Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem
1.–2. Matěj Doležálek 3 3,7 G_Humpolec 3 3 5 5 5 5 5 25 25,00
1.–2. Josef Minařík 3 2,97 GJarošeBO 3 5 5 5 5 5 25 25,00
4. Radek Olšák 3 4,17 GMensaPH 3 4 5 5 5 5 24 23,46
5. Magdaléna Mišinová 1 0 GKepleraPH 3 3 5 5 5 21 23,42
6. Jan Kaifer 2 1,19 GKepleraPH 3 3 4 5 5 5 22 23,30
16. Danil Koževnikov 4 6 GKepleraPH 4 5 5 5 4 23 20,11
3. Michal Beránek 0 0,48 GVoděraPH 3 3 1 5 5 5 5 23 24,10
7. Timea Szöllősová 2 1 G_Gröss_BA 3 3 5 5 5 21 22,79
8. Adéla Karolína Žáčková 1 0 GZborovPH 3 3 3 5 5 19 22,43
9. Jakub Parada 2 1,77 G_Gröss_BA 3 3 3 5 5 5 21 22,33
10. Jonáš Havelka 2 1 G_Jírov_ČB 3 3 3 4 5 5 0 20 22,17
11. Ondřej Krabec 3 2,73 G_KomHavíř 3 3 2 5 5 5 21 21,44
12. Lucia Krajčoviechová 2 2,8 GJHroncaBA 3 3 5 5 5 21 21,34
13.–14. Mikuláš Brož 1 0 GNadŠtolPH 3 3 2 5 4 17 21,30
13.–14. Samuel Krajči 3 2,83 GAlejKošic 3 3 5 5 5 21 21,30
15. David Klement 2 1,41 GNadAlejPH 3 3 2 5 5 18 20,45
17. Klára Pernicová 1 0 GŠlapanice 3 3 2 4 3 15 20,00
18. Lucie Kundratová 3 3,63 G_TGM_Zlín 3 3 5 5 5 21 19,95
19. Klára Churá 1 0 GNerudCheb 3 3 3 5 0 14 19,28
20.–21. Petr Khartskhaev 1 0,17 PORG_PH 3 3 1 4 2 0 13 18,18
20.–21. Miroslav Macko 2 1,32 LeafAcademy 3 1 1 5 5 15 18,18
22. Vojtěch Gaďurek 1 0,05 PORG_PH 3 3 1 4 0 11 16,71
23. David Beinhauer 3 2,1 MendelG_OP 3 3 1 5 2 14 16,19
24. Kateřina Panešová 2 1 G_Teplice 3 3 3 3 12 16,00
25. Jan Vavřín 1 0,57 PORG_PH 3 3 5 11 15,72
26. Adam Křivka 2 1 CMGPgŚBrno 3 3 5 11 15,05
27. Martin Zimen 3 3,43 GJMasar_JI 3 3 0 5 5 16+i 15,03
28. Dominik Stejskal 3 2 G_Krnov 3 3 5 11 13,47
29. Adam Mendl 1 1,64 GCoubTábor 3 3 4 10 13,05
30. Tomáš Flídr 0 -0,46 GMasarykKM 3 3 6 12,88
31. Jonáš Stoilov 2 1,14 PORG_PH 3 3 0 3 9 12,77
32. Ján Pavlech 4 3 GsJozefaNM 3 3 3 4 13-i 12,73
33. Tomáš Čelko 4 4,03 GPBystrica 3 3 1 4 4 15 12,50
34. Jakub Růžička 3 2,32 G_Nymburk 3 3 4 10 11,82
35. Jan Nekarda 2 1,21 GUHradiště 3 3 2 8 11,56
36.–38. Tomáš Hulla 1 0 GTajBanBys 3 3 0 6 11,38
36.–38. Soňa Husáková 1 0 GČeskoliPH 3 3 0 0 6 11,38
36.–38. Klára Zemanová 1 0 PORG_PH 3 3 0 6 11,38
39. Klára Hloušková 2 1,41 G_Kolín 3 3 1 1 0 8 11,25
40. Lenka Kopfová 3 4,35 MendelG_OP 3 3 3 5 14 10,93
41. Michal Chudoba 3 2,8 GLitoměřPH 3 3 0 4 10 10,64
42. Filip Chudoba 4 4,05 PORG_PH 3 3 1 4 2 13 10,44
43. Matěj Holubička 2 1,04 G_Hořice 3 3 6 9,41
44. Martin Hubata 2 1,5 GMikul23PL 3 2 1 6 8,74
45. Dominika Hájková 3 2 GPísnickPH 3 3 0 6 8,00
46. Martin Bakoš 4 3,87 GPBystrica 3 3 4 10 7,93
47. Zuzana Doležalová 0 -0,35 GKepleraPH 3 3 7,79
48. Josef Král 3 2,21 MendelG_OP 3 3 0 6 7,65
49. Kateřina Charvátová 3 2,98 GBNěmcovHK 3 3 1 7 7,04
50. Anna Jerhotová 2 1 GJosefskPH 3 0 0 0 3 5,27
51. Alžběta Manová 3 2,33 G_UherBrod 3 3 3,88
52. Aleš Horák 1 0 SPŠ_Třebíč 1 1 2,67
53. Petr Zahradník 3 2,64 GŠmejkalÚL 0 0 0 0 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix