 4 2 12 17,70
125. Daniel Berka 1 0,5 ČaOG_FrMýs 1 3 2 3 4 13 17,64
126. Ondřej Cífka 3 2,79 GNadAlejPH 3 3 3 5 3 17 17,59
127. David Šerý 4 3,67 G_RožnRadh 2 3 3 4 5 4 19 17,54
128. Martin Töpfer 4 5,62 GNadŠtolPH 2 3 3 5 5 2 5 21 17,30
129. Michal Nožička 3 3,26 GMikul23PL 1 3 5 5 4 18 17,29
130.–131. Jakub Doležal 3 2 GŠpitálsPH 2 2 2 4 5 1 0 15 17,27
130.–131. Martin Malý 3 2 GČeskoliPH 3 3 2 5 2 15 17,27
132. Tomáš Kubelka 4 5,68 G_Žamberk 3 3 3 4 5 5 4 21 17,18
133. Daniel Pišťák 0 0,9 GZborovPH 2 3 3 5 13 17,04
134. Anh Vu Le Quy 3 2,15 GNerudCheb 2 3 3 5 2 15 17,03
135.–136. David Bainar 3 3 GJarošeBO 2 3 2 5 5 17 17,00
135.–136. Vilém Kárský 4 3 SOŠU_Šump 3 3 2 4 5 2 17 17,00
137.–138. Karolína Hrdinová 1 0 G_Žamberk 3 3 5 11 16,83
137.–138. Martin Mach 1 0 GKepleraPH 3 3 5 11 16,83
139. Jakub Syřínek 2 1,03 ČaOG_FrMýs 2 2 5 4 13-i 16,62
140. Eva Gocníková 4 3,56 GJŠkodyPŘ 2 3 3 5 5 18 16,61
141. Lenka Stará 4 3,69 G_Jírov_ČB 3 3 2 5 5 1 18 16,36
142. Kristýna Zemková 4 4,62 G_Prachati 3 3 3 5 5 2 19 16,07
143.–144. Daniel Heřt 4 3 GHeyrovPH 1 3 3 4 5 0 0 0 16 16,00
143.–144. Sarah Jedličková 2 1 GJarošeBO 2 3 2 5 0 0 0 0 12 16,00
145. Lukáš Kotrbatý 1 0 GBezručeFM 1 3 2 4 10 15,89
146.–147. Tatiana Miklošová 3 2 GGojdičaPV 3 2 2 4 2 0 0 0 13 15,43
146.–147. Jan Rain 3 2 G_Trutnov 3 3 3 4 13 15,43
148. Karolína Ondráčková 1 0 G_HavlBrod 3 2 1 3 0 0 9 14,89
149. Chi Hang Wang 3 3,52 EnIntSchPH 3 3 4 5 1 16 14,54
150. Ondrej Oravčok 3 2 G_ĽŠtúraZV 2 3 2 4 1 0 12 14,47
151. Ondřej Basler 3 3,19 GKepleraPH 3 2 5 5 15 14,36
152.–153. Tereza Petrášová 4 3 GTomkovaOL 2 3 3 4 2 1 14 14,00
152.–153. Cong Hop Tran 4 3 3 2 2 4 3 0 0 14 14,00
154. Robert Navrátil 4 3,62 GOpatovPH 2 2 2 4 5 1 15 13,28
155. Ondřej Sellner 0 -0,5 ZŠ_Volyně 2 2 2 6 13,03
156. Anna Červenková 2 1 G_Sokolov 1 2 1 1 4 0 9 13,00
157. Zuzana Obalová 1 0,5 GBezručeFM 1 2 0 4 0 0 0 0 7 11,57
158. Filip Garaj 3 2 GKepleraPH 3 3 3 9 11,39
159. Pavel Martiník 4 3,1 G_Slaný 3 2 5 0 10 9,64
160. Petr Dobiáš 4 3,5 GJNerudyPH 3 3 4 1 0 11 9,57
161. Eva Sýkorová 2 1 GSOŠ_FrMýs 1 2 1 2 6 9,48
162. Jakub Sokolík 4 3 G_ĽŠtúraZV 1 2 2 4 0 0 9 9,00
163. Lucia Fiľová 4 3 HA_Brezno 1 3 1 0 0 5 5,00
164. Petra Vorlíčková 3 3,09 SPŠstaBrno 1 3 1 5 4,78
165. Jan Palounek 2 1,5 GZborovPH 3 3 4,74
166.–167. Martina Pultarová 3 2,47 GJNerudyPH 0 0 0 0,00
166.–167. Jan Škrábal 1 0 G_FrýdlNOs 0 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix