Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–3. Tomáš Kubelka 4 5,68 G_Žamberk 2 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–3. Miroslav Stankovič 2 1 GPošKošice 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–3. Martin Töpfer 4 5,62 GNadŠtolPH 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
4. Patrik Bak 1 0 G_Sobrance 3 3 3 5 5 4 5 5 24 24,65
5. Radovan Švarc 1 0,97 G_ČTřebová 3 3 5 5 5 5 23+i 24,10
6. Adam Láf 3 2,5 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 5 4 24-i 23,99
7. Štěpán Šimsa 3 3,89 GJungmanLT 2 3 2 5 5 5 5 4 24+i 23,95
8. Ondřej Hübsch 2 1,75 GArabskáPH 3 5 5 5 5 1 23+i 23,89
9. Mark Karpilovsky 3 3,45 GJarošeBO 3 5 5 5 5 4 24 23,77
10. Dominik Teiml 3 2,69 ECollegePH 3 3 5 5 5 5 23+i 23,51
11. Tomáš Rusý 4 4,18 GKepleraPH 2 3 3 5 5 5 5 4 24 23,45
12. Vladimír Sedláček 4 5,45 GJarošeBO 5 5 5 5 4 24+i 23,38
13. David Hruška 3 2,98 GMikul23PL 3 5 5 5 5 23+i 23,28
14. Anna Steinhauserová 2 1,7 G_Dačice 3 3 3 5 5 4 5 22 23,07
15. Michal Opler 4 3 MG_Vsetín 3 3 3 5 5 5 5 23 23,00
16. Katarína Krajčiová 1 1 GAlejKošic 2 3 3 5 5 5 21+i 22,95
17. Martin Raszyk 2 1,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 21+2i 22,71
18.–19. Marko Puza 2 1 GPošKošice 3 3 3 5 4 4 5 21-i 22,63
18.–19. Roman Stránský 2 1 G_Brandýs 2 3 3 5 2 5 5 2 21-i 22,63
20. Martin Hora 2 2,6 GMikul23PL 3 3 3 5 5 4 5 22 22,47
21. Viktor Němeček 1 0 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 19 22,43
22. Martin Sýkora 3 3,68 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 4 5 4 23 22,36
23. Matúš Porázik 2 1 GAlejKošic 3 3 3 5 5 4 20+i 22,34
24. Martin Čech 3 2,75 GNadAlejPH 3 3 5 5 4 5 22 22,33
25. Martin Mach 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19-i 22,29
26. Lukáš Folwarczný 4 3,85 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 5 5 23 22,23
27. Zuzana Ontkovičová 3 2 G_Snina 3 0 3 5 2 5 5 0 21 22,17
28.–29. Jiří Guth 2 1,14 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 1 4 5 20 22,07
28.–29. Michal Kopf 4 4,63 SlezkéG_OP 5 5 4 5 4 23+i 22,07
30.–31. Daniel Gromada 4 3 G_Nymburk 2 3 3 5 5 4 5 22 22,00
30.–31. Tadeáš Kučera 3 3 GJarošeBO 5 5 5 5 2 22 22,00
32. Jan Soukup 1 0,46 G_Klatovy 3 3 3 5 5 19 21,97
33. Jan Erhart 1 0 GFXŠaldyLI 2 3 3 5 5 18 21,88
34.–35. Jan Kadlec 1 0 G_Klatovy 3 3 3 5 4 18-i 21,73
34.–35. Marián Poppr 1 0 GJNerudyPH 3 3 3 3 5 4 18-i 21,73
36.–37. Michal Punčochář 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 19+i 21,70
36.–37. Martin Rapavý 2 1 GAlejKošic 3 3 3 5 5 19+i 21,70
38.–39. Barbora Fiľová 2 1 MG_Vsetín 3 3 3 5 5 19 21,52
38.–39. Barbora Šmídová 2 1 GBezručeFM 3 3 3 5 5 19 21,52
40. Stanislav Mach 4 5,33 GKepleraPH 3 5 5 4 5 4 23+i 21,51
41. Josef Svoboda 3 4,85 G_FrýdlNOs 3 5 5 4 5 4 23 21,47
42. Daniela Pellerová 3 2 G_Gröss_BA 3 3 5 5 4 20 21,41
43. Anna Doležalová 3 3,54 MasG_Plzeň 3 3 3 5 4 5 5 22 21,27
44. Eva Gocníková 4 3,56 GJŠkodyPŘ 3 3 5 5 4 5 22 21,24
45. Jakub Krásenský 4 3,91 GJMasar_JI 2 3 3 5 5 4 5 22+i 21,21
46. Jan Kuchařík 4 3,63 GJMasar_JI 3 5 5 4 5 22 21,16
47.–48. Matúš Hlaváčik 3 3 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 21 21,00
47.–48. Marta Kossaczká 3 3 G_Gröss_BA 3 3 5 5 5 21 21,00
49. Anna Zavadilová 3 3,99 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 4 5 22 20,78
50. Luisa Černochová 3 2,6 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 4 20 20,74
51. Zdeněk Krtouš 3 2 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 19 20,63
52. Hana Dlouhá 3 2,69 GKepleraPH 2 3 5 5 5 20 20,60
53. Janča Novotná 3 4,24 GJarošeBO 3 3 3 5 5 4 5 22 20,52
54. Jaromír Mielec 0 -0,5 GVolgogrOS 3 3 3 5 0 14-i 20,26
55.–56. Jakub Dargaj 2 1 GPošKošice 2 3 3 5 4 17 20,12
55.–56. Dorota Jarošová 1 1 GAlejKošic 3 3 1 5 5 17 20,12
57. Chi Hang Wang 3 3,52 EnIntSchPH 3 3 3 5 5 5 2 21 20,10
58.–59. Kristýna Ilievová 1 0 G_Milevsko 3 3 3 5 1 15 20,00
58.–59. Štěpán Procházka 1 0 GSRandyJN 3 3 3 5 1 15 20,00
60.–61. Eliška Janásková 3 2 GJarkovPH 2 3 3 5 2 0 5 0 18 19,83
60.–61. Barbora Kociánová 3 2 GLesníZlín 3 3 3 5 1 4 18 19,83
62. Hee-Hun Kim 2 1 EnIntSchPH 2 3 3 5 3 16 19,37
63. Jakub Vančura 3 3,09 GJarošeBO 5 5 4 5 19+i 19,03
64. Jan Mikel 3 2,06 G_RožnRadh 3 3 3 3 5 17 18,91
65. Lubomír Grund 3 2,5 G_Zábřeh 2 3 3 5 5 18-i 18,88
66.–67. Anh Dung Le 2 3,18 G_Tachov 4 4 5 5 1 19+i 18,82
66.–67. Augustin Žídek 4 3,06 G_FrýdlNOs 2 3 1 5 5 4 19 18,82
68. Mark Daniel 2 1 GPároNitra 3 3 3 5 1 15 18,59
69. David Bainar 3 3 GJarošeBO 2 3 3 5 5 18 18,00
70. Petr Horvát 2 1 G_Zábřeh 2 3 3 5 0 1 1 0 14 17,77
71. Jakub Kubečka 4 3,41 G_Nymburk 3 3 3 5 4 4 1 19-i 17,73
72. Kristýna Zemková 4 4,62 G_Prachati 3 3 3 5 5 4 20+i 17,71
73. Barbora Pešlová 1 0 G_Vimperk 3 3 3 3 12 17,70
74. Ľudmila Šimková 2 2,11 GPároNitra 3 0 3 5 5 16-2i 17,51
75. Kristýna Šmídová 2 1 GMensaPH 2 3 3 5 13 16,90
76. Ondřej Cífka 3 2,79 GNadAlejPH 2 3 3 5 3 16 16,63
77. Karel Vlachovský 0 -0,5 MasG_Plzeň 3 3 3 9 16,42
78. Tereza Uhlířová 3 2 G_Omská_PH 3 3 3 4 1 14 16,36
79. Jana Sotáková 4 4,52 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 16,21
80. David Šerý 4 3,67 G_RožnRadh 3 3 3 5 4 18-i 16,11
81. Libuše Haubeltová 4 3 GBudějovPH 2 3 1 5 5 16 16,00
82. Jáchym Mück 2 1 GSOŠ_FrMýs 3 3 3 3 12-i 15,75
83. Jan Knížek 1 0 G_Strakon 3 3 3 1 0 10-i 15,63
84. Samuel Beznák 4 4,12 GŠkolDubni 3 1 5 5 4 18 15,62
85. Barbora Pálková 4 4,23 G_Leg_PB 2 3 3 5 5 18 15,45
86. Miroslav Hanzelka 3 2 G_ČesLípa 2 3 3 5 13 15,43
87. Tereza Hulcová 3 2,07 G_Klatovy 2 3 1 5 2 13 15,30
88.–89. Jiří Erhart 4 4,43 GFXŠaldyLI 2 3 3 5 5 18 15,14
88.–89. Ota Kunt 3 2,16 GFXŠaldyLI 2 3 3 5 13 15,14
90. Kristína Faguľová 4 3 GPošKošice 3 3 3 5 1 1 15 15,00
91.–92. Anna Kuřimová 1 0 GBNěmcovHK 2 3 3 1 9 14,89
91.–92. Anna Vacíková 1 0 GDomažlice 3 3 3 9 14,89
93. Rachel Nentvichová 4 3,09 GZborovPH 3 3 3 5 1 15 14,68
94. Zuzana Vozárová 4 3 GJHroncaBA 3 3 3 5 14+2i 14,54
95. Kristína Komanová 3 2,09 GSlaBanBys 3 1 3 5 12 14,29
96. Markéta Illetšková 3 2,65 G_Klatovy 2 3 3 5 13 14,07
97.–98. Vojtěch Hamala 2 1 G_Zábřeh 2 3 5 10 14,05
97.–98. Tadeáš Kmenta 2 1 G_FrýdlNOs 3 3 3 1 10 14,05
99. Ondřej Mička 3 3,01 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 14 13,93
100. Šárka Švábová 3 2,05 GKepleraPH 3 3 5 11 13,38
101. Alexander Mansurov 3 2,65 GNVPlániPH 2 3 1 5 1 1 12+i 13,35
102. Daniel Pišťák 0 0,9 GZborovPH 3 3 3 9 13,15
103. Hana Turčinová 2 1 GJungmanLT 3 3 3 9 13,00
104. Eliška Pilátová 4 3,4 GDomažlice 3 3 3 5 14 12,77
105. Aneta Šťastná 2 1 G_Omská_PH 3 5 8+i 12,19
106. Michal Choma 3 2,01 GGojdičaPV 2 3 3 1 9 11,36
107. Jakub Pešek 3 2,07 GJiříPoděb 3 3 3 9 11,26
108. Tereza Petrášová 4 3 GTomkovaOL 3 3 0 5 0 11 11,00
109. Martin Smolík 3 3,88 G_Gröss_BA 1 3 3 5 12 9,78
110. Eva Jánská 2 1 GMikul23PL 3 3 6 9,48
111. Ondřej Basler 3 3,19 GKepleraPH 5 5 10 9,37
112.–113. Daniel Heřt 4 3 GHeyrovPH 2 3 0 0 3 1 9 9,00
112.–113. Vilém Kárský 4 3 SOŠU_Šump 3 3 3 9 9,00
114. Jakub Kvapilík 1 0 AGKroměříž 2 1 1 4 8,48
115. Ondřej Sellner 0 -0,5 ZŠ_Volyně 2 0 1 3 8,34
116. Vendula Kotyzová 2 1 WichtG_OS 2 3 5 8,17
117. Tereza Novosadová 1 0 GBoskovice 3 1 4-i 8,05
118. Klára Kymlová 3 2,12 GOA_Sedlča 3 3 0 6 7,81
119. Anna Červenková 2 1 G_Sokolov 3 1 1 0 5-i 7,80
120. David Kubeša 4 3 GVoděraPH 3 3 2 8-i 7,73
121.–123. Tereza Kroulíková 3 2 GRychnovKn 2 3 5 6,79
121.–123. Martin Malý 3 2 GČeskoliPH 3 2 5 6,79
121.–123. Petra Továrková 3 2 GBoskovice 0 2 2 0 1 0 5 6,79
124.–125. Tatiana Miklošová 3 2 GGojdičaPV 2 1 0 0 1 0 0 4 5,53
124.–125. Jan Rain 3 2 G_Trutnov 0 1 1 2 4 5,53
126. Andrej Tóth 2 1 GPároNitra 2 0 0 1 3 5,27
127. Pavel Kratochvíl 4 4,84 VOŠGSvětlá 3 3 1 7-i 4,11
128. Lucia Fiľová 4 3 HA_Brezno 0 1 1 1 0 0 0 0 3+i 3,27
129. Ondrej Oravčok 3 2 G_ĽŠtúraZV 2 0 2 2,88
130. Jitka Fürbacherová 3 2,06 G_Klatovy 2 0 2-i 2,46
131. Petr Dobiáš 4 3,5 GJNerudyPH 3 3 2,43
132. Pavel Martiník 4 3,1 G_Slaný 2 2 1,89
133.–135. Miroslav Juroška 1 0,5 GSOŠ_FrMýs 0 0 0 0 0 0 0 0,00
133.–135. Zuzana Obalová 1 0,5 GBezručeFM 0 0 0 0,00
133.–135. Karolína Ondráčková 1 0 G_HavlBrod 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix