Výsledky 3. podzimní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–2. Danil Koževnikov 3 4,1 GKepleraPH 5 5 5 5 5 25+i 25,00
1.–2. Pavel Turek 4 6 GTomkovaOL 3 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
3. Michal Beránek 0 -0,5 GVoděraPH 3 2 3 5 4 5 20 23,51
4. Josef Minařík 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 4 4 5 21+i 22,95
5. Jakub Janků 1 0 GMLerchaBO 3 2 3 5 5 4 20 22,94
6. Martin Melicher 2 1 GPošKošice 3 3 5 5 5 21 22,79
7. Jakub Parada 1 0 G_Gröss_BA 3 3 3 5 4 18 21,88
8. Radek Olšák 2 2,4 GMensaPH 3 3 5 5 5 21 21,83
9. Michal Krtouš 1 0 GÚstavníPH 3 2 3 5 4 17 21,30
10. Matěj Doležálek 2 1,76 G_Humpolec 3 3 3 5 5 19 20,86
11. Filip Bialas 4 5,97 GOpatovPH 5 5 5 3 5 23+i 20,72
12. Vít Gaďurek 2 1,19 PORG_PH 3 3 3 5 4 18 20,66
13. Martin Raška 3 2 WichtG_OS 3 3 3 5 5 19 20,63
14. Alexandr Jankov 3 2,72 MatičníGOS 3 3 5 4 5 20 20,56
15. Martin Zimen 2 1,66 GJMasar_JI 3 3 3 5 4 18 20,20
16. Jáchym Solecký 4 3,89 PORG_PH 3 3 5 5 4 4 21 19,60
17. Hedvika Ranošová 3 3,68 GBudějovPH 3 2 3 5 5 5 1 21-i 19,55
18. Lucie Kundratová 2 1,79 G_TGM_Zlín 3 3 3 3 5 3 17 19,26
19. Pavel Hudec 3 3,6 GJarkovPH 3 3 5 5 4 20+i 19,12
20. Lenka Kopfová 2 2,56 MendelG_OP 3 3 3 5 4 18 19,02
21. Anna Mlezivová 3 2 GCoubTábor 3 2 3 5 4 17 19,00
22. Veronika Hladíková 4 4,47 GMikul23PL 3 3 5 5 5 21 18,89
23. Martin Hubata 1 0 GMikul23PL 3 2 3 5 13 18,52
24. Filip Čermák 3 2,82 MendelG_OP 3 2 3 5 3 4 18 18,47
25. Vojtěch Lanz 3 3,92 GZborovPH 3 2 3 5 4 5 20 18,33
26. Adam Mendl 0 0,62 GCoubTábor 3 1 1 5 4 14 18,29
27. Martin Bakoš 3 2,39 GPBystrica 3 1 3 5 4 16 17,52
28. Ludmila Bujnovská 3 2 MendelG_OP 3 2 3 3 4 15 17,27
29. Lucia Krajčoviechová 1 0,91 GJHroncaBA 3 3 3 4 13 17,03
30.–32. Daniel Bárta 2 1 GChodoviPH 3 1 1 5 2 2 13 16,90
30.–32. Oldřich Jandl 2 1 NPorg 3 2 3 5 13 16,90
30.–32. Petr Zahradník 2 1 GŠmejkalÚL 3 2 3 5 13 16,90
33. David Klement 1 0 GNadAlejPH 3 3 5 11 16,83
34. Matěj Konvalinka 3 2,29 GOA_Sedlča 3 2 3 5 2 15 16,77
35. Ákos Záhorský 3 2 G_VJM_Šahy 3 3 3 5 14 16,36
36. Michal Jelínek 2 1 GOhradníPH 3 2 3 0 4 12 16,00
37. Jaroslav Paidar 3 2,85 SPŠMasarLI 3 2 3 3 2 4 15 15,47
38. Tomáš Domes 4 4,46 MendelG_OP 3 3 3 5 4 18 15,09
39. Zuzana Urbanová 3 2,28 GFXŠaldyLI 3 2 3 0 5 13 14,91
40.–41. Petr Gebauer 3 3,73 G_Mělník 3 3 5 1 5 17-i 14,89
40.–41. Miroslav Macko 1 0 ŠpMNDaG BA 3 1 4 1 9 14,89
42. Ondřej Dušek 3 2,48 PORG_PH 3 2 3 5 13 14,48
43. Petr Jakubčík 3 2,92 PORG_PH 3 3 3 5 14 14,27
44. Veronika Roubínová 3 2,58 G_Kadaň 3 2 3 5 13 14,26
45. Pavel Havlín 2 1,58 NPorg 3 1 3 4 11 14,16
46. Jiří Jechumtál 4 3 GVoděraPH 3 1 3 5 2 14 14,00
47. Victoria María Nájares Romero 3 3,84 GZborovPH 3 2 3 5 3 2 16 13,90
48.–49. Matěj Krátký 1 0 PORG_PH 3 2 3 8 13,81
48.–49. Radka Křížová 1 0 GHeyrovPH 3 1 3 1 8 13,81
50. Martin Pašen 4 3,47 GRaymanaPV 3 2 1 5 4 15 13,63
51. Michal Chudoba 2 1,38 GLitoměřPH 3 3 3 1 10 13,46
52. Tomáš Čelko 3 2,6 GPBystrica 3 2 3 1 3 12 13,22
53.–55. Petr Khartskhaev 0 -0,5 PORG_PH 3 3 6 13,03
53.–55. Julie Rubášová 0 -0,5 BiskG_Brno 3 0 3 0 0 6 13,03
53.–55. Jan Vavřín 0 -0,5 PORG_PH 3 3 0 6 13,03
56. Josef Král 2 1 MendelG_OP 3 2 1 3 9 13,00
57.–59. Nikol Krejčí 1 0 PORG_PH 3 1 3 7 12,64
57.–59. Tatiana Ondrejková 1 0 GNovéZámky 3 1 3 7 12,64
57.–59. Veronika Šritterová 1 0 PORG_PH 3 1 3 0 7 12,64
60. Timur Sibgatullin 2 1,44 PČGKarVary 3 1 3 2 9 12,31
61. Kateřina Charvátová 2 1,56 GBNěmcovHK 3 3 3 9 12,11
62. Ondřej Motlíček 4 3,69 G_Šumperk 3 3 3 5 14 12,10
63. Anna Musilová 1 0,3 PORG_PH 3 1 3 7 11,95
64. Jaromír Sladkovský 2 1 PORG_PH 3 2 3 8 11,89
65. Filip Chudoba 3 2,73 PORG_PH 3 1 3 4 11 11,85
66. Kamila Kyzlíková 3 3,08 GZborovPH 3 2 3 4 12 11,70
67. Jan Hrůza 4 3,46 G_Kadaň 3 2 3 5 13 11,61
68. Richard Hladík 4 4,12 GaOA_MarLáz 3 3 3 0 5 14+i 11,58
69.–70. Klára Hloušková 1 0 G_Kolín 3 1 1 1 6 11,38
69.–70. Thao Tranova 1 0 GDomažlice 3 0 3 6 11,38
71. Evžen Wybitul 3 2,53 3 2 0 5 10 11,35
72. Matěj Kraft 2 1,57 GMikul23PL 3 2 3 8 11,00
73. Václav Steinhauser 3 4,42 G_Dačice 3 2 3 0 3 0 3 2 14 10,83
74. Jana Pallová 2 1,7 GJŠkodyPŘ 3 2 3 8 10,79
75.–76. kristian Rigasz 2 1 GJHroncaBA 3 1 3 0 7 10,72
75.–76. Vojtěch Šára 2 1 PORG_PH 3 1 3 7 10,72
77. Martina Kalašová 2 1,24 GJHroncaBA 3 1 3 7 10,34
78.–79. Adam Ječmínek 0 -0,5 G_Česká_ČB 3 1 4 10,11
78.–79. Karolína Seďová 0 -0,5 ZSDolBoj 3 0 1 4 10,11
80. Pavel Čácha 2 1,4 GMikul23PL 3 1 3 7 10,09
81. Michal Stratený 1 0 GŠkolDubni 3 2 0 0 5 10,00
82. Marek Malý 4 3,76 G_Neratov 3 2 3 4 12 9,99
83. Tomáš Drobil 2 1,52 G_Dačice 3 0 1 3 7 9,91
84. Matej Kvorka 3 2,25 GŠkolDubni 3 2 3 8 9,84
85.–87. Eliška Poláchová 2 1 GNovýJičín 3 3 0 0 0 6 9,48
85.–87. David Šnajdr 2 1 GMikul23PL 3 3 6 9,48
85.–87. Victória Žužičová 2 1 GBilíkovBA 3 2 0 0 1 6 9,48
88. Jakub Čurda 2 1,12 PORG_PH 3 3 6 9,29
89. Martin Spišák 3 2,55 GAlejKošic 3 2 3 8 9,22
90. Jan Bohadlo 3 2 G_Náchod 3 2 1 1 7 9,17
91. Rafael Tadevosjan 4 3 GKepleraPH 3 3 3 0 0 0 9 9,00
92. Anna Šírová 3 2,31 GJilemnice 3 1 3 7 8,62
93.–94. Julie Přerovská 1 0 GNVPlániPH 3 1 4 8,48
93.–94. Jan Vondra 1 0 G_TýnNVlt 3 1 0 0 4 8,48
95. Daniel Herman 4 3,28 GŠroKošice 3 3 2 0 1 9 8,16
96.–99. Ester Friedlaenderová 4 3 GKepleraPH 3 2 3 0 0 8 8,00
96.–99. Štěpán Řehák 4 3 SGFryčovPH 3 1 3 1 8 8,00
96.–99. Kristína Szabová 3 2 GVarŽilina 3 3 6 8,00
96.–99. Cyril Škorvaga 4 3 GKepleraPH 3 2 3 0 0 8 8,00
100. Alexander Csizmár 2 1,14 GMikul23PL 3 1 1 0 5 7,96
101. Alžběta Neubauerová 3 2,58 GNadKavaPH 3 0 3 6 6,98
102. Petr Ježek 3 2,65 GBNěmcovHK 3 2 1 6 6,83
103.–104. Matouš Moravec 1 0 PORG_PH 3 3 6,79
103.–104. Anna Švarcová 1 0 G_Prachati 0 0 1 1 0 0 1 3 6,79
105.–107. Denisa Jandová 2 1 GMikul23PL 3 1 4 6,76
105.–107. Tomáš Ježo 2 1 GJHroncaBA 3 0 1 0 0 4 6,76
105.–107. Linh Giang Tran 2 1 GMikul23PL 3 1 4 6,76
108. Michal Töpfer 4 4,23 GJPekařeMB 3 1 5 9 6,53
109. Hana Jirovská 3 2,23 NPorg 3 1 1 5 6,44
110. Erik Kočandrle 2 1,32 GMikul23PL 3 1 4 6,35
111. Zuzana Tréglová 4 3,97 G_Žatec 3 2 3 8 6,03
112. Tomáš Dolák 4 3,04 GNovéStraš 3 2 1 6 5,87
113.–114. David Dvořák 3 2 G_Konice 3 1 4 5,53
113.–114. Viktor Procházka 3 2 G_LPika_PL 3 1 4 5,53
115. Magdaléna Bártová 2 1 GDašickáPA 3 0 3 5,27
116. Adéla Krylová 1 0 SGChomutov 1 1 0 2 4,89
117. Ondřej Svoboda 4 3,72 GJarošeBO 3 3 6 4,68
118. Kateřina Nová 4 4,56 G_Vimperk 3 1 3 0 7 4,57
119. Barbora Lišková 4 3,35 GJPekařeMB 3 1 1 5 4,33
120. Přemysl Kaucký 3 2 MasG_Plzeň 3 3 4,23
121. Lukáš Antoš 0 -0,5 G_Mělník 0 1 0 1 3,66
122. Miroslav Beláčik 3 2 Spojenአ0 1 1 1,47
123. Markéta Machalová 4 3 WichtG_OS 1 1 1,00
124.–128. Iveta Drašarová 3 2 VOŠp SPgŠ 0 0 0 0,00
124.–128. Alexandra Géciová 1 0 GJHroncaBA 0 0 0,00
124.–128. Aneta Haderová 3 2 VOŠp SPgŠ 0 0 0 0,00
124.–128. Michaela Holcová 3 2 VOŠp SPgŠ 0 0 0 0,00
124.–128. Kateřina Mannlová 3 2 VOŠp SPgŠ 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix