Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Tadeáš Kučera 3 3 GJarošeBO 3 3 0 5 5 5 5 5 25+i 25,00
2.–3. Martin Mach 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21+i 23,54
2.–3. Marián Poppr 1 0 GJNerudyPH 3 3 3 5 5 5 21+i 23,54
4. David Hruška 3 2,98 GMikul23PL 3 5 5 5 5 3 23 23,01
5. Jiří Guth 2 1,14 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 21+i 22,88
6. Anh Dung Le 2 3,18 G_Tachov 3 3 5 5 5 5 23 22,81
7. Miroslav Stankovič 2 1 GPošKošice 3 3 5 5 5 21 22,79
8. Jan Kadlec 1 0 G_Klatovy 3 3 3 4 5 4 19+i 22,57
9. Mark Karpilovsky 3 3,45 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 23 22,55
10. Martin Raszyk 2 1,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 21+i 22,52
11. Štěpán Šimsa 3 3,89 GJungmanLT 1 3 3 5 5 5 5 23 22,20
12. Radovan Švarc 1 0,97 G_ČTřebová 3 3 3 5 4 5 20 22,19
13.–14. Lukáš Kutman 3 2 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 0 0 21 22,17
13.–14. Marko Puza 2 1 GPošKošice 3 3 3 4 5 5 20 22,17
15. Barbora Pešlová 1 0 G_Vimperk 3 3 3 5 4 0 1 18+i 22,03
16. Jan Soukup 1 0,46 G_Klatovy 3 3 3 5 5 3 19 21,97
17. Adam Láf 3 2,5 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 21+i 21,96
18. Jaromír Mielec 0 -0,5 GVolgogrOS 3 3 3 5 2 16 21,64
19. Martin Hora 2 2,6 GMikul23PL 3 3 3 5 5 5 21 21,61
20. Jan Mikel 3 2,06 G_RožnRadh 3 3 3 5 4 5 20+i 21,56
21. Jakub Dargaj 2 1 GPošKošice 3 3 3 5 5 19 21,52
22. Hana Dlouhá 3 2,69 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 21 21,50
23. Josef Svoboda 3 4,85 G_FrýdlNOs 3 3 5 5 5 5 23 21,47
24. Martin Čech 3 2,75 GNadAlejPH 3 3 5 5 5 21 21,42
25.–26. Michal Buráň 3 2 G_UherBrod 3 2 3 5 4 5 20 21,41
25.–26. Zuzana Ontkovičová 3 2 G_Snina 3 3 3 4 5 5 2 0 20 21,41
27. Matúš Hlaváčik 3 3 GAlejKošic 3 3 3 5 5 5 21 21,00
28. Aneta Šťastná 2 1 G_Omská_PH 3 3 3 5 4 18 20,84
29. Viktor Němeček 1 0 GJMasar_JI 1 3 5 2 5 16 20,67
30.–31. Miroslav Hanzelka 3 2 G_ČesLípa 3 3 3 4 5 4 2 19 20,63
30.–31. Zdeněk Krtouš 3 2 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 19 20,63
32. Anna Steinhauserová 2 1,7 G_Dačice 3 3 3 5 4 18+i 20,37
33. Anna Doležalová 3 3,54 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 5 21 20,08
34.–36. Daniel Gromada 4 3 G_Nymburk 3 3 3 4 5 5 20 20,00
34.–36. Kristýna Ilievová 1 0 G_Milevsko 3 3 3 4 2 15 20,00
34.–36. Marek Šimáně 4 3 G_Ostrov 1 3 3 4 5 5 1 20 20,00
37. Martin Sýkora 3 3,68 GNadAlejPH 1 3 3 5 5 5 21 19,87
38. Martin Smolík 3 3,88 G_Gröss_BA 3 3 3 5 5 5 21 19,62
39. Miroslav Juroška 1 0,5 GSOŠ_FrMýs 3 3 3 5 1 0 15 19,24
40. Barbora Pálková 4 4,23 G_Leg_PB 3 3 3 5 5 5 21 19,18
41. Milan Fürbacher 0 -0,5 G_Klatovy 3 3 3 3 0 12 19,02
42.–43. Barbora Kociánová 3 2 GLesníZlín 3 3 3 5 3 17 19,00
42.–43. Daniel Saska 3 2 3 3 3 5 3 17 19,00
44. David Žáček 0 0 GZborovPH 3 3 3 4 0 13 18,52
45. David Kubeša 4 3 GVoděraPH 3 3 3 5 4 0 18+i 18,27
46. Jitka Fürbacherová 3 2,06 G_Klatovy 3 3 3 3 4 16 18,06
47. David Bainar 3 3 GJarošeBO 3 3 3 4 2 5 18 18,00
48.–49. Petr Horvát 2 1 G_Zábřeh 3 2 3 5 1 1 14 17,77
48.–49. Kristýna Šmídová 2 1 GMensaPH 3 3 3 5 14 17,77
50. Jan Erhart 1 0 GFXŠaldyLI 3 3 4 2 12 17,70
51. Anna Zavadilová 3 3,99 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 19 17,01
52. Libuše Haubeltová 4 3 GBudějovPH 3 3 3 4 1 4 17 17,00
53. Luisa Černochová 3 2,6 GNadAlejPH 3 3 3 2 5 16-i 16,84
54.–55. Eliška Janásková 3 2 GJarkovPH 3 3 3 4 1 0 1 14 16,36
54.–55. Tereza Uhlířová 3 2 G_Omská_PH 3 2 3 4 2 14 16,36
56. Michal Choma 3 2,01 GGojdičaPV 3 3 3 5 14 16,33
57. Vladimír Sedláček 4 5,45 GJarošeBO 3 5 2 5 5 20 16,13
58.–59. Michal Punčochář 2 1 G_Jírov_ČB 1 3 3 5 12 16,00
58.–59. Barbora Šmídová 2 1 GBezručeFM 3 3 2 4 12 16,00
60. Samuel Horváth 4 3 GPároNitra 3 3 5 5 16-i 15,73
61. Tomáš Jareš 1 0 PORG_PH 3 3 4 10-i 15,63
62. Klára Kymlová 3 2,12 GOA_Sedlča 3 3 3 4 0 0 13 15,22
63. Janča Novotná 3 4,24 GJarošeBO 3 3 3 4 5 18-i 15,13
64. Alexander Mansurov 3 2,65 GNVPlániPH 3 2 3 5 13 14,07
65. Barbora Fiľová 2 1 MG_Vsetín 3 3 3 9 13,00
66.–67. Jakub Kubečka 4 3,41 G_Nymburk 3 3 3 5 14 12,74
66.–67. Jana Sotáková 4 4,52 GJarošeBO 3 3 5 5 16 12,74
68. Jakub Doležal 3 2 GŠpitálsPH 3 2 3 2 10 12,45
69. Karel Vlachovský 0 -0,5 MasG_Plzeň 3 2 5 11,66
70. Kristýna Zemková 4 4,62 G_Prachati 3 3 3 5 14 10,52
71. Daniel Pišťák 0 0,9 GZborovPH 3 3 6 9,63
72. Jáchym Mück 2 1 GSOŠ_FrMýs 3 3 6 9,48
73. Petra Továrková 3 2 GBoskovice 3 2 0 2 0 0 7 9,17
74. Lukáš Balogh 3 2 WaldPHa 3 3 0 0 6 8,00
75. Ondřej Hübsch 2 1,75 GArabskáPH 5 5 7,14
76.–77. Patrik Bak 1 0 G_Sobrance 3 3 6,79
76.–77. Tatiana Miklošová 3 2 GGojdičaPV 3 1 1 0 0 0 5 6,79
78. Patrik Štefek 2 1 MatičníGOS 1 3 4 6,76
79. Zuzana Obalová 1 0,5 GBezručeFM 1 1 0 2 4,15
80. Petr Dobiáš 4 3,5 GJNerudyPH 3 3 2,43

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix