Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Radovan Švarc 1 0,97 G_ČTřebová 3 3 3 5 5 5 5 0 23+i 24,10
2. Jiří Guth 2 1,14 G_Jírov_ČB 3 3 5 5 5 5 23 23,91
3. Mark Karpilovsky 3 3,45 GJarošeBO 3 3 4 5 5 5 5 24 23,77
4. Martin Raszyk 2 1,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 5 23 23,71
5. Marko Puza 2 1 GPošKošice 3 3 4 5 5 5 22+i 23,54
6. Patrik Bak 1 0 G_Sobrance 3 3 2 5 5 5 21 23,42
7. Jakub Dargaj 2 1 GPošKošice 3 3 3 4 5 5 5 22 23,38
8. Jana Sotáková 4 4,52 GJarošeBO 3 3 3 4 5 5 5 5 24 23,31
9. Tadeáš Kučera 3 3 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23+i 23,27
10. Zuzana Ontkovičová 3 2 G_Snina 3 3 3 4 5 5 5 22+i 23,10
11. Jakub Krásenský 4 3,91 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 5 5 23+2i 22,92
12.–13. Katarína Krajčiová 1 1 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 21 22,79
12.–13. Miroslav Stankovič 2 1 GPošKošice 3 3 5 5 5 21 22,79
14. David Šerý 4 3,67 G_RožnRadh 3 3 3 5 5 5 5 23+i 22,72
15. Martin Töpfer 4 5,62 GNadŠtolPH 3 3 4 5 5 5 5 24 22,70
16. Dominik Teiml 3 2,69 ECollegePH 3 3 5 4 5 5 22+i 22,63
17.–18. Martin Čech 3 2,75 GNadAlejPH 3 1 3 5 4 5 5 22+i 22,57
17.–18. Štěpán Šimsa 3 3,89 GJungmanLT 3 3 3 4 4 5 5 5 23+i 22,57
19. Jan Kuchařík 4 3,63 GJMasar_JI 3 3 5 5 5 5 23 22,41
20. Anna Steinhauserová 2 1,7 G_Dačice 3 3 4 5 5 4 21 22,38
21. Ondřej Hübsch 2 1,75 GArabskáPH 3 3 5 5 5 21 22,35
22. Janča Novotná 3 4,24 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 5 23+i 22,33
23. David Bainar 3 3 GJarošeBO 3 3 3 4 5 5 5 22+i 22,27
24.–26. Dorota Jarošová 1 1 GAlejKošic 3 0 3 4 5 5 20 22,17
24.–26. Michal Punčochář 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 4 5 5 20 22,17
24.–26. Martin Rapavý 2 1 GAlejKošic 3 0 2 5 5 5 20 22,17
27. Anna Zavadilová 3 3,99 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 5 5 23 22,13
28. Michal Opler 4 3 MG_Vsetín 3 3 3 4 5 5 5 22 22,00
29. Tomáš Rusý 4 4,18 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 23 21,98
30. Chi Hang Wang 3 3,52 EnIntSchPH 3 0 3 2 5 4 5 5 22+2i 21,93
31. Vladimír Sedláček 4 5,45 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23+2i 21,91
32. Tomáš Jareš 1 0 PORG_PH 3 3 3 4 5 18 21,88
33. Anh Dung Le 2 3,18 G_Tachov 3 4 0 5 5 5 22 21,73
34. Anna Doležalová 3 3,54 MasG_Plzeň 3 3 3 4 5 5 5 22+i 21,59
35. Adam Láf 3 2,5 GZborovPH 3 0 3 5 3 5 5 21-i 21,51
36. Zdeněk Krtouš 3 2 GFXŠaldyLI 3 0 2 4 5 5 3 20 21,41
37. Jan Mikel 3 2,06 G_RožnRadh 3 2 5 5 5 20 21,35
38. Ondřej Mička 3 3,01 G_Jírov_ČB 3 3 4 4 5 5 21+i 21,23
39. Martin Sýkora 3 3,68 GNadAlejPH 3 3 4 5 5 5 22 21,10
40. Matúš Porázik 2 1 GAlejKošic 3 0 3 3 4 5 18 20,84
41. Viktor Němeček 1 0 GJMasar_JI 3 3 4 5 1 16 20,67
42. Kristýna Zemková 4 4,62 G_Prachati 0 3 3 4 5 5 5 22+i 20,53
43. Ondřej Cífka 3 2,79 GNadAlejPH 3 3 3 4 5 5 20 20,43
44. Josef Svoboda 3 4,85 G_FrýdlNOs 3 3 4 5 5 5 22+i 20,31
45. David Hruška 3 2,98 GMikul23PL 5 5 5 5 20+i 20,30
46. Daniel Gromada 4 3 G_Nymburk 3 3 3 4 5 5 3 20+i 20,27
47.–48. Kristýna Šmídová 2 1 GMensaPH 3 3 3 3 1 5 17 20,12
47.–48. Barbora Šmídová 2 1 GBezručeFM 3 3 3 3 5 17 20,12
49.–50. Matúš Hlaváčik 3 3 GAlejKošic 3 0 3 4 5 5 20 20,00
49.–50. Jan Kadlec 1 0 G_Klatovy 3 0 3 4 5 15 20,00
51. Daniela Pellerová 3 2 G_Gröss_BA 3 3 3 4 1 5 18 19,83
52. Alexander Mansurov 3 2,65 GNVPlániPH 3 3 3 3 5 5 19 19,75
53. Lukáš Folwarczný 4 3,85 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 0 5 21 19,65
54.–55. Jáchym Mück 2 1 GSOŠ_FrMýs 3 3 2 3 5 16 19,37
54.–55. Aneta Šťastná 2 1 G_Omská_PH 3 0 3 4 1 5 16 19,37
56. Jan Soukup 1 0,46 G_Klatovy 3 0 3 4 5 15 19,29
57. Tomáš Kubelka 4 5,68 G_Žamberk 3 0 3 4 5 5 5 22 18,80
58. Barbora Pešlová 1 0 G_Vimperk 3 3 3 3 1 0 13 18,52
59. Daniel Saska 3 2 3 0 3 5 5 16+i 18,38
60. Samuel Beznák 4 4,12 GŠkolDubni 3 1 3 5 4 5 20+i 18,37
61. Lubomír Grund 3 2,5 G_Zábřeh 3 0 4 5 5 17 18,22
62. Martin Hora 2 2,6 GMikul23PL 3 3 3 3 5 17 18,01
63.–65. Marta Kossaczká 3 3 G_Gröss_BA 3 3 3 4 5 18 18,00
63.–65. Marek Šimáně 4 3 G_Ostrov 3 3 3 4 5 18 18,00
63.–65. Zuzana Vozárová 4 3 GJHroncaBA 3 3 3 4 3 5 18 18,00
66.–67. Tadeáš Kmenta 2 1 G_FrýdlNOs 3 3 3 3 2 14 17,77
66.–67. Vendula Kotyzová 2 1 WichtG_OS 3 3 3 5 14 17,77
68. Barbora Kociánová 3 2 GLesníZlín 3 3 3 4 2 15 17,27
69. Luisa Černochová 3 2,6 GNadAlejPH 3 3 3 3 4 16 17,09
70. Kristýna Ilievová 1 0 G_Milevsko 3 1 2 5 11 16,83
71. Mark Daniel 2 1 GPároNitra 3 1 2 2 5 13-i 16,67
72. Miroslav Hanzelka 3 2 G_ČesLípa 3 3 3 1 4 0 14+i 16,61
73. Jaromír Mielec 0 -0,5 GVolgogrOS 3 3 3 9 16,42
74. Šárka Švábová 3 2,05 GKepleraPH 3 3 3 5 0 14 16,28
75. Michal Kopf 4 4,63 SlezkéG_OP 3 2 4 5 5 19 16,06
76. Martin Smolík 3 3,88 G_Gröss_BA 3 2 3 5 5 18 16,03
77. Anna Vacíková 1 0 GDomažlice 3 1 3 0 3 10 15,89
78. Tereza Uhlířová 3 2 G_Omská_PH 3 2 1 4 0 3 0 0 13 15,43
79. Roman Stránský 2 1 G_Brandýs 3 0 3 5 11 15,05
80. Jakub Vančura 3 3,09 GJarošeBO 5 5 5 15+i 14,95
81. Martin Mach 1 0 GKepleraPH 3 3 3 0 9 14,89
82. Eliška Janásková 3 2 GJarkovPH 3 0 2 4 0 2 1 12 14,47
83. Daniel Pišťák 0 0,9 GZborovPH 3 3 4 10 14,20
84.–85. Petr Horvát 2 1 G_Zábřeh 3 2 3 2 0 10 14,05
84.–85. Hee-Hun Kim 2 1 EnIntSchPH 3 0 1 4 1 0 1 10 14,05
86.–88. Jan Erhart 1 0 GFXŠaldyLI 3 3 1 0 1 8 13,81
86.–88. Marián Poppr 1 0 GJNerudyPH 3 0 2 3 0 8 13,81
86.–88. David Žáček 0 0 GZborovPH 3 2 3 0 8 13,81
89. Jakub Doležal 3 2 GŠpitálsPH 3 1 3 2 2 11 13,47
90. Barbora Fiľová 2 1 MG_Vsetín 3 3 3 9 13,00
91. Michal Choma 3 2,01 GGojdičaPV 3 0 3 3 1 10 12,42
92. Jakub Pešek 3 2,07 GJiříPoděb 3 2 3 2 10 12,31
93. Libuše Haubeltová 4 3 GBudějovPH 3 3 3 3 0 12 12,00
94. Miroslav Juroška 1 0,5 GSOŠ_FrMýs 3 0 3 0 6 10,31
95. Rachel Nentvichová 4 3,09 GZborovPH 3 3 4 10 9,68
96. Eva Gocníková 4 3,56 GJŠkodyPŘ 3 3 5 11 9,43
97. Petra Továrková 3 2 GBoskovice 0 0 2 3 0 2 0 7 9,17
98.–99. Kristína Faguľová 4 3 GPošKošice 3 3 3 9 9,00
98.–99. Tereza Petrášová 4 3 GTomkovaOL 3 3 3 0 0 9 9,00
100.–101. Ondřej Sellner 0 -0,5 ZŠ_Volyně 3 0 3 8,34
100.–101. Karel Vlachovský 0 -0,5 MasG_Plzeň 3 3 8,34
102. David Kubeša 4 3 GVoděraPH 3 0 1 3 0 1 8 8,00
103.–104. Lukáš Balogh 3 2 WaldPHa 5 5 6,79
103.–104. Tatiana Miklošová 3 2 GGojdičaPV 2 0 1 0 0 2 0 5 6,79
105. Jiří Erhart 4 4,43 GFXŠaldyLI 3 3 3 9 6,28
106. Klára Kymlová 3 2,12 GOA_Sedlča 3 0 3 4,11
107. Jakub Kvapilík 1 0 AGKroměříž 1 1 2,67
108.–109. Daniel Berka 1 0,5 ČaOG_FrMýs 0 0 1 1 2,21
108.–109. Martin Mičulka 1 0,5 GSOŠ_FrMýs 0 0 1 1 2,21
110.–112. Jakub Kubečka 4 3,41 G_Nymburk 0 0 0 0 0 0 0,00
110.–112. Karolína Ondráčková 1 0 G_HavlBrod 0 0 0,00
110.–112. Jan Rain 3 2 G_Trutnov 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix