Výsledky 2. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–5. David Hruška 3 2,98 GMikul23PL 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–5. Anh Dung Le 2 3,18 G_Tachov 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–5. Jana Sotáková 4 4,52 GJarošeBO 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–5. Miroslav Stankovič 2 1 GPošKošice 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–5. Radovan Švarc 1 0,97 G_ČTřebová 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
6. Marko Puza 2 1 GPošKošice 3 3 5 5 5 5 23 23,95
7. Martin Mach 1 0 GKepleraPH 3 2 3 5 5 5 21 23,42
8. Martin Hora 2 2,6 GMikul23PL 3 3 3 5 5 5 5 23 23,33
9. Tadeáš Kučera 3 3 GJarošeBO 3 5 5 5 5 23+i 23,27
10. Jan Soukup 1 0,46 G_Klatovy 3 2 3 5 5 5 21 23,11
11.–12. Jiří Guth 2 1,14 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 21 22,71
11.–12. Martin Sýkora 3 3,68 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 5 23+i 22,71
13. Mark Karpilovsky 3 3,45 GJarošeBO 3 5 5 5 5 23 22,55
14. Martin Raszyk 2 1,76 G_Karviná 3 3 3 5 5 5 21 22,33
15. Marián Poppr 1 0 GJNerudyPH 3 3 2 3 5 5 19-i 22,29
16. Štěpán Šimsa 3 3,89 GJungmanLT 3 2 3 5 5 5 5 23 22,20
17.–18. Barbora Kociánová 3 2 GLesníZlín 3 3 3 5 5 5 21 22,17
17.–18. Zuzana Ontkovičová 3 2 G_Snina 3 3 3 5 5 5 0 21 22,17
19. Jakub Dargaj 2 1 GPošKošice 3 3 5 4 5 20-i 22,00
20. Anna Zavadilová 3 3,99 MKG_Říčany 3 3 3 5 5 5 5 23-i 21,76
21. Adam Láf 3 2,5 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 21 21,73
22. Anna Steinhauserová 2 1,7 G_Dačice 2 3 5 5 5 20 21,66
23. Aneta Šťastná 2 1 G_Omská_PH 3 3 3 5 5 19 21,52
24. Josef Svoboda 3 4,85 G_FrýdlNOs 3 3 5 5 5 5 23 21,47
25. Martin Čech 3 2,75 GNadAlejPH 3 3 5 5 5 21 21,42
26. Ondřej Cífka 3 2,79 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 5 21 21,36
27.–28. Michal Buráň 3 2 G_UherBrod 3 3 3 5 4 5 20-i 21,21
27.–28. Zdeněk Krtouš 3 2 GFXŠaldyLI 3 2 5 5 5 20-i 21,21
29. David Bainar 3 3 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 21,00
30. Jan Kadlec 1 0 G_Klatovy 3 3 3 2 5 16-i 20,49
31. Anna Doležalová 3 3,54 MasG_Plzeň 3 3 3 5 5 5 21 20,08
32. Alexander Mansurov 3 2,65 GNVPlániPH 3 3 3 5 5 19+i 20,00
33.–34. Janča Novotná 3 4,24 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 19,17
33.–34. Vladimír Sedláček 4 5,45 GJarošeBO 3 3 5 4 5 5 22 19,17
35. Tomáš Jareš 1 0 PORG_PH 3 3 3 5 14-i 19,08
36.–37. Karolína Kašparová 2 1 GKepleraPH 3 3 3 5 14 17,77
36.–37. Michal Punčochář 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 14 17,77
38. Barbora Pešlová 1 0 G_Vimperk 3 3 3 3 12 17,70
39. Jaromír Mielec 0 -0,5 GVolgogrOS 3 3 3 9 16,42
40. Lukáš Kutman 3 2 GKepleraPH 3 3 2 2 4 1 14 16,36
41. Barbora Šmídová 2 1 GBezručeFM 3 2 3 4 12 16,00
42. Daniel Pišťák 0 0,9 GZborovPH 3 3 5 11-i 14,94
43. Petr Horvát 2 1 G_Zábřeh 3 3 3 1 10 14,05
44. Miroslav Hanzelka 3 2 G_ČesLípa 3 3 3 2 11 13,47
45. Tomáš Kubelka 4 5,68 G_Žamberk 3 3 2 5 5 18 13,06
46.–47. Barbora Fiľová 2 1 MG_Vsetín 3 3 3 9 13,00
46.–47. Libuše Haubeltová 4 3 GBudějovPH 3 3 3 4 13 13,00
48. Barbora Pálková 4 4,23 G_Leg_PB 3 3 3 2 5 16-i 12,92
49. Jakub Kubečka 4 3,41 G_Nymburk 3 2 3 1 5 14 12,74
50. Martin Smolík 3 3,88 G_Gröss_BA 3 3 3 5 14 11,74
51. Kristýna Zemková 4 4,62 G_Prachati 3 3 3 1 5 15 11,53
52. David Žáček 0 0 GZborovPH 3 3 6 11,38
53. Luisa Černochová 3 2,6 GNadAlejPH 3 3 2 2 10 11,19
54. Klára Kymlová 3 2,12 GOA_Sedlča 3 3 3 9 11,18
55. Sarah Jedličková 2 1 GJarošeBO 3 3 0 6 9,48
56. Michal Choma 3 2,01 GGojdičaPV 3 3 1 7 9,14
57. David Kubeša 4 3 GVoděraPH 3 1 0 5 9-i 8,73
58. Karel Vlachovský 0 -0,5 MasG_Plzeň 3 3 8,34
59. Aneta Čermáková 4 3,01 GNadŠtolPH 3 3 2,97
60. Tatiana Miklošová 3 2 GGojdičaPV 0 1 1 0 2 2,88
61. Petr Dobiáš 4 3,5 GJNerudyPH 3 3 2,43

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix