Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení ⇑ r. koef. škola 1* 2 3* 4 5 6* 7 8 re±im celkem
46. Martin Bakoš 4 3,87 GPBystrica 3 3 4 10 7,93
22. David Beinhauer 3 2,1 MendelG_OP 3 3 1 5 2 14 16,19
3. Michal Beránek 0 0,48 GVoděraPH 3 3 1 5 5 5 5 23 24,10
13.–14. Mikuláš Brož 1 0 GNadŠtolPH 3 3 2 5 4 17 21,30
30. Tomáš Čelko 4 4,03 GPBystrica 3 3 1 4 4 15 12,50
47. Zuzana Doležalová 0 -0,35 ZŠ Slov 3 3 7,79
1.–2. Matěj Doležálek 3 3,7 G_Humpolec 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
27. Tomáš Flídr 0 -0,46 GMasarykKM 3 3 6 12,88
21. Vojtěch Gaďurek 1 0,05 PORG_PH 3 3 1 4 0 11 16,71
10. Jonáš Havelka 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 4 5 5 0 20 22,17
45. Dominika Hájková 3 2 GPísnickPH 3 3 0 6 8,00
36. Klára Hloušková 2 1,41 G_Kolín 3 3 1 1 0 8 11,25
43. Matěj Holubička 2 1,04 G_Hořice 3 3 6 9,41
52. Aleš Horák 1 0 SPŠ_Třebíč 1 1 2,67
44. Martin Hubata 2 1,5 GMikul23PL 3 2 1 6 8,74
33.–35. Tomáš Hulla 1 0 GTajBanBys 3 3 0 6 11,38
33.–35. Soňa Husáková 1 0 GČeskoliPH 3 3 0 0 6 11,38
49. Kateřina Charvátová 3 2,98 GBNěmcovHK 3 3 1 7 7,04
39. Michal Chudoba 3 2,8 GLitoměřPH 3 3 0 4 10 10,64
40. Filip Chudoba 4 4,05 PORG_PH 3 3 1 4 2 13 10,44
18. Klára Churá 1 0 GNerudCheb 3 3 3 5 0 14 19,28
50. Anna Jerhotová 2 1 GJosefskPH 3 0 0 0 3 5,27
6. Jan Kaifer 2 1,19 GKepleraPH 3 3 4 5 5 5 22 23,30
19.–20. Petr Khartskhaev 1 0,17 PORG_PH 3 3 1 4 2 0 13 18,18
15. David Klement 2 1,41 GNadAlejPH 3 3 2 5 5 18 20,45
38. Lenka Kopfová 3 4,35 MendelG_OP 3 3 3 5 14 10,93
16. Danil Koževnikov 4 6 GKepleraPH 4 5 5 5 4 23 20,11
11. Ondřej Krabec 3 2,73 G_KomHavíř 3 3 2 5 5 5 21 21,44
13.–14. Samuel Krajči 3 2,83 GAlejKošic 3 3 5 5 5 21 21,30
12. Lucia Krajčoviechová 2 2,8 GJHroncaBA 3 3 5 5 5 21 21,34
48. Josef Král 3 2,21 MendelG_OP 3 3 0 6 7,65
24. Adam Křivka 2 1 CMGPgŚBrno 3 3 5 11 15,05
37. Lucie Kundratová 3 3,63 G_TGM_Zlín ? 3 5 5 ? 13 11,24
19.–20. Miroslav Macko 2 1,32 LeafAcademy 3 1 1 5 5 15 18,18
51. Alžběta Manová 3 2,33 G_UherBrod 3 3 3,88
41. Adam Mendl 1 1,64 GCoubTábor ? 3 4 7 9,74
1.–2. Josef Minařík 3 2,97 GJarošeBO 3 5 5 5 5 5 25 25,00
5. Magdaléna Mišinová 1 0 GKepleraPH 3 3 5 5 5 21 23,42
32. Jan Nekarda 2 1,21 GUHradiště 3 3 2 8 11,56
4. Radek Olšák 3 4,17 GMensaPH 3 4 5 5 5 5 24 23,46
42. Kateřina Panešová 2 1 G_Teplice ? 3 ? 3 6 9,48
9. Jakub Parada 2 1,77 G_Gröss_BA 3 3 3 5 5 5 21 22,33
29. Ján Pavlech 4 3 GsJozefaNM 3 3 3 4 13-i 12,73
17. Klára Pernicová 1 0 GŠlapanice 3 3 2 4 3 15 20,00
31. Jakub Růžička 3 2,32 G_Nymburk 3 3 4 10 11,82
26. Dominik Stejskal 3 2 G_Krnov 3 3 5 11 13,47
28. Jonáš Stoilov 2 1,14 PORG_PH 3 3 0 3 9 12,77
7. Timea Szöllősová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 5 5 5 21 22,79
23. Jan Vavřín 1 0,57 PORG_PH 3 3 5 11 15,72
33.–35. Klára Zemanová 1 0 PORG_PH 3 3 0 6 11,38
25. Martin Zimen 3 3,43 GJMasar_JI 3 3 0 5 5 16+i 15,03
8. Adéla Karolína Žáčková 1 0 GZborovPH 3 3 3 5 5 19 22,43

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix