Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5* 6 7 8* re±im celkem
1. Viktor Fukala 1 0,1 GKepleraPH 3 3 3 5 5 5 5 ? 23 24,23
7. Lucia Krajčoviechová 2 2,8 GJHroncaBA 3 3 3 5 5 5 5 ? 23 23,19
9. Josef Minařík 3 2,97 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 5 ? 23 23,03
12. Matěj Doležálek 3 3,7 G_Humpolec 3 3 3 5 5 5 5 ? 23+i 22,69
21. Jan Vavřín 1 0,57 PORG_PH 2 3 3 5 5 ? 18 21,24
24.–25. Ondřej Tkaczyszyn 3 2 GKepleraPH 3 0 3 5 5 2 3 ? 19+i 20,84
26. Petr Gebauer 4 5,53 G_Mělník 3 3 3 5 5 5 5 ? 23 20,81
49. Hedvika Ranošová 4 5,5 GBudějovPH 3 0 3 5 5 5 ? 21 17,50
64. Alexandr Jankov 4 4,59 MatičníGOS 1 3 1 5 5 5 ? 19 16,12
68.–69. Danil Koževnikov 4 6 GKepleraPH 5 5 5 5 ? 20 15,00
96. Vanesa Šmahovská 4 3 G_Metod_BA 2 0 2 0 1 0 0 ? 5 5,00
2. Jonáš Havelka 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 5 5 5 23 23,95
3.–4. Mikuláš Brož 1 0 GNadŠtolPH 3 3 3 5 5 5 21 23,42
3.–4. Adéla Karolína Žáčková 1 0 GZborovPH 3 3 3 5 5 5 21 23,42
5. Petr Khartskhaev 1 0,17 PORG_PH 3 3 3 5 5 5 21 23,29
6. Michal Beránek 0 0,48 GVoděraPH 3 3 3 5 5 5 3 21+i 23,23
8. Tomáš Flídr 0 -0,46 GMasarykKM 3 3 3 5 5 19 23,05
10. Magdaléna Mišinová 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 4 3 20 22,94
11. Adam Křivka 2 1 CMGPgŚBrno 2 3 3 5 5 5 21 22,79
13.–15. Karel Chwistek 1 0 MendelG_OP 3 3 3 5 5 19 22,43
13.–15. Václav Janáček 1 0 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 22,43
13.–15. Miroslav Macko 2 1,32 ŠpMNDaG BA 3 3 2 5 5 5 21-i 22,43
16. Dominik Stejskal 3 2 G_Krnov 3 3 3 5 5 5 21 22,17
17.–18. Klára Churá 1 0 GNerudCheb 3 3 2 5 5 18 21,88
17.–18. Tomáš Jelínek 1 0 ArcibisGPH 3 3 3 5 3 4 18 21,88
19. Ondřej Krabec 3 2,73 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 5 21 21,44
20. Matěj Krátký 2 1,29 PORG_PH 3 3 3 5 5 19 21,28
22. Vojtěch Gaďurek 1 0,05 PORG_PH 3 1 3 5 5 17 21,22
23. Martin Raška 4 3,78 WichtG_OS 2 5 5 5 5 22 20,99
24.–25. Erik Řehulka 2 1 ŠpMNDaG BA 3 3 2 5 5 18 20,84
27. Klára Pernicová 1 0 GŠlapanice 3 3 3 5 2 16 20,67
28. David Beinhauer 3 2,1 MendelG_OP 3 3 3 5 5 19 20,52
29. Alžběta Manová 3 2,33 G_UherBrod 3 3 3 5 5 19 20,24
30. Jan Kaifer 2 1,19 GKepleraPH 3 3 3 3 1 5 17 19,92
31.–32. Jindřich Dušek 3 2 GKepleraPH 1 3 3 5 5 2 18 19,83
31.–32. Bálint Tóth 3 2 GMaďDStred 3 3 2 5 5 0 18 19,83
33. Lukáš Frk 1 0 GNadAlejPH 3 3 2 5 2 15-i 19,81
34. Jakub Růžička 3 2,32 G_Nymburk 3 3 3 5 4 18 19,40
35. Radek Olšák 3 4,17 GMensaPH 3 3 5 5 5 21 19,25
36. Jan Hrubeš 3 2 G_ČKrumlov 2 3 2 5 5 17 19,00
37. Filip Čermák 4 4,56 MendelG_OP 2 3 3 5 5 5 21 18,79
38. Lucie Kundratová 3 3,63 G_TGM_Zlín 3 3 3 5 4 5 20 18,77
39. Kateřina Panešová 2 1 G_Teplice 3 3 4 5 15 18,59
40. Zuzana Šraierová 3 2,06 GČeskoliPH 3 3 2 3 2 5 16 18,06
41. Josef Král 3 2,21 MendelG_OP 3 3 3 5 2 16 17,82
42. Adam Mendl 1 1,64 GCoubTábor 3 2 3 5 2 15 17,78
43. Ondřej Macháč 2 1 GStrážnice 3 3 5 3 14 17,77
44. Ludmila Hana Houfková 1 0 GMHS 3 3 2 4 12 17,70
45. Martin Zimen 3 3,43 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 3 19-i 17,69
46. Ákos Záhorský 4 3,62 G_VJM_Šahy 3 3 3 5 5 19 17,63
47.–48. Anna Mlezivová 4 3,64 GCoubTábor 3 3 3 3 5 5 19 17,59
47.–48. Jakub Parada 2 1,77 G_Gröss_BA 3 3 3 3 3 15 17,59
50. Alexandra Géciová 2 1,29 GJHroncaBA 3 3 3 5 14 17,38
51. Dominik Majkus 3 2 GNVPlániPH 3 3 3 5 1 15 17,27
52. David Klement 2 1,41 GNadAlejPH 3 0 3 3 5 14 17,22
53. Martin Bakoš 4 3,87 GPBystrica 3 3 3 5 5 19 17,20
54. Šimon Hutař 3 2,12 PORG_PH 3 3 2 5 2 15 17,08
55. Karin Janovjaková 4 3 G_Metod_BA 2 3 3 5 4 0 17 17,00
56. Tomáš Čelko 4 4,03 GPBystrica 3 3 3 5 5 19 16,95
57.–58. Tomáš Ganz 2 1 ŠpMNDaG BA 3 3 2 5 ? 13 16,90
57.–58. Martin Starovič 2 1 ŠpMNDaG BA 3 3 2 5 ? 13 16,90
59. Zuzana Urbanová 4 4,09 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 2 19 16,85
60. Vojtěch Dašek 1 0 PORG_PH 3 2 3 3 11 16,83
61. Jan Nekarda 2 1,21 GUHradiště 2 3 3 5 13 16,61
62.–63. Anna Musilová 2 1,54 PORG_PH 3 3 2 5 13 16,14
62.–63. Victoria María Nájares Romero 4 5,44 GZborovPH 3 3 3 4 5 5 20 16,14
65. Klára Grinerová 1 0 GZborovPH 3 3 1 3 10 15,89
66. Karel Balej 3 2,17 G_Rokycany 3 3 3 4 13 15,12
67. Petr Zahradník 3 2,64 GŠmejkalÚL 3 3 3 5 14 15,10
68.–69. Ján Pavlech 4 3 GsJozefaNM 3 3 3 5 1 15 15,00
70. Jonáš Stoilov 2 1,14 PORG_PH 3 0 2 5 1 11 14,83
71. Dominika Hájková 3 2 GPísnickPH 3 0 2 5 2 12 14,47
72. Lenka Kopfová 3 4,35 MendelG_OP 3 3 2 5 4 17 14,11
73. Lukáš Antoš 0 -0,48 G_Mělník 2 0 2 2 0 6 12,95
74. Martin Hubata 2 1,5 GMikul23PL 3 0 3 3 0 9 12,21
75. David Ryzák 4 3,31 G_Trutnov 3 3 2 5 13 12,00
76. Viktor Materna 2 1,06 GJarošeBO 3 2 3 8 11,79
77. Tomáš Drobil 3 3,08 G_Dačice 3 1 3 3 2 12 11,71
78. Filip Chudoba 4 4,05 PORG_PH 3 3 3 5 14 11,43
79. Klára Zemanová 1 0 PORG_PH 3 2 1 6 11,38
80. Kateřina Charvátová 3 2,98 GBNěmcovHK 3 3 5 0 11 11,05
81. Soňa Husáková 1 0 GČeskoliPH 2 3 5 10,00
82. Anna Jandová 3 2,17 G_Leg_PB 3 3 1 1 8 9,98
83. Vilém Raška 2 1 GJarošeBO 3 3 6 9,48
84. Vít Gaďurek 3 2,79 PORG_PH 3 2 3 0 8 8,62
85. Matěj Holubička 2 1,04 G_Hořice 3 2 0 5 8,10
86. Jakub Šperka 3 2 GTajBanBys 3 3 6 8,00
87. Aleš Horák 1 0 SPŠ_Třebíč 3 3 6,79
88. Alžběta Neubauerová 4 3,75 GNadKavaPH 3 3 2 8 6,34
89. Jakub Čurda 3 2,32 PORG_PH 2 0 3 5 6,30
90. Klára Hloušková 2 1,41 G_Kolín 3 0 0 0 1 4 6,25
91. Jiří Machyán 3 2 G_Vlašim 2 1 1 4 5,53
92. Michal Chudoba 3 2,8 GLitoměřPH 3 0 2 5 5,44
93. Matej Kvorka 4 3,39 GŠkolDubni 3 0 2 0 1 6 5,16
94. Jaromír Sladkovský 3 2,34 PORG_PH 3 1 4 5,09
95. Jan Vondra 2 1,19 G_TýnNVlt 1 2 3 5,05
97. Samuel Šúr 3 2 GTajBanBys 1 2 3 4,23
98. Miroslav Beláčik 4 3 EvSpŠMar 3 3 3,00
99. Johana Dvořáková 3 2,16 G_Trutnov 1 0 1 1,40

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix