Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem ⇓
107. Suzan Catay 4 3 GHeyrovPH 3 3 3,00
106. Michal Chudoba 4 4,02 GLitoměřPH 3 1 1 5 3,57
104.–105. Michaela Zbudilová 4 3 GĽŠtúraTN 3 1 0 0 0 4 4,00
104.–105. Veronika Vlková 4 3 GPísnickPH 3 1 4 4,00
103. Vojtěch Turland 3 2 GJarošeBO 3 3 4,23
102. Dominika Hájková 4 3,24 GPísnickPH 3 2 5 4,50
101. Aleš Papáček 2 1 G_Třeboň 3 0 3 5,27
100. Karel Balej 4 3,24 G_Rokycany 3 3 6 5,43
97.–99. Petr Sochor 4 3 GJarošeBO 3 3 6 6,00
97.–99. Alena Smutná 4 3 GKepleraPH 3 3 6 6,00
97.–99. Filip Oliva 4 3 GUHradiště 3 0 3 0 0 6 6,00
96. Vojtěch Šára 4 3,29 PORG_PH 3 3 1 0 7 6,26
95. Matěj Holubička 3 2,24 G_Hořice 3 1 1 5 6,42
94. Jan Antonín Musil 2 1,26 PORG_PH 3 1 4 6,43
93. Anna Musilová 3 2,82 PORG_PH 3 3 0 6 6,45
92. Vojtěch Dašek 2 1,08 PORG_PH 3 1 4 6,65
91. Aleš Horák 2 1,07 SPŠ_Třebíč 3 1 4 6,67
90. Erika Kojdová 2 1 GNámestovo 3 1 0 0 4 6,76
88.–89. Martin Černý 1 0 G_HavlBrod 3 0 3 6,79
88.–89. Annemarie Černohorská 1 0 ArcibisGPH 3 0 0 0 0 0 0 0 3 6,79
86.–87. Vladimír Urban 4 3 GHeyrovPH 3 1 3 0 7 7,00
86.–87. Veronika Borýsková 4 3 GJarošeBO 3 3 1 7 7,00
85. Johana Dvořáková 4 3,24 G_Trutnov 3 1 3 1 8 7,31
84. Jan Vondra 3 2,27 G_TýnNVlt 3 3 0 6 7,55
83. Václav Zvoníček 3 2,18 GJarošeBO 3 3 6 7,70
81.–82. Kateřina Pazderová 3 2 SŠMŠLit 3 3 0 0 6 8,00
81.–82. Václav Pavlíček 3 2 SPŠElek_PA 3 3 6 8,00
80. Daniel Novotný 2 1 PORG_PH 3 1 1 5 8,17
79. Kateřina Charvátová 4 4,28 GBNěmcovHK 3 3 1 4 11 8,20
77.–78. Václav Verner 0 -0,5 PORG_PH 3 0 0 3 8,34
77.–78. Jolana Štraitová 0 -0,5 GBudějovPH 3 0 3 8,34
75.–76. Jakub Devát 1 0 GJarošeBO 3 1 4 8,48
75.–76. František Bujnovský 1 0 MendelG_OP 3 1 4 8,48
74. Klára Zemanová 2 1,26 PORG_PH 3 3 0 0 6 9,09
73. Jan Vavřín 2 1,99 PORG_PH 3 3 0 1 7 9,18
72. Júlia Sirotiaková 2 1 GRimSob 3 3 6 9,48
71. Ondřej Macháč 3 2,23 GStrážnice 3 2 3 0 8 9,88
69.–70. Dalibor Kramář 4 3 GTNovákBO 3 3 4 10 10,00
69.–70. Tomáš Cepko 4 3 GAnMeTr 3 1 3 3 10 10,00
67.–68. Karolina Šedová 0 -0,5 GJNerudyPH 3 1 0 4 10,11
67.–68. Lenka Poljaková 0 -0,5 GJŠkodyPŘ 3 1 4 10,11
66. Jan Nekarda 3 2,43 GUHradiště 3 3 3 9 10,54
65. Darian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 1 3 7 10,72
63.–64. Agáta Štrosová 1 0 GZborovPH 3 3 0 6 11,38
63.–64. Jan Poláček 1 0 G_Břeclav 3 3 6 11,38
62. Patrik Trefil 3 2 MatičníGOS 3 3 3 9 11,39
61. Marek Pišťák 4 3 GHeyrovPH 3 3 1 5 12 12,00
60. Alžběta Manová 4 3,68 G_UherBrod 3 3 3 5 14 12,13
59. Robin Palán 1 0 GJarkovPH 1 3 1 2 0 0 0 0 7 12,64
58. Timea Szöllősová 3 2,32 G_Gröss_BA 3 3 5 11 12,85
57. Daniel Perout 2 1 GJarošeBO 3 1 5 9 13,00
56. Nikol Krejčí 3 2,24 PORG_PH 3 3 5 11 13,02
55. Martin Hubata 3 2,96 GMikul23PL 0 3 3 5 2 13 13,13
54. Dominik Majkus 4 3,22 GNVPlániPH 3 3 3 5 14 13,25
53. Josef Král 4 3,58 MendelG_OP 3 3 1 5 3 1 15 13,37
51.–52. Peter Školník 3 2 GLSaruBA 3 1 5 2 0 11 13,47
51.–52. Michal Kupec 3 2 G_Písek 3 1 3 4 11 13,47
48.–50. Viktor Materna 3 2,25 GJarošeBO 3 3 1 5 0 12 14,00
48.–50. Miroslav Horský 4 3 GČeskoliPH 3 1 5 4 1 14 14,00
48.–50. Vojtěch Gaďurek 2 1,68 PORG_PH 3 3 3 2 11 14,00
47. Diana Procházková 2 1 PORG_PH 3 3 3 0 1 10 14,05
46. Jan Kaifer 3 2,87 GKepleraPH 3 3 3 5 0 14 14,44
45. Klára Hloušková 3 2,77 G_Kolín 3 3 3 3 2 14 14,74
44. Tomáš Flídr 1 0,55 G_Kojetín 2 3 5 10 14,78
43. Ludmila Hana Houfková 2 1,13 GMHS 3 3 5 11 14,85
42. Michal Vosyka 2 1 GUKlafárŽR 3 3 5 11 15,05
41. David Beinhauer 4 3,7 MendelG_OP 3 3 5 3 3 17 15,25
40. Vašek Janáček 2 1 GJarošeBO 3 3 3 3 12 16,00
39. Matěj Krátký 3 2,65 PORG_PH 3 3 3 2 5 16 16,98
38. Kateřina Panešová 3 2,61 G_Teplice 3 3 5 5 16 17,07
37. David Klement 3 3,14 GNadAlejPH 2 3 3 5 5 18 17,59
35.–36. Jan Šuráň 1 0 GŠpitálsPH 3 3 3 3 12 17,70
35.–36. Jakub Polák 1 0 GNPražačPH 3 3 3 3 0 12 17,70
34. Martin Albert Gbúr 3 2 GPošKošice 3 3 5 5 16 18,15
32.–33. Denisa Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 1 3 5 1 13 18,52
32.–33. Markéta Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 1 3 5 1 13 18,52
31. Klára Pernicová 2 1,7 GJarošeBO 3 3 5 5 16 18,55
30. Ondřej Krabec 4 4,56 G_KomHavíř 3 3 3 5 5 5 21 18,78
28.–29. Radomír Mielec 1 0 GVolgogrOS 3 3 3 5 14 19,28
28.–29. Mikuláš Brož 2 1,77 GNadŠtolPH 3 3 1 5 5 17 19,28
27. Jonáš Havelka 3 2,88 G_Jírov_ČB 3 3 3 5 3 5 19 19,30
26. Samuel Krajči 4 4,15 GAlejKošic 3 3 5 5 5 21+i 19,63
25. Petr Khartskhaev 2 1,88 PORG_PH 3 3 0 5 5 3 19 20,75
24. Lenka Kopfová 4 5,93 MendelG_OP 3 5 5 5 5 23+i 20,78
23. Martin Zimen 4 5,08 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 5 5 23 21,28
22. Zdeněk Pezlar 1 0 GJarošeBO 3 3 3 2 3 5 2 17 21,30
21. Tomáš Hulla 2 1,25 GTajBanBys 3 3 3 5 5 19 21,31
20. Lucia Krajčoviechová 3 4,69 GJHroncaBA 3 3 3 5 5 5 5 3 23 21,60
19. Bartłomiej Lewandowski 4 3 LicOSSWa 5 5 5 2 5 22 22,00
18. Matej Hanus 3 2 GPošKošice 3 3 5 5 5 21 22,17
17. Dominik Stejskal 4 3,78 G_Krnov 3 5 5 5 5 23 22,29
16. Klára Churá 2 1,81 GNerudCheb 3 3 1 5 5 5 21 22,30
15. Michal Beránek 1 2,01 GVoděraPH 3 3 5 5 3 3 5 21+i 22,36
14. Alan Hübsch 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 5 19 22,43
13. Tomáš Sourada 4 3 G_Žamberk 3 3 3 5 5 5 5 23 23,00
12. Ondřej Mišina 4 3 SGFryčovPH 3 5 5 5 5 23+i 23,27
11. Petr Hladík 1 0 GMikul23PL 3 3 5 5 5 21 23,42
10. Lucia Kvasničková 0 -0,5 GFGLorBA 3 3 5 5 4 20+i 23,62
9. Adéla Karolína Žáčková 2 1,91 GZborovPH 3 3 5 5 5 5 23 23,66
8. Jakub Parada 3 3,5 G_Gröss_BA 3 5 5 5 5 5 25-2i 24,32
7. Kryštof Pravda 1 0 GMensaPH 3 3 0 5 5 5 4 5 24-i 24,55
1.–6. Radek Olšák 4 5,94 GMensaPH 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–6. Magdaléna Mišinová 2 1,92 GKepleraPH 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Josef Minařík 4 4,79 GJarošeBO 3 3 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–6. Adam Křivka 3 2,83 CMGPgŚBrno 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Eva Feldbabelová 1 0 KGTřebíč 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–6. Matěj Doležálek 4 5,8 G_Humpolec 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix