Výsledky seriálu


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1s 2s 3s im celkem
18.–19. Matěj Konečný 4 4,65 G_Jírov_ČB 15 3 15,00
18.–19. Eduard Batmendijn 4 3,83 CGStĽubovňa 15 2 15,00
1.–3. Pavel Turek 2 2,65 GTomkovaOL 15 15 15 1 45,00
1.–3. Filip Bialas 2 2,06 GOpatovPH 15 15 15 0 45,00
1.–3. Radovan Švarc 4 6 G_ČTřebová 15 15 15 0 45,00
8. František Couf 2 3,13 GZborovPH 15 14 0 28,93
21. Viktor Němeček 4 4,5 GJMasar_JI 15 -1 14,54
9. Zuzana Johanovská 3 2 GOpatovPH 14 7 6 1 27,67
4. Danil Koževnikov 1 0 GKepleraPH 14 13 12 0 39,01
12. Jan Jurka 4 3,87 GMLerchaBO 13 9 3 22,07
25. Václav Rozhoň 4 3,93 GJirsíkaČB 13 1 12,59
15. Marie Dohnalová 2 1 GNadKavaPH 12 5 2 17,22
10. Tomáš Domes 2 1 MendelG_OP 12 8 6 0 26,55
6. Petr Gebauer 1 0 G_Mělník 11 9 11 1 31,25
5. Jakub Löwit 3 3,93 GČeskoliPH 11 9 15 1 34,95
7. Victoria María Nájares Romero 1 0,08 GZborovPH 10 10 9 -1 29,86
14. Pavel Hudec 1 0 GJarkovPH 10 9 0 18,05
16. Lucien Šíma 3 2 PORG_PH 10 6 0 16,76
29. Karolína Kuchyňová 4 4,65 GMLerchaBO 10 0 10,39
30. Radek Olšák 0 -0,42 GMensaPH 10 0 10,26
31. Anna Gajdová 4 3 G_ValMez 10 0 10,00
11. Jan Soukup 4 6 G_Klatovy 9 15 0 24,00
32. Lenka Kopfová 0 -0,5 CZŠSL HnM 9 0 9,45
35. Vojtěch Lukeš 3 2,63 G_LPika_PL 9 0 8,68
13. Michal Töpfer 2 1 GJPekařeMB 8 3 7 0 19,26
20. Jan Šorm 3 3,58 GJarošeBO 8 2 4 0 14,58
22. Jan Škvára 4 3 GJŠkodyPŘ 8 1 5 0 14,00
36. Marek Murin 3 2 GJHroncaBA 8 0 8,48
34. Kateřina Nová 2 1,42 G_Vimperk 7 2 1 8,93
24. Tomáš Konečný 2 1,63 GJirsíkaČB 7 7 0 13,52
40. Anh Minh Tran 3 2 GJarošeBO 7 0 7,47
41. Richard Hladík 2 1 GaOA_MarLáz 7 0 7,36
43. Jakub Hledík 4 3,9 GSŘMRSkuteč 7 0 6,62
46. Marian Poljak 3 2,54 GJŠkodyPŘ 6 1 6,03
38. Daniel Kopf 3 2 SlezkéG_OP 6 1 0 7,85
39. Vít Kalisz 3 2,24 FSG_Pirna 6 1 0 0 7,48
44.–45. Jana Řežábková 3 2 PORG_PH 6 0 6,40
44.–45. Tomáš Terem 3 2 GTajBanBys 6 0 6,40
47. Nina Hronkovičová 4 3 G_Partizan 6 0 6,00
49. Martin Vrabec 4 3 GMRŠKošice 5 1 5,27
17. Dominik Krasula 2 2,47 G_Krnov 5 4 6 -1 15,08
27. Zuzana Svobodová 3 3,29 G_FrýdlNOs 5 1 5 0 10,84
37. Veronika Hladíková 2 1 GMikul23PL 5 3 0 8,37
48. Markéta Calábková 4 4,24 GJŠkodyPŘ 5 0 5,33
51. Ondřej Zeman 4 3,1 G_Lovosice 5 0 4,81
52. Daniel Pišťák 3 4,11 GZborovPH 4 1 1 4,57
28. Ondřej Knopp 1 0 G_Třeboň 4 6 0 10,43
54. Adéla Kostelecká 3 2 GLesníZlín 4 0 4,07
55. Pavel Myšička 4 3 G_Čáslav 4 0 4,00
56. Vojtěch Suchánek 4 3,8 GJarošeBO 4 0 3,94
57. Vojtěch Lanz 1 0,56 GZborovPH 4 0 0 3,81
50. Jiří Vala 1 0 G_Mikulov 3 3 0 5,02
53. Jan Dittrich 3 2 GJarošeBO 3 1 0 4,25
58. Jaroslav Paidar 1 0 SPŠMasarLI 3 0 2,51
26. Daniel Magula 1 0 PiarGNitra 0 3 9 0 11,02
33. Aleš Krčil 2 1 G_Humpolec 0 9 0 -1 9,16
42. Marek Malý 2 1 G_Neratov 0 2 5 0 6,75
59.–62. Dominika Levická 4 3 GMRŠKošice 0 0 0,00
59.–62. Hedvika Ranošová 1 0,36 GBudějovPH 0 0 0,00
59.–62. Václav Steinhauser 1 1,15 ZŠVranéNVl 0 0 0,00
59.–62. Emese Szabó 4 3 GZKMJ Gal 0 0 0,00
23. Jakub Tětek 1 0 CírkGPlzeň 14 0 13,77

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix