Výsledky 3. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8* re±im celkem
1. Michal Beránek 1 2,01 GVoděraPH 3 3 3 5 5 5 5 23+i 23,81
2. Vašek Janáček 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 22,79
3. Jakub Parada 3 3,5 G_Gröss_BA 3 5 5 5 5 23 22,51
4. Vojtěch Gaďurek 2 1,68 PORG_PH 3 3 3 5 0 5 5 21 22,39
5. Tomáš Flídr 1 0,55 G_Kojetín 3 3 3 5 5 19 21,89
6. Lucia Kvasničková 0 -0,5 GFGLorBA 3 3 3 4 3 16 21,64
7. Magdaléna Mišinová 2 1,92 GKepleraPH 3 2 5 5 4 19 20,71
8. Vendula Onderková 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 3 2 5 16 20,67
9. Jan Vavřín 2 1,99 PORG_PH 3 3 1 5 5 3 0 19 20,64
10. Matej Hanus 3 2 GPošKošice 3 3 3 5 5 19 20,63
11. Jan Kaifer 3 2,87 GKepleraPH 3 3 3 5 5 3 4 20 20,28
12. Jan Nekarda 3 2,43 GUHradiště 3 3 3 5 5 19 20,11
13. Mikuláš Brož 2 1,77 GNadŠtolPH 3 3 3 4 5 18 20,08
14. Eva Feldbabelová 1 0 KGTřebíč 3 3 3 0 1 5 15 20,00
15. Klára Pernicová 2 1,7 GJarošeBO 3 2 3 4 5 0 17 19,37
16.–17. Markéta Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 2 2 2 5 0 14 19,28
16.–17. Zdeněk Pezlar 1 0 GJarošeBO 3 3 5 3 14 19,28
18. Klára Churá 2 1,81 GNerudCheb 3 3 3 2 5 16 18,40
19.–20. Ondrej Dulanský 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 3 2 1 12 17,70
19.–20. Petr Hladík 1 0 GMikul23PL 3 2 3 2 0 2 12 17,70
21. Adéla Karolína Žáčková 2 1,91 GZborovPH 3 3 3 2 4 0 15 17,39
22. Dominik Stejskal 4 3,78 G_Krnov 3 3 5 5 3 19 17,35
23. Denisa Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 2 3 2 1 0 11 16,83
24. Karolina Šedová 0 -0,5 GJNerudyPH 0 3 3 0 3 9 16,42
25. Jan Brada 2 1 CírkGPlzeň 3 3 3 3 12 16,00
26.–27. Peter Kochelka 1 0 GTajBanBys 3 3 3 1 10 15,89
26.–27. Marek Pišťák 1 0 GHeyrovPH 3 2 2 3 10 15,89
28. Jonáš Havelka 3 2,88 G_Jírov_ČB 3 1 3 5 3 15 15,40
29. Darian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 2 3 11 15,05
30.–31. Alan Hübsch 1 0 GKepleraPH 3 1 3 1 1 9 14,89
30.–31. Teodor Machart 1 0 GKepleraPH 3 3 3 9 14,89
32. Petr Khartskhaev 2 1,88 PORG_PH 3 3 3 3 12 14,67
33. Daniel Perout 2 1 GJarošeBO 3 2 5 ? 10 14,05
34.–35. Viktor Materna 3 2,25 GJarošeBO 3 3 2 2 2 12 14,00
34.–35. Tomáš Sourada 4 3 G_Žamberk 3 3 3 5 14 14,00
36. Jiří Dospěl 1 0 #2858 3 3 2 0 8 13,81
37. František Kmječ 3 2 G_Brandýs 3 3 3 2 11 13,47
38. Magdalena Šlaufová 2 1 G_Semily 2 3 2 0 7 10,72
39. Filip Sedláček 2 1 GSRandyJN 3 1 0 0 3 7-i 10,40
40. Martin Albert Gbúr 3 2 GPošKošice 3 2 3 8 10,30
41.–42. Matěj Holubička 3 2,24 G_Hořice 3 1 3 0 1 8 9,85
41.–42. Kateřina Panešová 3 2,61 G_Teplice 3 3 3 9-i 9,85
43. Martin Melišík 2 1 PORG_PH 3 2 5 8,17
44. Michal Kupec 3 2 G_Písek 0 3 3 6 8,00
45. Jan Antonín Musil 2 1,26 PORG_PH 3 2 5 7,79
46. Ondřej Macháč 3 2,23 GStrážnice 3 3 6 7,63
47. Václav Verner 0 -0,5 PORG_PH 2 0 2 6,25
48. Kateřina Vokálová 3 2 G_Kolín 0 2 2 4 5,53
49. Klára Hloušková 3 2,77 G_Kolín 3 1 4 4,42
50. Vojtěch Turland 3 2 GJarošeBO 3 3 4,23
51. Václav Zvoníček 3 2,18 GJarošeBO 3 3 4,04
52. Diana Procházková 2 1 PORG_PH 0 2 2 3,65
53. Lucia Krajčoviechová 3 4,69 GJHroncaBA 5 5 3,04
54. Jakub Jedlička 4 3 0 0 1 0 0 1 1,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix