Výsledky seriálu


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1s 2s 3s im celkem
1.–2. Josef Svoboda 3 4,85 G_FrýdlNOs 15 15 15 3 45,00
1.–2. Štěpán Šimsa 3 3,89 GJungmanLT 15 15 15 1 45,00
3. Adam Láf 3 2,5 GZborovPH 15 14 12 0 40,85
4. Tadeáš Kučera 3 3 GJarošeBO 15 15 10 -1 39,73
5. Anh Dung Le 2 3,18 G_Tachov 15 15 10 1 39,66
6. Martin Raszyk 2 1,76 G_Karviná 12 15 11 0 37,82
7. Radovan Švarc 1 0,97 G_ČTřebová 12 15 9 0 36,37
8. David Hruška 3 2,98 GMikul23PL 15 15 6 1 36,03
9. Miroslav Stankovič 2 1 GPošKošice 12 15 8 0 35,36
10. Anna Zavadilová 3 3,99 MKG_Říčany 15 15 5 -1 34,25
11. Anna Doležalová 3 3,54 MasG_Plzeň 15 14 4 1 33,18
12.–13. Vladimír Sedláček 4 5,45 GJarošeBO 15 15 1 30,00
12.–13. Martin Sýkora 3 3,68 GNadAlejPH 15 15 0 30,00
14. Martin Hora 2 2,6 GMikul23PL 12 11 7 1 29,11
15. Michal Buráň 3 2 G_UherBrod 15 11 1 26,46
16. Martin Čech 3 2,75 GNadAlejPH 15 10 1 25,42
17. Jiří Guth 2 1,14 G_Jírov_ČB 15 7 0 22,23
18. Aneta Šťastná 2 1 G_Omská_PH 8 14 1 21,57
19. Janča Novotná 3 4,24 GJarošeBO 8 8 4 0 21,13
20. Marko Puza 2 1 GPošKošice 12 8 0 20,36
21. Zuzana Ontkovičová 3 2 G_Snina 14 5 0 19,59
22. Ondřej Cífka 3 2,79 GNadAlejPH 11 5 1 15,99
23.–28. David Bainar 3 3 GJarošeBO 10 5 0 15,00
23.–28. Samuel Beznák 4 4,12 GŠkolDubni 15 0 15,00
23.–28. Zdeněk Krtouš 3 2 GFXŠaldyLI 15 0 15,00
23.–28. Martin Töpfer 4 5,62 GNadŠtolPH 15 1 15,00
23.–28. Jakub Vančura 3 3,09 GJarošeBO 15 1 15,00
23.–28. Kristýna Zemková 4 4,62 G_Prachati 15 0 15,00
29. Jakub Krásenský 4 3,91 GJMasar_JI 14 -2 14,23
30. Mark Karpilovsky 3 3,45 GJarošeBO 9 4 0 13,54
31. Tomáš Rusý 4 4,18 GKepleraPH 13 0 13,48
32. Tomáš Kubelka 4 5,68 G_Žamberk 13 1 13,31
33. Miroslav Hanzelka 3 2 G_ČesLípa 6 6 0 12,80
34. Chi Hang Wang 3 3,52 EnIntSchPH 13 0 12,53
35. Jan Mikel 3 2,06 G_RožnRadh 11 0 11,18
36. Dominik Teiml 3 2,69 ECollegePH 11 0 10,51
37.–38. Daniel Gromada 4 3 G_Nymburk 10 0 10,00
37.–38. Michal Opler 4 3 MG_Vsetín 10 0 10,00
39. Jan Kuchařík 4 3,63 GJMasar_JI 9 0 9,01
40. Lukáš Folwarczný 4 3,85 G_KomHavíř 9 0 8,75
41.–42. Viktor Němeček 1 0 GJMasar_JI 9 0 8,51
41.–42. Marián Poppr 1 0 GJNerudyPH 3 6 0 8,51
43. Barbora Fiľová 2 1 MG_Vsetín 8 0 8,43
44. Michal Kopf 4 4,63 SlezkéG_OP 8 0 7,98
45. Martin Smolík 3 3,88 G_Gröss_BA 4 4 1 7,97
46.–48. Jakub Dargaj 2 1 GPošKošice 7 0 7,36
46.–48. Tadeáš Kmenta 2 1 G_FrýdlNOs 7 0 7,36
46.–48. Kristýna Šmídová 2 1 GMensaPH 7 0 7,36
49. Anna Steinhauserová 2 1,7 G_Dačice 7 0 6,70
50. Ondřej Hübsch 2 1,75 GArabskáPH 7 0 6,65
51. Eva Gocníková 4 3,56 GJŠkodyPŘ 6 0 6,04
52. Luisa Černochová 3 2,6 GNadAlejPH 6 0 0 5,67
53. Alexander Mansurov 3 2,65 GNVPlániPH 6 0 5,59
54. Tereza Petrášová 4 3 GTomkovaOL 5 0 5,00
55. David Šerý 4 3,67 G_RožnRadh 5 0 4,97
56. Ondřej Mička 3 3,01 G_Jírov_ČB 5 0 4,96
57. Marek Šimáně 4 3 G_Ostrov 3 0 3,00
58. Petra Továrková 3 2 GBoskovice 0 3 0 2,80
59. David Kubeša 4 3 GVoděraPH 2 0 2,00
60. Lubomír Grund 3 2,5 G_Zábřeh 1 0 1,24
61.–63. Jakub Kubečka 4 3,41 G_Nymburk 0 0 0,00
61.–63. Tatiana Miklošová 3 2 GGojdičaPV 0 0 0,00
61.–63. Ondřej Sellner 0 -0,5 ZŠ_Volyně 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix