Výsledky 2. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–2. Filip Bialas 4 5,97 GOpatovPH 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–2. Danil Koževnikov 3 4,1 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Pavel Turek 4 6 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25-i 24,22
4. Alexandr Jankov 3 2,72 MatičníGOS 3 3 5 5 5 4 5 24 24,13
5.–6. Martin Melicher 2 1 GPošKošice 3 3 3 5 5 5 5 23 23,95
5.–6. Josef Minařík 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 5 23 23,95
7. Pavel Hudec 3 3,6 GJarkovPH 3 5 4 5 5 5 24 23,70
8. Michal Krtouš 1 0 GÚstavníPH 3 3 3 5 5 5 3 21 23,42
9. Michal Beránek 0 -0,5 GVoděraPH 3 3 2 5 3 5 19 23,11
10. Jakub Janků 1 0 GMLerchaBO 3 3 3 5 5 19 22,43
11. Martin Raška 3 2 WichtG_OS 3 3 3 5 5 5 0 21 22,17
12. Zuzana Urbanová 3 2,28 GFXŠaldyLI 3 3 3 5 5 5 21 21,94
13. Jakub Parada 1 0 G_Gröss_BA 3 3 3 5 4 18 21,88
14. Veronika Hladíková 4 4,47 GMikul23PL 3 5 5 5 5 23 21,77
15. Filip Čermák 3 2,82 MendelG_OP 3 3 3 5 5 5 21 21,31
16. Jan Kaifer 1 0 GKepleraPH 3 3 3 5 3 17 21,30
17. Jan Vavřín 0 -0,5 PORG_PH 3 1 3 5 3 15 21,07
18. Martin Zimen 2 1,66 GJMasar_JI 3 3 3 5 5 19 20,96
19. Matěj Doležálek 2 1,76 G_Humpolec 3 3 3 5 5 19 20,86
20. Ákos Záhorský 3 2 G_VJM_Šahy 3 3 3 5 5 19 20,63
21. Lucie Kundratová 2 1,79 G_TGM_Zlín 3 3 3 4 1 5 18 20,06
22.–23. Radka Křížová 1 0 GHeyrovPH 3 3 2 4 3 15 20,00
22.–23. Miroslav Macko 1 0 ŠpMNDaG BA 3 3 3 5 1 15 20,00
24. Lenka Kopfová 2 2,56 MendelG_OP 3 3 3 5 5 19 19,92
25.–26. Daniel Herman 4 3,28 GŠroKošice 3 3 3 4 5 5 2 0 20 19,37
25.–26. Petr Zahradník 2 1 GŠmejkalÚL 3 3 3 4 3 16 19,37
27. Radek Olšák 2 2,4 GMensaPH 3 3 3 5 4 18 19,27
28. Tomáš Domes 4 4,46 MendelG_OP 3 3 5 5 5 21 18,90
29. Adam Mendl 0 0,62 GCoubTábor 3 3 3 5 14 18,29
30. Michal Chudoba 2 1,38 GLitoměřPH 3 3 1 5 3 15 18,11
31. Richard Hladík 4 4,12 GaOA_MarLáz 3 3 3 5 5 4 20 18,04
32. Lucia Krajčoviechová 1 0,91 GJHroncaBA 3 3 3 5 14 17,89
33.–34. Michal Jireš 2 1 GRychnovKn 3 3 3 5 14 17,77
33.–34. David Šnajdr 2 1 GMikul23PL 3 3 3 5 14 17,77
35. Ondřej Motlíček 4 3,69 G_Šumperk 3 3 3 5 5 2 19 17,50
36. Ondřej Svoboda 4 3,72 GJarošeBO 3 3 3 5 5 19 17,44
37. Vít Gaďurek 2 1,19 PORG_PH 3 3 3 5 0 0 14-i 17,28
38. Petr Jakubčík 3 2,92 PORG_PH 3 3 3 5 3 17 17,24
39. Vojtěch Lanz 3 3,92 GZborovPH 3 3 3 5 5 0 19 17,13
40. Štěpán Řehák 4 3 SGFryčovPH 3 3 3 3 5 17 17,00
41. Ondřej Krabec 2 1,6 G_KomHavíř 3 3 3 5 14 16,95
42. Michal Jelínek 2 1 GOhradníPH 3 3 1 1 5 13 16,90
43.–46. Martin Hubata 1 0 GMikul23PL 3 3 3 1 1 11 16,83
43.–46. Matěj Krátký 1 0 PORG_PH 3 3 5 11 16,83
43.–46. Jonáš Stoilov 1 0 PORG_PH 3 3 5 11 16,83
43.–46. Veronika Šritterová 1 0 PORG_PH 3 3 0 5 11 16,83
47. Matěj Konvalinka 3 2,29 GOA_Sedlča 3 3 3 5 1 15 16,77
48. Jana Pallová 2 1,7 GJŠkodyPŘ 3 3 3 5 14-i 16,57
49. Václav Volhejn 4 3,65 GKepleraPH 3 5 5 5 18 16,45
50. Václav Steinhauser 3 4,42 G_Dačice 3 3 3 5 5 0 19 16,37
51. Anna Mlezivová 3 2 GCoubTábor 3 3 3 5 14-i 16,12
52. Kateřina Charvátová 2 1,56 GBNěmcovHK 3 3 1 5 1 13 16,10
53. Petr Ježek 3 2,65 GBNěmcovHK 3 3 2 5 2 15 16,03
54.–55. Oldřich Jandl 2 1 NPorg 3 3 3 3 0 12 16,00
54.–55. Jaromír Sladkovský 2 1 PORG_PH 3 3 1 5 12 16,00
56. Jan Nekarda 1 0 GUHradiště 3 3 3 1 10 15,89
57. Kamila Kyzlíková 3 3,08 GZborovPH 3 3 0 5 5 16 15,72
58. Evžen Wybitul 3 2,53 3 3 3 5 14 15,34
59. Veronika Roubínová 3 2,58 G_Kadaň 3 3 3 5 14 15,24
60. Petr Gebauer 3 3,73 G_Mělník 3 3 1 5 5 1 1 17 15,18
61.–62. Matej Moško 2 1 G_Gröss_BA 3 3 1 3 1 11 15,05
61.–62. Karel Müller 2 1 GMikul23PL 3 3 0 5 11 15,05
63.–67. Peter Debnár 1 0 Spojenአ3 1 5 9 14,89
63.–67. David Klement 1 0 GNadAlejPH 3 3 3 9 14,89
63.–67. Julie Přerovská 1 0 GNVPlániPH 3 3 3 9 14,89
63.–67. Eliška Schůtová 1 0 GNZatlanPH 3 1 0 5 0 0 9 14,89
63.–67. František Záhorec 1 0 G_Roudnice 3 3 3 9 14,89
68. Filip Chudoba 3 2,73 PORG_PH 3 3 0 5 3 14 14,84
69. Denisa Chytilová 3 3,08 GJŠkodyPŘ 3 3 3 1 5 15 14,72
70. Dominika Mokroszová 2 1,48 G_FrýdČTěš 3 3 5 11 14,32
71.–72. Petr Khartskhaev 0 -0,5 PORG_PH 3 1 3 7 14,27
71.–72. Julie Rubášová 0 -0,5 BiskG_Brno 3 3 1 0 0 0 7 14,27
73.–74. Tomáš Ježo 2 1 GJHroncaBA 3 3 3 1 0 0 0 10 14,05
73.–74. Josef Král 2 1 MendelG_OP 3 3 0 4 10 14,05
75. kristian Rigasz 2 1 GJHroncaBA 3 3 3 1 0 0 10-i 13,77
76. Martin Pašen 4 3,47 GRaymanaPV 3 3 5 4 0 0 15 13,63
77. Jaroslav Paidar 3 2,85 SPŠMasarLI 3 3 1 5 1 13 13,49
78.–79. Ludmila Bujnovská 3 2 MendelG_OP 3 3 5 11 13,47
78.–79. David Dvořák 3 2 G_Konice 3 3 1 1 3 11 13,47
80. Hedvika Ranošová 3 3,68 GBudějovPH 3 3 3 5 1 15 13,15
81. Pavel Havlín 2 1,58 NPorg 3 3 3 1 10 13,14
82. Barbora Dohnalová 0 -0,5 GBalbínaHK 3 3 0 0 0 6 13,03
83.–84. Daniel Bárta 2 1 GChodoviPH 3 3 2 1 0 0 9 13,00
83.–84. Anna Kovárnová 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 9 13,00
85.–86. Klára Hloušková 1 0 G_Kolín 3 3 1 7 12,64
85.–86. Jakub Ucháč 1 0 ZŠVranéNVl 3 3 1 7 12,64
87. Jan Hrůza 4 3,46 G_Kadaň 3 3 3 5 14 12,61
88. Matěj Kraft 2 1,57 GMikul23PL 3 3 3 9 12,10
89. Jiří Jechumtál 4 3 GVoděraPH 3 3 3 1 0 2 12-i 11,73
90. Jáchym Solecký 4 3,89 PORG_PH 3 3 3 5 14 11,72
91. Martin Simet 2 1,16 GMikul23PL 3 2 3 8 11,63
92.–97. David Horský 1 0 GHeyrovPH 3 2 1 6 11,38
92.–97. Erik Kočandrle 2 1,32 GMikul23PL 3 3 1 1 8 11,38
92.–97. Nikol Krejčí 1 0 PORG_PH 3 3 6 11,38
92.–97. Lucie Kunčarová 1 0 GVolgogrOS 3 3 6 11,38
92.–97. Tatiana Ondrejková 1 0 GNovéZámky 3 2 0 1 6 11,38
92.–97. Michal Stratený 1 0 GŠkolDubni 2 2 0 1 0 0 0 1 6 11,38
98. Rafael Tadevosjan 4 3 GKepleraPH 3 3 0 5 0 11 11,00
99. Victoria María Nájares Romero 3 3,84 GZborovPH 3 3 2 3 2 13 10,82
100. Vojtěch Šára 2 1 PORG_PH 3 3 0 1 7 10,72
101. Anna Musilová 1 0,3 PORG_PH 3 1 1 1 6 10,68
102. Martin Bakoš 3 2,39 GPBystrica 3 3 3 9 10,64
103. Zuzana Tréglová 4 3,97 G_Žatec 3 3 3 4 13 10,57
104. Adam Doubrava 1 0,51 GMasarykKM 3 3 6 10,29
105. Martin Spišák 3 2,55 GAlejKošic 3 3 0 1 2 0 9 10,28
106.–107. Adam Ječmínek 0 -0,5 G_Česká_ČB 3 1 0 4 10,11
106.–107. Karolína Seďová 0 -0,5 ZSDolBoj 3 1 0 0 0 4 10,11
108.–110. Marek Heide 1 0 GJatečníÚL 3 1 1 5 10,00
108.–110. Adéla Krylová 1 0 SGChomutov 3 1 1 5 10,00
108.–110. Markéta Petrtýlová 1 0 GSRandyJN 3 2 5 10,00
111. Matej Kvorka 3 2,25 GŠkolDubni 3 1 2 1 1 8 9,84
112. Kateřina Nová 4 4,56 G_Vimperk 3 2 3 5 13 9,63
113.–121. Magdaléna Bártová 2 1 GDašickáPA 3 3 6 9,48
113.–121. Michaela Bobeničová 2 1 GPošKošice 3 3 6 9,48
113.–121. Martina Hofmanová 2 1 G_Mělník 3 3 6 9,48
113.–121. Petra Melicharová 2 1 GDomažlice 3 3 0 0 0 6 9,48
113.–121. Anna Mírková 2 1 G_LPika_PL 3 3 6 9,48
113.–121. Eliška Poláchová 2 1 GNovýJičín 3 3 0 0 0 0 6 9,48
113.–121. Václav Prosser 2 1 GMikul23PL 3 3 6 9,48
113.–121. Jonáš Suvák 2 1 GRaymanaPV 3 3 0 6 9,48
113.–121. Victória Žužičová 2 1 GBilíkovBA 3 1 0 1 1 0 6 9,48
122. Ondřej Dušek 3 2,48 PORG_PH 3 2 3 8 9,36
123. Matthew Dupraz 2 1,09 NPorg 3 3 0 6 9,33
124. Jakub Čurda 2 1,12 PORG_PH 3 3 6 9,29
125. Duc Long Hoang 2 1,13 GMikul23PL 3 3 6 9,27
126. Michal Töpfer 4 4,23 GJPekařeMB 3 3 5 1 12 9,19
127.–128. Jan Bohadlo 3 2 G_Náchod 3 3 0 1 7 9,17
127.–128. Viktor Procházka 3 2 G_LPika_PL 3 3 0 1 0 7 9,17
129. Martina Kalašová 2 1,24 GJHroncaBA 3 3 0 6 9,11
130. Tomáš Čelko 3 2,6 GPBystrica 3 3 2 8 9,10
131. Pavel Čácha 2 1,4 GMikul23PL 3 3 0 6 8,88
132. Tomáš Drobil 2 1,52 G_Dačice 3 3 6 8,70
133.–135. Alexandra Géciová 1 0 GJHroncaBA 3 1 4 8,48
133.–135. Anežka Novotná 1 0 GJeronýmLI 2 2 0 4 8,48
133.–135. Jan Vondra 1 0 G_TýnNVlt 3 1 0 4 8,48
136. Vladimír Lukačko 3 2,4 GVarŽilina 3 3 1 7 8,44
137. Zuzana Doležalová 0 -0,5 ZŠ Slov 3 3 8,34
138.–145. Filip Brunclík 3 2 GNPražačPH 3 3 0 6 8,00
138.–145. Ester Friedlaenderová 4 3 GKepleraPH 3 0 0 0 5 0 0 8 8,00
138.–145. Tomáš Jirsa 3 2 GNPražačPH 3 3 6 8,00
138.–145. Jana Viktória Kováčiková 3 2 GŠkolDubni 3 2 0 1 0 0 0 6 8,00
138.–145. Kateřina Mannlová 3 2 VOŠp SPgŠ 3 3 0 0 6 8,00
138.–145. David Ryzák 3 2 G_Trutnov 3 3 0 6 8,00
138.–145. Vojta Staněk 3 2 PORG_PH 3 3 6 8,00
138.–145. Kristína Szabová 3 2 GVarŽilina 3 3 6 8,00
146. Bára Tížková 3 2,09 G_Bílovec 3 3 6 7,85
147. Hana Jirovská 3 2,23 NPorg 3 3 6 7,62
148. Anna Šírová 3 2,31 GJilemnice 3 3 0 6 7,49
149. Barbora Lišková 4 3,35 GJPekařeMB 3 3 1 1 8 7,07
150. Cyril Škorvaga 4 3 GKepleraPH 3 0 0 0 4 0 7 7,00
151. Jaromír Mielec 4 5,31 GVolgogrOS 3 3 0 5 11 6,80
152.–154. Přemysl Kaucký 3 2 MasG_Plzeň 2 3 0 0 0 5 6,79
152.–154. Thao Tranova 1 0 GDomažlice 3 0 3 6,79
152.–154. Tereza Žmolová 1 0 GHeyrovPH 3 3 6,79
155.–157. David Ha 2 1 MasG_Plzeň 3 1 4 6,76
155.–157. Šárka Míchalová 2 1 G_Kralupy 3 0 1 0 4 6,76
155.–157. Tomáš Sládek 2 1 SŠNvh 3 1 0 4 6,76
158. Johana Dvořáková 2 1,1 G_Trutnov 3 1 4 6,63
159. Jiří Vala 3 3,04 GJarošeBO 3 3 6 5,88
160. Tomáš Dolák 4 3,04 GNovéStraš 3 3 0 6 5,87
161. Jan Antonín Musil 0 -0,29 PORG_PH 2 2 5,56
162. Laura Špaková 2 1 G_Kežmarok 3 3 5,27
163.–164. Petra Šimonovská 1 0 OA Dušní 1 1 0 0 2 4,89
163.–164. Jan Šrejbr 1 0 GJungmanLT 1 1 0 0 0 2 4,89
165. Timur Sibgatullin 2 1,44 PČGKarVary 3 0 3 4,80
166. Alžběta Neubauerová 3 2,58 GNadKavaPH 3 1 4 4,74
167. Marek Malý 4 3,76 G_Neratov 3 3 6 4,63
168. Tomáš Svoboda 3 2 G_Třinec 3 0 0 3 4,23
169. Monika Matoušková 4 3 G_MasNámTŘ 3 1 0 4 4,00
170. Anna Tritschlerová 0 -0,5 GCON_ČesBuď 1 0 1 3,66
171. Vojtěch Jílek 4 3,22 VOŠKutHora 3 1 0 4 3,62
172. Kateřina Fuková 4 3 GOhradníPH 1 1 1 0 0 0 3 3,00
173.–174. Kateřina Malcánková 2 1 GJarošeBO 1 1 1,91
173.–174. Monika Suchá 2 1 GMikul23PL 1 1 1,91
175. Aneta Haderová 3 2 VOŠp SPgŠ 0 1 0 0 1 1,47
176. Aneta Titzová 2 1 GJarošeBO ? 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix