Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6* 7 8 re±im celkem
1. Matěj Doležálek 4 5,8 G_Humpolec 3 5 5 5 5 5 25 25,00
10.–11. Ondřej Mišina 4 3 SGFryčovPH 3 5 5 5 5 23 23,00
10.–11. Tomáš Sourada 4 3 G_Žamberk 3 3 5 5 5 5 23 23,00
20. Radek Olšák 4 5,94 GMensaPH 3 3 5 5 5 5 23 20,21
22. Dominik Stejskal 4 3,78 G_Krnov 3 3 5 5 5 21 19,75
29. Ondřej Krabec 4 4,56 G_KomHavíř 3 3 5 5 5 21 18,78
37.–39. Josef Král 4 3,58 MendelG_OP 3 2 5 4 5 19 17,70
43. Lenka Kopfová 4 5,93 MendelG_OP 3 3 5 5 5 21 16,67
55. Josef Minařík 4 4,79 GJarošeBO 3 1 3 5 5 17 13,44
56. Kateřina Charvátová 4 4,28 GBNěmcovHK 3 3 3 2 5 16 13,12
58. Miroslav Horský 4 3 GČeskoliPH 3 1 5 2 2 13 13,00
59. Vojtěch Lejsek 4 3 GČeskoliPH 3 3 1 5 0 12 12,00
63. Dominik Majkus 4 3,22 GNVPlániPH 3 3 1 5 12 11,25
71. Johana Dvořáková 4 3,24 G_Trutnov 3 3 3 9 8,27
74. Marek Pišťák 4 3 GHeyrovPH 3 5 8 8,00
80. Vojtěch Šára 4 3,29 PORG_PH 3 3 6 5,34
82. Jan Škurek 4 3 GÚstavníPH 3 1 1 0 0 5 5,00
84. Michaela Zbudilová 4 3 GĽŠtúraTN 3 1 0 4 4,00
85. Alžběta Manová 4 3,68 G_UherBrod 3 2 0 0 5 3,90
86. Michal Chudoba 4 4,02 GLitoměřPH 3 2 0 5 3,57
87.–88. Veronika Borýsková 4 3 GJarošeBO 3 3 3,00
87.–88. Tomáš Cepko 4 3 GAnMeTr 3 3 3,00
8. Adam Křivka 3 2,83 CMGPgŚBrno 3 1 3 5 5 5 5 23 23,16
12. Matej Hanus 3 2 GPošKošice 3 3 5 5 5 21 22,17
13. Kateřina Panešová 3 2,61 G_Teplice 3 3 5 5 5 21 21,60
15. Jonáš Havelka 3 2,88 G_Jírov_ČB 3 3 3 3 5 5 5 2 21 21,22
24. Jan Kaifer 3 2,87 GKepleraPH 3 3 3 5 5 0 19 19,32
28. Lucia Krajčoviechová 3 4,69 GJHroncaBA 3 3 5 5 5 0 21+i 19,00
30. David Klement 3 3,14 GNadAlejPH 3 3 3 5 5 19 18,63
34.–35. Martin Albert Gbúr 3 2 GPošKošice 3 3 5 5 16 18,15
34.–35. František Kmječ 3 2 G_Brandýs 3 3 3 5 2 16 18,15
41. Viktor Materna 3 2,25 GJarošeBO 3 3 2 5 2 15 16,85
46. Matěj Jerhot 3 2 GJirsíkaČB 3 2 0 0 2 5 1 13 15,43
49. Ondřej Macháč 3 2,23 GStrážnice 3 2 3 5 13 15,02
50. Jakub Parada 3 3,5 G_Gröss_BA 3 5 2 5 1 16 14,59
51. Michal Kupec 3 2 G_Písek 3 3 3 3 12 14,47
53. Martin Hubata 3 2,96 GMikul23PL 3 3 3 5 14 14,13
54. Matěj Holubička 3 2,24 G_Hořice 3 3 1 5 12 14,01
61. Anna Musilová 3 2,82 PORG_PH 3 3 5 11 11,60
62. Peter Školník 3 2 GLSaruBA 3 1 5 9 11,39
64. Nikol Krejčí 3 2,24 PORG_PH 3 1 5 9 10,94
67. Václav Zvoníček 3 2,18 GJarošeBO 5 3 8 9,97
68. Klára Hloušková 3 2,77 G_Kolín 3 3 2 1 0 9-i 9,43
76. Timea Szöllősová 3 2,32 G_Gröss_BA 3 3 6 7,46
77.–78. Kateřina Pazderová 3 2 SŠMŠLit 3 1 1 5 6,79
79. Jan Vondra 3 2,27 G_TýnNVlt 3 2 0 5 6,38
83. Vojtěch Turland 3 2 GJarošeBO 3 3 4,23
4. Magdaléna Mišinová 2 1,92 GKepleraPH 3 5 2 5 5 5 23+i 23,84
14. Vašek Janáček 2 1 GJarošeBO 3 1 5 5 5 19 21,52
16. Klára Pernicová 2 1,7 GJarošeBO 3 3 3 2 5 5 19 20,92
17. Mikuláš Brož 2 1,77 GNadŠtolPH 3 3 3 5 5 19 20,86
18. Klára Churá 2 1,81 GNerudCheb 3 3 3 5 5 0 19 20,82
19. Adéla Karolína Žáčková 2 1,91 GZborovPH 3 3 3 5 3 5 19 20,72
21. Petr Khartskhaev 2 1,88 PORG_PH 3 3 2 5 5 18 19,97
23. Daniel Perout 2 1 GJarošeBO 3 3 5 5 16 19,37
25. Tomáš Hulla 2 1,25 GTajBanBys 3 3 1 5 4 16+i 19,29
27. Jan Vavřín 2 1,99 PORG_PH 3 0 5 5 4 17 19,01
33. Klára Zemanová 2 1,26 PORG_PH 3 3 2 5 2 ? 15 18,26
36. Diana Procházková 2 1 PORG_PH 3 3 1 5 2 ? 14 17,77
40. Darian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 5 3 14-i 17,54
42. Vojtěch Gaďurek 2 1,68 PORG_PH 3 3 3 5 0 14 16,83
44. Agáta Žižková 2 1 PORG_PH 3 3 1 5 ? 12 16,00
47.–48. Daniel Novotný 2 1 PORG_PH 3 3 5 11 15,05
47.–48. Michal Vosyka 2 1 GUKlafárŽR 3 3 5 11 15,05
60. Jáchym Mierva 2 1 GUKlafárŽR 3 5 8 11,89
69. Ludmila Hana Houfková 2 1,13 GMHS 3 3 6 9,28
72.–73. Erika Kojdová 2 1 GNámestovo 3 1 1 5 8,17
72.–73. Martin Melišík 2 1 PORG_PH 3 2 0 5 8,17
75. Jan Antonín Musil 2 1,26 PORG_PH 3 2 0 5 7,79
81. Júlia Sirotiaková 2 1 GRimSob 3 3 5,27
2. Eva Feldbabelová 1 0 KGTřebíč 3 3 3 5 5 5 5 23 24,27
3. Tomáš Flídr 1 0,55 G_Kojetín 3 3 5 5 5 5 23 24,08
5. Michal Beránek 1 2,01 GVoděraPH 3 5 5 5 5 0 23 23,62
6.–7. Zdeněk Pezlar 1 0 GJarošeBO 3 3 2 5 2 5 5 2 21 23,42
6.–7. Kryštof Pravda 1 0 GMensaPH 3 3 5 5 5 21 23,42
26. Petr Hladík 1 0 GMikul23PL 3 3 3 0 5 14 19,28
31. Jakub Polák 1 0 GNPražačPH 3 2 0 5 3 0 13 18,52
32. Robin Palán 1 0 GJarkovPH 3 3 0 5 2 0 0 0 13-i 18,31
37.–39. Markéta Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 3 1 5 0 12 17,70
37.–39. Denisa Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 3 1 5 0 12 17,70
45. Alan Hübsch 1 0 GKepleraPH 3 2 5 10 15,89
70. Alexandra Rosenbergová 1 0 GJarošeBO 3 1 4 8,48
77.–78. Radomír Mielec 1 0 GVolgogrOS 3 3 6,79
9. Lucia Kvasničková 0 -0,5 GFGLorBA 3 3 3 5 5 3 19 23,11
52. Karolina Šedová 0 -0,5 GJNerudyPH 3 3 1 7 14,27
57. Lenka Poljaková 0 -0,5 GJŠkodyPŘ 3 1 2 0 6 13,03
65.–66. Klára Chobotová 0 -0,5 GJNerudyPH 3 1 0 0 0 4 10,11
65.–66. Václav Verner 0 -0,5 PORG_PH 3 1 0 4 10,11

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix