Výsledky 1. jarní série


  

p. jméno příjmení r. koef. škola 1 2 3 4 5 6 7 8 re±im celkem ⇑
1. Eva Feldbabelová 1 0 KGTřebíč 3 3 3 5 5 5 3 21 23,42
2. Vašek Janáček 2 1 GJarošeBO 3 3 3 5 5 5 21 22,79
3. Lucia Kvasničková 0 -0,5 GFGLorBA 3 3 3 4 5 0 18 22,66
4. Petr Hladík 1 0 GMikul23PL 3 3 3 3 5 5 19 22,43
5. Kryštof Pravda 1 0 GMensaPH 3 3 3 4 5 0 0 18 21,88
6. Michal Beránek 1 2,01 GVoděraPH 3 3 5 5 0 2 4 20 21,40
7. Klára Pernicová 2 1,7 GJarošeBO 3 3 3 3 5 5 19 20,92
8. Klára Churá 2 1,81 GNerudCheb 3 3 3 3 5 5 19 20,82
9. Tomáš Flídr 1 0,55 G_Kojetín 3 3 3 3 5 0 0 17 20,60
10. Jonáš Havelka 3 2,88 G_Jírov_ČB 3 3 3 0 5 0 2 5 19 19,30
11. Jan Nekarda 3 2,43 GUHradiště 3 3 3 4 5 0 18 19,23
12. Martin Albert Gbúr 3 2 GPošKošice 3 3 3 3 5 17 19,00
13. Jan Vavřín 2 1,99 PORG_PH 3 3 2 3 5 0 16 18,16
14. Jan Brada 2 1 CírkGPlzeň 3 3 3 5 14 17,77
15.–16. Markéta Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 3 3 2 0 1 12 17,70
15.–16. Denisa Hanušková 1 0 G_VelMeziř 3 3 2 3 0 1 12 17,70
17. Adéla Karolína Žáčková 2 1,91 GZborovPH 3 3 3 3 3 0 0 15 17,39
18. Karolina Šedová 0 -0,5 GJNerudyPH 3 3 1 3 10 17,36
19. Diana Procházková 2 1 PORG_PH 3 3 2 5 0 13+i 17,14
20. Darian Poljak 2 1 GJŠkodyPŘ 3 3 2 0 5 0 13 16,90
21. Jakub Parada 3 3,5 G_Gröss_BA 3 3 3 1 5 3 17+i 15,94
22. Mikuláš Brož 2 1,77 GNadŠtolPH 3 3 3 4 0 13 15,79
23. Tomáš Hulla 2 1,25 GTajBanBys 3 3 3 0 3 12 15,62
24. Adam Křivka 3 2,83 CMGPgŚBrno 1 3 3 3 5 0 15 15,55
25. Kateřina Panešová 3 2,61 G_Teplice 3 3 3 5 14 15,16
26.–29. Alan Hübsch 1 0 GKepleraPH 3 3 3 0 9 14,89
26.–29. Peter Kochelka 1 0 GTajBanBys 3 3 3 9 14,89
26.–29. Vendula Onderková 1 0 GJŠkodyPŘ 3 3 3 9 14,89
26.–29. Zdeněk Pezlar 1 0 GJarošeBO 3 3 3 0 0 9 14,89
30. Magdaléna Mišinová 2 1,92 GKepleraPH 3 3 3 3 0 12 14,60
31. František Kmječ 3 2 G_Brandýs 3 3 3 3 12 14,47
32. Daniel Perout 2 1 GJarošeBO 3 3 3 1 10 14,05
33. Marek Pišťák 1 0 GHeyrovPH 3 0 0 5 8 13,81
34. Matěj Holubička 3 2,24 G_Hořice 3 3 3 2 0 11 13,01
35. Filip Sedláček 2 1 GSRandyJN 3 1 0 5 0 9 13,00
36. Robin Palán 1 0 GJarkovPH 3 1 2 1 0 0 7 12,64
37.–38. Jan Kaifer 3 2,87 GKepleraPH 3 3 3 3 12 12,45
37.–38. Michal Kupec 3 2 G_Písek 3 3 3 1 10 12,45
39. Tomáš Sourada 4 3 G_Žamberk 3 3 3 3 12 12,00
40. Dominik Stejskal 4 3,78 G_Krnov 3 3 3 5 14 11,93
41.–43. Daniel Novotný 2 1 PORG_PH 3 0 2 3 0 8 11,89
41.–43. Júlia Sirotiaková 2 1 GRimSob 3 3 2 8 11,89
41.–43. Martin Svatoň 2 1 GZborovPH 3 3 2 0 0 8 11,89
44. Petr Khartskhaev 2 1,88 PORG_PH 3 3 3 0 9 11,60
45. Radomír Mielec 1 0 GVolgogrOS 3 3 6 11,38
46. Ondřej Macháč 3 2,23 GStrážnice 3 3 3 0 9 10,96
47. Vojtěch Gaďurek 2 1,68 PORG_PH 2 3 3 0 0 0 8 10,81
48. Lucia Krajčoviechová 3 4,69 GJHroncaBA 3 3 3 5 0 14 10,41
49. Kateřina Vokálová 3 2 G_Kolín 3 3 2 0 0 8 10,30
50.–51. Veronika Borýsková 4 3 GJarošeBO 3 3 3 1 10 10,00
50.–51. Petr Sochor 4 3 GJarošeBO 3 3 3 1 10 10,00
52. Michal Vosyka 2 1 GUKlafárŽR 3 3 6 9,48
53. Kateřina Pazderová 3 2 SŠMŠLit 3 3 1 0 7 9,17
54. Klára Zemanová 2 1,26 PORG_PH 0 3 3 6 9,09
55. Josef Král 4 3,58 MendelG_OP 3 3 3 0 1 10 8,45
56.–57. Klára Chobotová 0 -0,5 GJNerudyPH 3 3 8,34
56.–57. Václav Verner 0 -0,5 PORG_PH 3 3 8,34
58. Dominik Majkus 4 3,22 GNVPlániPH 3 3 3 9 8,32
59. Agáta Žižková 2 1 PORG_PH 2 3 5 8,17
60. Viktor Materna 3 2,25 GJarošeBO 3 3 6 7,59
61. Vojtěch Šára 4 3,29 PORG_PH 3 3 2 8 7,20
62. Michal Chudoba 4 4,02 GLitoměřPH 3 3 3 9 6,82
63. Klára Hloušková 3 2,77 G_Kolín 3 3 0 0 0 6 6,57
64. Jan Antonín Musil 2 1,26 PORG_PH 2 0 2 4 6,43
65. Vojtěch Turland 3 2 GJarošeBO 3 3 4,23
66. Nikol Krejčí 3 2,24 PORG_PH 3 3 3,97
67. Jan Vondra 3 2,27 G_TýnNVlt 3 3 3,94
68. Tomáš Cepko 4 3 GAnMeTr 2 2 2,00
69. Matěj Doležálek 4 5,8 G_Humpolec 0 0 0,00

Kontakt

email mks (zavináč) mff.cuni.cz
pošta Korespondenční seminář
KAM MFF UK
Malostranské náměstí 25
118 00   Praha 1

Organizátoři

mff

Matematický korespondenční seminář je organizovaný studenty Matematicko-fyzikální fakulty UK pod záštitou Informatického ústavu UK a Oddělení pro vnější vztahy a propagaci UK.

Partneři

pix