Výsledky 3. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2* 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1. Matěj Doležálek 3 3,7 G_Humpolec 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Jakub Parada 2 1,77 G_Gröss_BA 3 3 5 4 5 5 22+i 23,21
14. Lenka Kopfová 3 4,35 MendelG_OP 3 3 3 5 5 5 21 19,03
20. Alexandr Jankov 4 4,59 MatičníGOS 3 3 3 5 1 4 5 20 17,40
6. Adéla Karolína Žáčková 1 0 GZborovPH 3 3 3 5 4 18 21,88
9. Petr Khartskhaev 1 0,17 PORG_PH 3 3 3 5 2 3 17 21,05
51.–52. Bálint Tóth 3 2 GMaďDStred 0 3 1 0 4 5,53
2. Michal Beránek 0 0,48 GVoděraPH 3 3 3 5 5 5 5 23 24,10
4.–5. Mikuláš Brož 1 0 GNadŠtolPH 3 3 3 5 5 19 22,43
4.–5. Magdaléna Mišinová 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 22,43
7. Adam Křivka 2 1 CMGPgŚBrno 3 3 3 5 5 19 21,52
8. Lucia Krajčoviechová 2 2,8 GJHroncaBA 3 3 3 5 5 5 21 21,34
10. Tomáš Hulla 1 0 GTajBanBys 3 3 3 5 2 16 20,67
11. Dominik Stejskal 3 2 G_Krnov 3 3 3 5 5 19 20,63
12. David Beinhauer 3 2,1 MendelG_OP 3 3 2 5 5 18 19,70
13. Ondřej Krabec 3 2,73 G_KomHavíř 3 3 3 0 5 5 19 19,60
15. David Klement 2 1,41 GNadAlejPH 3 3 3 5 1 15 18,07
16.–17. Jonáš Havelka 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 14 17,77
16.–17. Timea Szöllősová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 3 5 14 17,77
18. Klára Churá 1 0 GNerudCheb 3 3 3 3 0 12 17,70
19. Jan Kaifer 2 1,19 GKepleraPH 3 3 3 0 5 14 17,51
21. Adam Mendl 1 1,64 GCoubTábor 3 3 3 5 14 16,90
22. Radek Olšák 3 4,17 GMensaPH 3 3 3 5 5 19 16,73
23. Miroslav Macko 2 1,32 LeafAcademy 3 3 3 1 2 12 15,52
24. Lukáš Gáborik 1 0 GTajBanBys 3 3 3 9 14,89
25. Vojtěch Gaďurek 1 0,05 PORG_PH 3 3 3 9 14,76
26. Samuel Krajči 3 2,83 GAlejKošic 3 3 3 5 14 14,55
27. Lucie Kundratová 3 3,63 G_TGM_Zlín 3 3 3 5 2 16 14,31
28. Johana Dvořáková 3 2,16 G_Trutnov 3 3 0 5 11 13,16
29. Kateřina Panešová 2 1 G_Teplice 3 3 3 9 13,00
30. Václav Zvoníček 2 1,03 GJarošeBO 3 3 3 9 12,95
31. Martin Zimen 3 3,43 GJMasar_JI 3 3 3 0 5 14 12,69
32. Jan Nekarda 2 1,21 GUHradiště 3 3 3 9 12,66
33. Klára Pernicová 1 0 GŠlapanice 3 3 1 7 12,64
34. Martin Hubata 2 1,5 GMikul23PL 3 3 3 9 12,21
35. Martin Bakoš 4 3,87 GPBystrica 3 3 3 5 14 11,75
36. Tomáš Čelko 4 4,03 GPBystrica 3 3 3 5 14 11,47
37. Anna Musilová 2 1,54 PORG_PH 3 3 2 8 11,05
38. Šimon Hutař 3 2,12 PORG_PH 3 3 2 8 10,09
39. Alžběta Manová 3 2,33 G_UherBrod 3 3 1 1 8 9,68
40. Alexandra Géciová 2 1,29 GJHroncaBA 3 3 0 0 6 9,05
41. Ján Pavlech 4 3 GsJozefaNM 3 3 3 9 9,00
42. Klára Hloušková 2 1,41 G_Kolín 3 3 0 6 8,87
43.–44. Jaroslav Paška 3 2 G_SkalicBA 3 3 6 8,00
43.–44. Martin Zimka 3 2 GTajBanBys 3 3 6 8,00
45. Jakub Růžička 3 2,32 G_Nymburk 3 3 0 6 7,46
46.–47. Soňa Husáková 1 0 GČeskoliPH 3 3 6,79
46.–47. Klára Zemanová 1 0 PORG_PH 3 3 6,79
48. Filip Chudoba 4 4,05 PORG_PH 3 3 3 9 6,78
49. Jan Vondra 2 1,19 G_TýnNVlt 3 0 1 4 6,51
50. Josef Král 3 2,21 MendelG_OP 3 2 5 6,47
51.–52. Kristýna Kamenářová 3 2 G_TGM_Zlín 3 0 1 4 5,53
53. Bohdan Kopčák 2 1 GNadAlejPH 3 3 5,27
54. Matěj Holubička 2 1,04 G_Hořice 3 3 5,22
55. Viktor Materna 2 1,06 GJarošeBO 3 3 5,19
56. Ondřej Macháč 2 1 GStrážnice 3 3-i 4,85
57. Michaela Loudová 3 2 G_Vodňany 3 0 3 4,23
58. Kateřina Charvátová 3 2,98 GBNěmcovHK 3 1 4 4,03

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix